سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان ميلياردر، بنده دنباله سي دي آموزش كامل بورس هستم؟! كسي ميتون راهنمايم كنه؟! متشكرم
خدا بگممممممممم چه کارت کنه دادا محمد
اشکمو در آوردیSadSadSad
یاد اون روزای خوش بخیررررررررررررر
انگار 150 سال از روش گذشته و من شماها را ندیدممممممممممممممم
شیطونه می گه تاپیک سفر بعدی را بزنماااااااااااا
ببخشید دوستان عکس روچجوری میتونیم بیاریم روصفحه؟ منهرچی این دراون در زدم نتونستم
ممنونم ازشما دوست عزیز
(05-09-2013 11:15 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
یه روز خوب ، همراه یه دوست عالی

[تصویر: 13681248427408_sobhan&mamad2.jpg]

من و سبحان Heart

من عاششششششششششششششق این عکسمممممممم
عاشق ممد شموسی هم هستم
دیروز تلفنی باهاش صحبت کردم جاتون خالی خیلی خوش گذشت
(05-09-2013 11:19 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]خدا بگممممممممم چه کارت کنه دادا محمد
اشکمو در آوردیSadSadSad
یاد اون روزای خوش بخیررررررررررررر
انگار 150 سال از روش گذشته و من شماها را ندیدممممممممممممممم
شیطونه می گه تاپیک سفر بعدی را بزنماااااااااااا

آدم دلش برای کسایی تنگ میشه که دیگه نمی بینمشون
منم که فعلا سفرم رو به افق تعطیل کردم
پس تا سفر بعدی انگار 150 ثانیه مونده فقط
به امید خاطرات جدید
سلام من خیلی اتفاقی اومدم اینجا و برام جالب بود بحثا و مطالبتون تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و بمونم

برای همگی موفقیت آرزو دارم
سپاهان واسمون آبرو نگذاشته

انگشت نمای جماعت شدیم

من نمیدونم بعضی ها برای چی فقط دلشون رو به قهرمانی جام حذفی خوش کرده بودن و جشن گرفته بودند

یه زمانی ما تو آسیا قهرمان بودیم

هی روزگار...............
این هفته به امید خدا دومین معامله پرسودم رو میکنم ، بعد از اون شرح کارها و موفقیت های خودم ( با مدرک و دلیل ) و برنامه های خودم و همچنین فعالیت ها و تجربیات روزانم در زمینه ی کاری خودم رو در تاپیکی جداگانه تقدیم شما دوستان میشه ، تا ببینید خیلی راحت میشه جلو رفت ، خیلی راحت میشه موفق شد و خیلی راحت میشه به عشق واقعی خود رسید .

فقط فعلا با تمام توان دعا کنید گربم پیدا شده Sad همه ی اینا بدون اون بی معنیه واس من Sad
[با سلام من یک ایده دارم راه اندازی بورس کالای شخصی می باشد [/u][/font][/size][size=large][font=Tahoma][u]
(05-11-2013 01:15 AM)a-rafiee نوشته شده توسط: [ -> ][با سلام من یک ایده دارم راه اندازی بورس کالای شخصی می باشد [/u][/font][/size][size=large][font=Tahoma][u]

سلام منظورتون از بورس شخصی چیه
یعنی فقط خودتون داخل بورس هستید که نمیشه
یا مدیر و گرداننده اون هستید و در اینصورت چی عرضه میکنید ؟؟؟؟Huh
لینک مرجع