سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-14-2013 02:12 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

این تایپک رو از این جهت راه اندازی کردم ، تا هر یک از دوستان ، اگر سوالی یا موضوعی رو نمی دونن و مایل به فهمیدن آن هستند

اینجا مطرح کنند تا به جواب مطلوب و راهکار عملی برسن

به قول معروف همه چیز را همگان دانند

پ.ن : نظم تایپیک رو هم خودتون حفظ کنید که در آینده چهره مشوشی نداشته باشه

با تشکر

سوال اول رو هم خودم می پرسم

من در منزل با یک مشکل مواجه ام اونم اینکه صدام به بقیه نمی رسه !

طرح منزل ما به صورت شکسته ساخته شده و اتاق من حدود 4 پله با لاتر از هال خونست

حالا مشکلی که داریم اینه که اگر از داخل هال منو صدا کنن ، به وضوح متوجه میشم ، ولی اگر من داد هم بزنم ، کسی صدایم رو نمی شنوه !

نمی دونم امواج صدای من ، از راه دیگری غیر از امواج صدای خانواده ام در حرکته ؟

ممنوم میشم اگر کسی علت رو میدونه بگه
همیچنین اگر کسی راه حل مناسبی در نظر داره ، لطفا دریغ نکنه

بسیار متشکرم 10_004
منم دقیقا همین مشکل را دارم تازه دوطرفه هم هست البته با 8 تا پله ولی راهش را مادرم پیدا کرده
هر موقع بخواد منو صدا بزنه یه سنگی، چوبی، یه چیزی میزنه به در منم 70 متر میپرم بالا و میام بیرون 4yajuyo4yajuyo
واقعا معضلیه

(04-14-2013 03:10 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]به این میگن قانون جذب و قانون پخش شدن ایده در کائنات
منهم میخواستم امروز یه همچین تاپیکی باز کنم..

حالا سوال من:
چرا بیشتر ماشین هایی وارداتی(البته من زیاد دیدم) شماره پلاکشون 58 هست.(ایران 58).
یعنی همه پلاک بوشهر هستند.
برای چی؟
فکر کنم چون بندر آزاد هستش و ورود ماشینها از اونجا صورت میگیره
(04-14-2013 03:10 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]به این میگن قانون جذب و قانون پخش شدن ایده در کائنات
منهم میخواستم امروز یه همچین تاپیکی باز کنم..

حالا سوال من:
چرا بیشتر ماشین هایی وارداتی(البته من زیاد دیدم) شماره پلاکشون 58 هست.(ایران 58).
یعنی همه پلاک بوشهر هستند.
برای چی؟

بوشهر بندر آزاد نیست متاسفانه! ولی خیلی از ماشینهای خارجی رو از گمرک اونجا وارد می کنن! پسرعموی من هم تو کار وارداتشه هر کی ماشین خواست بگم بیاره براتون دی:
منظور من این هست که تو قیمت تاثیر داره؟
یعنی ارزون تر در میاد؟
(04-14-2013 04:10 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]منظور من این هست که تو قیمت تاثیر داره؟
یعنی ارزون تر در میاد؟

نه!!!!!!!!
گمرک که گمرکه و قانون هم همونه!!!
بچه ها من به جرات میتونم بگم من هیچ وقت خسته نشده بودم یعنی واقعا خستگی ناپذیر بودم
ولی الان یعنی بعد تعطیلات قدر حجم کارام بالاست احساس میکنم از خستگی دارم خورد میشم
مهیار جان یه نوشیدنی برای رفع خستگی و شادابی لطفا واسه من درست کن
شهرزاد جان شما هنوز هم خستگی نا پذیریدددددددد. شما عالیییییییییییییییییی هستید
جمعه داریم با هم می ریم مسافرتتتتتتتتتت Yosef.gif
مهیار من مرض خنده گرفتم Big Grin از بس خبر خوب میشنفم فقط دارم میخندم Big Grin یه نوشیدنی لطف کن صداخفه کن باشه ملت فک نکنن من دیوانه شدم Big Grin
( والله این اردر های دوستان به مهیار رو میبینم راس راستی فک میکنم اینجا کافه نیست ، عطاریه Big Grin )
(04-14-2013 09:50 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار من مرض خنده گرفتم Big Grin از بس خبر خوب میشنفم فقط دارم میخندم Big Grin یه نوشیدنی لطف کن صداخفه کن باشه ملت فک نکنن من دیوانه شدم Big Grin
( والله این اردر های دوستان به مهیار رو میبینم راس راستی فک میکنم اینجا کافه نیست ، عطاریه Big Grin )

به به تا باشه از این مریضی ها Yosef.gif
خبرهای خوفو بگو داداش ما هم بخندیم دیگه، تکی خندیدن اصلا خوب نیستاااااا Yosef.gif
(04-14-2013 10:01 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-14-2013 09:50 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار من مرض خنده گرفتم Big Grin از بس خبر خوب میشنفم فقط دارم میخندم Big Grin یه نوشیدنی لطف کن صداخفه کن باشه ملت فک نکنن من دیوانه شدم Big Grin

به به تا باشه از این مریضی ها Yosef.gif
خبرهای خوفو بگو داداش ما هم بخندیم دیگه، تکی خندیدن اصلا خوب نیستاااااا Yosef.gif

نه دیگه سورپرایزه Big Grin به زودی در تاپیک " موفقیت های سبحان پس از پیوستن به انجمن 2 " به تفصیل و با ریزجزئیات شرح داده میشه Big Grin
سلام

بچه ها خوبید؟

واقعا تعجب کردم این همه اتفاقای خوب داره برام میافته و زندگیم داره از این رو به اون رو میشه

عجب سالیه امسال

واقعا حال کردم.....

خدایا صد هزار مرتبه شکرت واقعا دستت درد نکنه که اینطوری داری به ما حال میدی!

مهیار یه آب پرتقال خوشطعم لطفا!
لینک مرجع