سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تمامي دوستان لطفا اندازه تصاوير را در اندازه 400 عرض در 500 طول تغيير بدهند و قرار بدهند
همينطور دوستاني كه قبل از اين پست تصوير خودشان را گذاشتند نه تصوير كوچ باشد نه بزرگ
لطفا عمل كنيد
در غير اين صورت تصوير هاي قبل براي احترام به دوستان تغيير اندازه داده خواهد شد ولي تصاوير جديد حذف خواهند شد
موفق باشيد
12_002سلام یعنی می فرمایید خوش تیپ بودید خوش تیپ تر شدید
موفق ترین باشید.
(12-02-2012 02:00 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط: [ -> ]12_002سلام یعنی می فرمایید خوش تیپ بودید خوش تیپ تر شدید
موفق ترین باشید.
سلام به روی ماه شما
به خوشتیپ بودن شما که عمرا برسیم 5_004
10_00412_00212_00212_002سلام چشممان به دیدار عکس رخ دوستان ، استادان ، پیشکسوتان منور شد
لطف می کردید نام عزیزان را می نگاشتید زیباتر می شد.
با سپاس و ارادت
دادش میرفتی یکم بالاتر جای حوض آب ، عکس می گرفتی Yosef.gif
یکی منو راهنمایی میکنه چطوری باید عکسمو بذارم
سلام
با سلام
از این تاپیک برای اسپم ،احوال پرسی و گفتگوهای عمومی استفاده شود

از بحثهای سیاسی،ایجاد تنش،شوخیهای بی مورد و ارسال هر گونه پست خلاف قوانین پرهیز شود

با سلام و سپاس

عزیزانم ،دیدم که قهوه خانه تاسیس کرده اید با کمال میل آمدم و به خود گفتم که چیزی مرا در این لحظه بجز صرف قهوه در کنار شما بزرگواران در این تاپیک ،خوشحال نمیکند.

آمدم تا در کنارتان بنشینم و خدا قوتی به همه عزیزانم عرض کنم.

خب خدا رو شکر ،میبینم که همگی سالم و سرحال هستید و در تکاپو و تلاش و فکر.

هزاران سوال در نگاهایتان می خوانم ولی برای همه سوالهایتان از بابت اینکه :

چه کنم؟
از کجا شروع کنم؟
با این مقدار سرمایه چه کاری را می توانم انجام بدهم؟
و غیره

خواستم یک نکته ،فقط یک نقطه یادآوری کنم:

اوایل برای پیدا کردن سرنخ و اینکه از کجا شروع کنم ،کاری سخت و زمان بر می باشد.

ولی ولی ولی(با تبسم ) این مژده را خواستم بدهم که بعد از سپری کردن این پله و یافتن راهکار مناسب ( خود من که تا پیدا کردن سرنخ ،بیشتر از یک دهه ، زمان صرف کردم ،حالا سختی هایش بماند) ،دیگر راه بسیار هموار خواهد بود.

پس:
1- صبور باشید.
2-همچنان مغزتان را برای یافتن جوابها نرمش دهید.
3- به مشورتتان ادامه بدهید.
4-به مطالعاتتان بپردازید.
5-به بی جوابی ها و سردرگمی ها به چشم یک موفقیت نگاه کنید.

و جمله( اینکه جوینده یابنده است)را باور کنیم و حتی یک لحظه ،باز هم تاکید می کنم حتی یک لحظه ، به صادق بودن این جمله شک نکنید.

پس اینکه در اول راه ،چندین کار به ذهنتان برسد ولی به آن نتیجه مطلوب نرسید و دوباره روی کار دیگری ،ایده دیگری متمرکز بشوید و ....
اینها همه از طبیعت راه بزرگ و زیبای موفقیت می باشد.
شما قدم به این راه گذاشته اید پس انسان متفاوتی هستید و همچنان ادامه بدهید.

زمان بر و سخت خواهد بود ولی تا رسیدن به نقطه سرنخ.

از آن لحظه به بعد ،به شما قول میدهم که چنان خواهید شد که تمام خستگی های اوایل کار از تن تان خارج خواهد شد.

پس با فکر ،مشورت ،ناامید نشدن ،تلاش و تکاپو و عزمی راسخ ،ایمان به خودتان و و و توکل بر ایزد منان ،
(فقط ادامه بدهید ،ادامه بدهید ،ادامه بدهید .)

از بابت دور هم نشستن لذت بردم ،قهوه های خوش طعمتان نوش جانتان باشد ،به من که خیلی چسبید و خستگیم در رفت پس من نیز سراغ کارهایم بروم و با دستانی پرمهر دستان تک تک شما عزیزانم را می فشارم .

خواستم بروم ولی در چشمانت کمی استرس دیدم ،بخاطرت مجددا برگشتم تا چشمان زیبایت را ببوسم و بگویم که نگران هیچ چیز نباش،قول مردانه میدهم که این نیز بگذرد.شاداب باش و بخند .مثل میلیاردرها رفتار کن.قدرت را در تمام وجودت خلق کن.تو همین لحظه نیز موفق هستی پس ادامه بده و به یقین موفق ترین ها خواهی شد عزیزم.
سلاممممممممممممم
به به چه قهوه خونه ای! چه دکوری! چه ویویییی! چه بوی خوشی!!! چه جای خوش آب و هوایی!
آقای (...) شما مسیول قهوه خونه ای؟
پس منوتون کو؟؟؟؟
منو را فراموش کردیدددددد
لینک مرجع