سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیشب جای همه دوستاننننننننننننننننن خالی بود
یه شب عالی با عزیزاااااااااااااااااااااانم
(09-27-2013 01:32 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-27-2013 01:25 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]حتما هميطور بوده که شما ميگيد.اما بخدا ميخوايم کوئيزو کنسل کنيم داستان داريم ميخوايم آنتراک بگيريم داستان داريم باشون..کاش با شما و دوستاتون هم کلاس بوديم تا سازمان سنجش رو ميترکونديم..

معلومه حسابی دلتون پره ازاین پسرهای دختر نما.........5_0045_004

عجب دور و زمونه ای شده!!!!!!
ولا تا بوده همیشه دخترای خرخون دق آدمو در میاوردن انگشت سبابه شون هم به علامت آمادگی برای پاسخگویی به هر گونه سئوال استاد سقف کلاس رو نشون میداد!
البته اگه جرأت داشتن و تیکه های پسرا رو به جون میخریدن و میتونستن تو اون جو متشنج اندر مفرح دووم بیارن!!!
حالا ماشالله اعتماد بنفس دخترا به جایی رسیده از لوس بودن پسرا شاکی شدن الله اکبرYosef.gif
دوستان حدود یه ساعت پیش در حالی که حسن روحانی داشته از نیویورک خارج میشده باراک اوباما باهاش تماس تلفنی گرفته.
خدا کنه همه چیز درست بشه
منبع:موثق
مصلح جان منبعت خبلی باحال بودYosef.gif
(09-27-2013 03:44 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]دیشب جای همه دوستاننننننننننننننننن خالی بود
یه شب عالی با عزیزاااااااااااااااااااااانم

واقعا خیلی عالی بود با حضور دوستان
ممنونم از همه حضورشون در این مهمونی ما را شاد کردند و به ما افتخار دادند
10_004
جای آقا حمزه و دادا سبحان خالی بود حسابی
خودم تازه متوجه شدم
خخخ توف
فک کنم اگه مینوشتم منبع آب معتبر تر بود Yosef.gif
ولی جدا خبر واقعی بود، به سرچ توی جوجل بزن حمزه جان
از ایرنا بود
(09-26-2013 06:08 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]به به مهیار جون میبینم که رنگتون صورتی رنگ شده تبریک میگم عزیزم پسر گلم امیدوارم در تمام مراحل زندگین موفق باشی

مرسی خانوم صدفی عزیز Yosef.gif

(09-26-2013 07:00 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]من هم صورتی شدن 35 داداش مهیار رو بهش تبریک میگم..
363636

ممنون Elixir جان Yosef.gif
دادا مهیار ، پلنگ صورتی خودم مبارک باشه! Smile
(09-28-2013 01:20 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]دادا مهیار ، پلنگ صورتی خودم مبارک باشه! Smile

قربونت محمد جججججججونم12_002
مبارکه آقااااااااا مهیار
می بینم صورتی شدی
داری به رنگ من نزدیک می شییییییی
آی یکی به دادم برسه این مهیار زیر پوستی به جای من چشم دوخته
لینک مرجع