سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تقریبا دو ساعت تا تحویل سال مونده

اینجا کافه گپ میلیاردر ها

به زودی این سال تموم میشه و همه غم و غصه هاش رو میبره و شادی هاش رو میزاره

سال 92 داره میاد

سال سر نوشت ، موفقیت ، شادی ، خوشبختی ، ثروتمندی و همه و همه و همه

خدایا شکرت امسالم گذشت

شاد و خوب و سلامت باشید

سال نو همتون مبارک

روی لینک زیر کلیک کنید. یک صفحه سیاه ظاهر میشود.

ماوس خود را هرجای صفحه و به دلخواه کلیک کنید و در همان حال به همه جای صفحه بکشید و همه آنچه را كه خواهيد ديد به شما تقديم مي‌كنم :

امروز نمی دونم جواب کدوم کار خوبم رو گرفتم !

رفتم صدگرم نخودچی گرفتم، داشتم می خوردم

که یهو دیدم یه پسته توشه !!!!!

باور کنید اشک توی چشمام حلقه زده بود
سلام دوستانم
عیدتون مبارک خوبید
امیدوارم سال خوبی برای همه عزیزانم باشه
دوستون دارم
به زمان بگوييد كه با گذشت آن فرسوده و تضعيف نميشويد، بگوييد كم نميشويد كه بر حضورتان افزوده ميشود. زمان گوش دارد و ميشنود اگر محكم و با ايمان بگوييد چارهاي جز گوش كردن و پذيرفتن ندارد پس با گذشت زمان قويتر، عميقتر و پرحضورتر خواهيد شد.
سلام- وقت بخیر
من حیطه ی کارم هنرهای کاربردیه (قلم زنی، هنرهای شیشه و زیورآلات دست ساز) اما به واقعا با توجه به فضای بد اقتصادی حاکم و البته دلایل متعدد فرهنگی و شرایط واردات قاچاق، بعد از حدود 10 سال کار واقعا حس می کنم به بن بست خوردم- می دونم با فضای کارهای اداری هماهنگ نیستم و البته چون همیشه یا لیدر بودم یا به طور مستقیم با مشتری در تماس، برام پذیرش ی کارمند ساده بودن سخته- تو حیطه ی تحقیقات رشته ی خودم هم کار کردم اما شرایط پذیرش بسیار محدوده ونهایتا به همین مقالات ختم میشه که اون هم رفاه مالی در بر نخواهد داشت- 2 ماه ارشدم رو گرفتم و واقعا هنگم که چی کار کنم- اگر راهی به ذهنتون می رسه لطفا راهنماییم کنین- ممنونم
(03-23-2013 02:01 AM)کیمیا شریفی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام- وقت بخیر
من حیطه ی کارم هنرهای کاربردیه (قلم زنی، هنرهای شیشه و زیورآلات دست ساز) اما به واقعا با توجه به فضای بد اقتصادی حاکم و البته دلایل متعدد فرهنگی و شرایط واردات قاچاق، بعد از حدود 10 سال کار واقعا حس می کنم به بن بست خوردم- می دونم با فضای کارهای اداری هماهنگ نیستم و البته چون همیشه یا لیدر بودم یا به طور مستقیم با مشتری در تماس، برام پذیرش ی کارمند ساده بودن سخته- تو حیطه ی تحقیقات رشته ی خودم هم کار کردم اما شرایط پذیرش بسیار محدوده ونهایتا به همین مقالات ختم میشه که اون هم رفاه مالی در بر نخواهد داشت- 2 ماه ارشدم رو گرفتم و واقعا هنگم که چی کار کنم- اگر راهی به ذهنتون می رسه لطفا راهنماییم کنین- ممنونم

سلام گرم خدمت شما دوست عزیز

این خیلی فوق العادس که شما تو یه زمینه مهارت یا بقول خودمونی تخصص و تجربه دارید..این یه پوئن مثبته.
خداروشکر مدرک کارشناسی ارشد تونم که گرفتید و اینم یه پوئن مثبته دیگه.

خب چرا شما اینارو نمیبینید ؟؟؟
شما خودتون میتونید یه سایت راه اندازی کنید(به کمک بچه های انجمن)
بعد محصولاتتون رو از طریق سایتتون بفروش برسونید...

به قول دوست عزیزمون آقا ابراهیم:
اگر نمی توانی پرواز کنی،بدو،اگر نمیتوانی بدوی،راه برو،اگر نمیتوانی راه بروی،سینه خیر برو،اما هر کاری میکنی،سعی کن حرکت به جلو را ادامه بدهی.
(03-23-2013 02:01 AM)کیمیا شریفی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام- وقت بخیر

سلام خانم شریفی
بسیار هم عالیست
شما ساکن کدوم شهر هستید؟
تو کار قلم زنی 10 سال تجربه دارید؟؟؟ این که خیلی خیلی عالیه
اگه ساکن اصفهان باشید ، امکان اینکه بتونم شما رو با فروشندگان صنایع دستی اصفهان لینک بدم هست
در گوگل این کلمه رو سرچ کنید

Google Gravity
اولین سایتی که میاد رو باز کنید ، ببینید چه اتفاقی می افته

حالا جالب تر از این، تو صفحه ای که باز میشه یه چیزی سرچ کنید ! ببینید

چی میشه؟؟
(03-23-2013 11:15 AM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]در گوگل این کلمه رو سرچ کنید

Google Gravity
اولین سایتی که میاد رو باز کنید ، ببینید چه اتفاقی می افته

حالا جالب تر از این، تو صفحه ای که باز میشه یه چیزی سرچ کنید ! ببینید

چی میشه؟؟

سلام
خیلی جالب بود آقا رسول

منتهی چطور کد نویسی شده که ضمن متحرک بودن در صفحه ، لیکهاش هم کار میکنه؟

(احتمالا یه فایل فلش نیست؟)Huh
لینک مرجع