سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(07-02-2014 03:19 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]می خوای از یه منوی تابستونی و برنامه های افطار شروع کنیم؟؟
آره عالیه
اخ جوووووووووووووووووووون12_002

پست هام شد 1,000 تا 10_003

همه امروز قهوه مهمون من10_00436

[تصویر: s3jqmp22uk0irynu74el.jpg]
سخت ترین چیز راه می برید چیه. بعد از هشت سال کار کردن در زمینه کسب درامد از اینترنت و تجربه بیش از 20 زمینه کاری
چه در نت خارج و چه در نت ایران . این هست افرادی می ایند و مشاوره رایگان می خواهند. و وقتی بهشان می گویی
مشاوره ساعتی خواستید در خدمتان هستیم . می روند. بنده در طول این هشت سال کم رایگان مشاوره به افراد ندادم.
و خیلی مشاوره های دادم منجر به تشکیل یک شغل برای یک فرد شد . ولی با بی وفایی روبه رو شدیم. یکی بهم گفت دیگه چرا مشاوره رایگان نمی دهی. بهش گفتم رفیق. در طول این هشت سال این قدر مشاوره رایگان دادم. که به معنای واقعی کلمه ذکات علم نشر ان است را انجام دادم و می توانم بگویم حتی بیشتر .
به مثال تایپک کسب درامد از اینترنتم معلومه. و مقاله های مختلفی که نوشتم چه در تایپک ها و چه در ماهنامه .
ولی باید افراد یک چیز را یاد بگیرند. اونم اینه هر چیزی را نمی شود رایگان به دست اورد. باید برایش زحمت کشید.
باید براش وقت گذاشت. باید علاقه داشت . باید عشق داشت. باید تخصص لازم را داشت.
ولی خیلی ها هلو بپر تو گلو هستند. طرف مشاوره می خواهی خوب باید خرج بکنی . بنده دیگه اون قدر وقت ندارم
که بیاییم روزانه به بیش از 30 نفر مشاوره رایگان بدهم.

بچه ها به نظرتان امشب تیم المان قهرمانه یا ارژانتین. به نظر من باید المان قهرمان بشه چون واقعا حقشه
سال 2002 شد دوم. سال 2006 شد سوم. سال 2010 شد سوم. و این سال باید واقعا قهرمان بشه. یعنی در چهار دوره قبلی
جام جهانی توانسته رتبه بیاره. واقعا عالیه .

بچه ها به نظرتان امشب تیم المان قهرمانه یا ارژانتین. به نظر من باید المان قهرمان بشه چون واقعا حقشه
سال 2002 شد دوم. سال 2006 شد سوم. سال 2010 شد سوم. و این سال باید واقعا قهرمان بشه. یعنی در چهار دوره قبلی
جام جهانی توانسته رتبه بیاره. واقعا عالیه .
چرا کسی مشارکت نمی کنه. این تایپک را دوباره بالا بیاوریم
امشب آلمان میبره دیگه خیلی تابلویههههه
ولی دوست داشتم آرژانتین قهرمان بشه
سلام و درود به همگی

مدتهاست در سکوت و تنهایی در سایت به سر میبرم و برخی ها امدند و با سکوت رفتند که خیلیییی دلم به یاد اون ایام تنگ میشه و همه ارزوم این شده که کااااش اون عزیز دل که با عشق مینوشت و همه درد و غمش ما جوونا بودیم کاش دوباره میومد و با نوشتن یه خداقوت یه نفس تازه ای میگرفتم.چقدر دلنشین بود حرفاش و چقد بهش وابسته شده بودیم،کااااش کااااش و کاااااش
بگذریم ،نیازی به توضیح نیست.
قهوه چی قربون دستت یه چایی بیار که بنوشیمو رفع خستگی کنیم،همین کافه گپ هم جاش خیلی خالیه!!!!
یادش بخیر
در اوج مشکلات ناامید نشویم
در اوج پیروزیها مغرور نشویم.

