سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-19-2013 02:09 AM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]استاد. مدارک رو ک برای ISP بفرستید و درخواست بدهید مدت ۱ هفته بعد اینترنت ADSL شما وصل خواهد شد. اگر اینقدر هم طاقت ندارید می تونید وایمکس (مبین نت و ایرانسل خوبن. بقیه مثل داتک و غیره خوب نیستند.) یا وایرلس (معمولا پوینت تو پوینت فعال می کنند) استفاده کنید. Yosef.gif راه دیگه اینه ک بیاید منزل ما از اینترنت بنده استفاده کنید منم از تجربیات شما استفاده می کنم Yosef.gif (شمایل یوسف سوء استفاده گر Yosef.gif )
اقا اعتراض دارم .هر جا بوی پول و تجربه باشه،این ایا یوسف اونجا هست.(به این میگن مازندرانی زرنگ). حالت یوسف بعد از خوندن این تایپیک:393939
(02-19-2013 02:31 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]نخیر
آقا هوشنگ فقط از شرکت شاتل بگیرید Yosef.gif
هم پشتیبانی عالی داره ، هم سرعتش خوبه

شاتل در شهرستان ها خوبه. در تهران چندان تعریفی نداره Yosef.gif

(02-19-2013 02:33 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-19-2013 02:09 AM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]استاد. مدارک رو ک برای ISP بفرستید و درخواست بدهید مدت ۱ هفته بعد اینترنت ADSL شما وصل خواهد شد. اگر اینقدر هم طاقت ندارید می تونید وایمکس (مبین نت و ایرانسل خوبن. بقیه مثل داتک و غیره خوب نیستند.) یا وایرلس (معمولا پوینت تو پوینت فعال می کنند) استفاده کنید. Yosef.gif راه دیگه اینه ک بیاید منزل ما از اینترنت بنده استفاده کنید منم از تجربیات شما استفاده می کنم Yosef.gif (شمایل یوسف سوء استفاده گر Yosef.gif )
اقا اعتراض دارم .هر جا بو پول و تجربه باشه،این ایا یوسف اونجا هست.(به این میگن مازندرانی زرنگ). حالت یوسف بعد از خوندن این تایپیک:393939

ای بابا ما اگه زرنگ بودیـــم فرهاد جان.... Yosef.gif
(02-19-2013 10:01 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]ان شاالله به سلامتی باشه این هجرت شهودی تان

اگر قصد دارید 24 ساعته اینترنت پرسرعتتان وصل شود از شرکت مبین نت مودم خریداری کنید و همان روز اتصال برقرار می شود . از مزیتهای دیگرا این شرکت این است که 22 استان هم میتوانید با لپ تاپتان این مودم وایرلس رو حمل کنید و استفاده کنید

تکنولوژی در حال پیشرفت است فقط ما باید با آن همتراز شویم تا لذت ببریم

با سپاس

اگر روزی دیدید من به جرم قتل بازداشت شدم شک نکنید که صاحب مبین نت رو کشتم .
از 23 تا استان فقط تو یه نصفه استان خوب خط میده !!! افتضاحه سرعتش الله وکیلی .
ما چندتا تا اشتراک گرفتیم پخش کردیم که کارای شرکت رو اینترنتی بکنیم دیگه کارگاه ها به هم متصل باشن ، اما سرعتش از بس پایینه ایمیل هم نمیتونیم بزنیم تو بعضی جا ها .
اگر خداوند آرزویی در دلت نهاد، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...........
[size=large]مادربزرگم یه جزیره داشت ..
چیز با ارزشی توش نبود ، در عرض 1ساعت میتونستی کل جزیره رو بگردی ، ولی واسه ما مثل بهشت بود.
یه تابستون رفتیم به دیدنش و دیدیم که جزیره پر شده از موش.
با یه قایق ماهیگیری اومده بودند و خودشون رو با نارگیل سیر میکردن.
خوب حالا چطور میشه از شر موش ها توی یه جزیره خلاص شد...مادر بزرگم اینو بهم یاد داد.
ما یه بشکه نفتی رو داخل زمین چال کردیم و نارگیل ها رو طوری چیدیم که اونها رو به سمت بشکه هدایت کنه. پس وقتی اونها میخواستن که نارگیل بخورند میافتادن توی بشکه.
و بعد از یک ماه ، همه موش ها گیر افتادن.
ولی بعدش چیکار میکنی...بشکه رو میندازی تو اقیانوس؟ میسوزونش؟ نه
فقط رهاش میکنی ، و موش ها کم کم گرسنه شدن ، و یکی بعد از دیگری اونها شروع کردن به خوردن همدیگه ، تا زمانی که فقط دوتا ازونا باقی میمونه....دو بازمانده.
و بعدش چی میشه؟ اونها رو میکشی؟ نه
اونها رو میگیری و رهاشون میکنی بین درختها....حالا دیگه اونها نارگیل نمیخورند...اونها فقط موش میخورند...تو طبیعتشون رو تغییر دادی
"دو بازمانده .. این چیزیه که ما نباید بهش تبدیل بشیم"[/size]
بفرمایید قهوه ترک

[تصویر: aedwhjwzso8a7hzipb.jpg]
(02-19-2013 11:53 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ][size=large]مادربزرگم یه جزیره داشت ..
چیز با ارزشی توش نبود ، در عرض 1ساعت میتونستی کل جزیره رو بگردی ، ولی واسه ما مثل بهشت بود.
یه تابستون رفتیم به دیدنش و دیدیم که جزیره پر شده از موش.
با یه قایق ماهیگیری اومده بودند و خودشون رو با نارگیل سیر میکردن.
خوب حالا چطور میشه از شر موش ها توی یه جزیره خلاص شد...مادر بزرگم اینو بهم یاد داد.
ما یه بشکه نفتی رو داخل زمین چال کردیم و نارگیل ها رو طوری چیدیم که اونها رو به سمت بشکه هدایت کنه. پس وقتی اونها میخواستن که نارگیل بخورند میافتادن توی بشکه.
و بعد از یک ماه ، همه موش ها گیر افتادن.
ولی بعدش چیکار میکنی...بشکه رو میندازی تو اقیانوس؟ میسوزونش؟ نه
فقط رهاش میکنی ، و موش ها کم کم گرسنه شدن ، و یکی بعد از دیگری اونها شروع کردن به خوردن همدیگه ، تا زمانی که فقط دوتا ازونا باقی میمونه....دو بازمانده.
و بعدش چی میشه؟ اونها رو میکشی؟ نه
اونها رو میگیری و رهاشون میکنی بین درختها....حالا دیگه اونها نارگیل نمیخورند...اونها فقط موش میخورند...تو طبیعتشون رو تغییر دادی
"دو بازمانده .. این چیزیه که ما نباید بهش تبدیل بشیم"[/size]

سر شبی مطلب بهتری نداشتید خانم معاون

داریم غذا می خوریم هـــــــــا ، چندشمان شد

یه لیوان آب سرد کسی هست بده دست ما
آقای رضایی ساعت 11:30 غذا می خورید تازه؟؟؟؟؟؟؟؟
الان سر شبه اونوقت؟؟؟
مهیار جان ، یه سیخ موش کبابی با سس خردل با یه فانتا لطف کنید Big Grin
دادا مهیار من امشب قهوه نمی خورم آخه از صبح دانشگاه بودم و یه سره درس می دادم الان باید بخوابم دوباره صبح زود ساعت 4:30 بیدار شم برم دانشگاه درس بدممممممممممممممممممممممممممم
مردم از خستگی
ما رفتیم بخوابیم
یه نوشیدنل آرامش بخش لطفا
لینک مرجع