سلام به دوستان قدیمی که بعضیاشون رفتن و بعضیاشون هستن
سلام به همه بروبچ گل

یه فایل صوتی جدید گذاشتم واسه دانلود

از دست ندینش خیلی خوب شده

برای دیدنش روی لینک زیر کلیک کنید تا به تاپیک هدایت شین

دانلود فایل صوتی
روزي يک پدر از يک خانواده بسيار ثروتمند پسرش را با هدف اين که به پسرش نشان بدهد که خانواده هاي فقير چطور زندگي مي کنند به يک مسافرتي به روستا برد.
آن ها يک روز و يک شب را در مزرعه خانواده اي که فقير به نظر مي رسيدند گذراندند.
در بازگشت از مسافرتشان پدر از پسرش پرسيد:"مسافرت چطور بود؟"
"عالي بود پدر."
پدر پرسيد:"ديدي فقرا چطور زندگي مي کنن؟"
پسر جواب داد:"اوه بله"
پدر پرسيد:"خوب به من بگو چه چيزي از اين سفر ياد گرفتي؟"
پسر جواب داد:"ديدم ما در خانه يک سگ داريم و آن ها چهار تا دارن.ما يک استخر وسط باغمان داريم و آن ها نهري دارن که انتها ندارد.ما در باغمان لامپ هاي وارداتي داريم و آن ها در شب ستاره ها را دارن.ما يک ايوان در حياط جلويي داريم و آن ها تمام افق را دارن.ما يک قطعه زمين کوچک براي زندگي کردن داريم و آن ها مزارعي دارن که ماوراي ديد ما است.ما خدمت کار داريم که به ما خدمت مي کنن ولي آن ها خودشان به ديگران خدمت مي کنن.ما غذاهامان را مي خريم ولي آن ها خودشان آن ها را مي کارن.ما اطراف املاکمان ديوار داريم تا از ما حفاظت کند آن ها دوستاني دارند که از آن ها حفاظت کند.
وقتي که پسر حرف هايش تمام شد پدرش ساکت بود.
سپس پسرش اضافه کرد:"متشکرم پدر که به من نشان دادي چه قدر ما فقير هستيم!
با سلام و عرض ادب خدمت همه اعضای عزیز و دوست داشتنی انجمن
امیدوارم مثل همیشه موفق و پر انرژی در حال رشد و تعالی باشید.
مدتها بود که به دلایل شخصی نمی توانستم در انجمن حضور داشته باشم و از محضر شما عزیزان کسب علم و معرفت کنم
دلم برای انجمن و اعضای آن به شدت تنگ شده و مشتاق و قبراق قصد حضور مجدد و فعالیت در جهت استفاده از تجربیات و دانش دوستان و اساتید بزرگوار دارم.
این انجمن خانه ماست و هر انسانی در هر کجا باشد و به هر کجا برود بی شک دلش برای خانه اش می تپد و روزی به آن خانه باز می گردد...
(08-29-2014 05:43 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و عرض ادب خدمت همه اعضای عزیز و دوست داشتنی انجمن
امیدوارم مثل همیشه موفق و پر انرژی در حال رشد و تعالی باشید.
مدتها بود که به دلایل شخصی نمی توانستم در انجمن حضور داشته باشم و از محضر شما عزیزان کسب علم و معرفت کنم
دلم برای انجمن و اعضای آن به شدت تنگ شده و مشتاق و قبراق قصد حضور مجدد و فعالیت در جهت استفاده از تجربیات و دانش دوستان و اساتید بزرگوار دارم.
این انجمن خانه ماست و هر انسانی در هر کجا باشد و به هر کجا برود بی شک دلش برای خانه اش می تپد و روزی به آن خانه باز می گردد...

ب به داداشی ماااا
خوبی داداش حمزهههه
خوش میگذره
انشاله که هر جای این کره خاکی هستی هر روز موفقط تر باشی
ما هم دلمون براتون حسابی تنگ شده بوداااا
لینک مرجع