سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(05-01-2013 08:07 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]متوجه يك قسمت نشدم
فلش ويا هارد خاصي كه به لپ تاپ مي زني اين اتفاق مي افتد يا همه فلش ها وهارد ها؟

سيستمت هم اگر قبلا ويروس داشته باشد شماهرچقدر هم ويروس كش نصب كني يا آپديت كني امكان رصد كردن همه ويروس ها رو ديگه ندارد

چرا احمد جان میشه. البته بسته ب آنتی ویروس داره. آنتی ویروس های کسپر و مک آفی برای این مواقع خیلی خوب عمل می کنند. معمولا هم یک نسخه دیسک نجات دارند ک ی سیستم عامل (باز هم معمولا لینوکس) هست ک روش ی نسخه از آنتی ویروس نصبه ک ب صورت لایو بالا میاری سیستم رو اسکن می کنه و بعد پاک. این روش خیلی خوبه چون از این طریق آنتی ویروس فایل هارو قبل از اینکه فایل ها در مموری اینجکت شن و پراسس هارو آلوده کنند پیدا می کنه و پاک می کنه و دردسر کلین کردن حافظه رو نداره. برای همین موفق تر می تونه عمل کنه.

خلاصه کلام.
  • آنتی ویروس نود رو ک کلا بیخیال شید (اگر می خواهید سیستم امنی داشته باشید)
  • در همون قسمت تنظیمات ک سجاد گفت برید و ۳ تیک رو بردارید.
  • تیک مربوط به هیدن کردن فایل ها
  • تیک مربوط به مخفی کردن اکستنشن فایل ها (برای جلوگیری از اینکه در آینده فایل های ویروسی شما رو گول نزنه.
  • تیک آخر مربوط به سیستم فایل ها. تیکش رو بردارید. ویروس ها خیلی هاشون فایل هاتون رو سیستم می کنند. البته با برداشتن این تیک ی سری فایل هایی ک از نظرتون عجیب ست رو دسکتاپ و ... هم نشون داده میشه

برای اینکه ببینید فایلهاتون تو هارد هست یا نه از استارت، run رو انتخاب کنید یا دکمه ویندوز + R رو بزنید. تو پنجره ای ک باز شد CMD رو تایپ کنید و اینتر بزنید. بعد تو پنجره CMD این دستور رو تایپ کنید:

dir /AHS

لیست فایل ها وفولدر ها کلهم نشون داده میشه. اگه فایل هاتون بود بگید ک دستوری ک باهاش از حالت سیستم و هیدن در بیارید رو بزارم.

موفق باشی محمد جان
جناب شموسی جان خوب چرا نمیبری پیش همونی که تعمیر کردتش اون باید اوکی کنه
در تکمیل صحبتهای یوسف جان برای ورود به درایو های هارد در محیط داس ابتدا نام درایو رو به شکل زیر می نویسیم بعد از دایرکتوری ها لیست می گیریم:
مثلاً درایو D
Big Grin اینتر
بعد
Dir
یا همان dir به اضافه سویچ AHS که یوسف گفت.
(05-01-2013 12:22 AM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-30-2013 10:29 PM)خانم میلیاردر نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-30-2013 02:55 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]خانم میلیاردر از تجربتون برام میگید ؟

دوست عزیز ، قبل از اینکه اقدام به آبدرمانی کنی بهتره مدتی راجع به این قضیه مطالعه کنی و با افراد بیشتری که توی این زمینه تا حدودی پیش کسوت هستن مشاوره کنی و حتما تحت نظر باشی .
بیست سال قبل از اینکه آب درمانی کنم توی یه برنامه تلوزیونی یه آقایی رو دیدم که نارحتی معده داشت و با چهل روز آب درمانی بیماریش رو درمان کرده بود این همیشه توی ذهنم بود تا
اینکه یک سال پیش شروع کردم به مطالعه در باره آب درمانی که ببینم کلا چی هست و آیا مفیده یا نه ، اولین کتابی که خوندم کتاب الکسی سوفورین بود...

متشکرم از نوشتن تجربتون . اگر امکانش هست بازم بیشتر بنویسید تا ما بیشتر با این پدیده آشنا بشیم .

(04-30-2013 11:04 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از اشنایان ما که به بیماری نقرص دچار بود و درد شدیدی در عضلات خودش داشت به دکترهای متعددی مراجعه کرد و نتیجه ای نگرفت و اکثر انها او را از کار افتاده به بیمه معرفی کردند.
در این زمان ایشان تصمیم خودش رو جهت اب درمانی گرفت و عملی هم کرد.
نه تنها مریضی نقرص ایشان برطرف شد بلکه به گفته خود ایشان بعد از اب درمانی احساس نشاط و جوانی میکند.
ایشان در حال حاضر اصلا گوشت قرمز مصرف نمیکند و بیشتر به گیاه خواری روی اورده است.
یک کتاب نیز نوشته اند که تمام تجربیات خود رادر دوره 40 روزه اب درمانی نوشته اند.
دقیقا نمیدونم اسم کتاب چیه ولی اگر تصمیم هر کدام از دوستان حتمی شد پیام خصوصی بدن براشون تهیه کنم.
ایشاا.. همیشه سالم و تندرست باشید دوستان تا مجبور نشید گشنگی بکشید
.

میر عباس جان خیلی ممنون از نظرتون .
این آشنای شما کتابوشن پی دی اف هست یا چاپی ؟
چاپی هست و ایشون هم تو همدان زندگی میکنه .
دوستانی که به آب درمانی علاقمند هستن میتونن اینجا http://mashadvegans.persianblog.ir/page/10 منابعی که قرار داده شده رو دانلود کنن
من D و : زدم شکلک خنده در اومد فارسی هم بنویسم Yosef.gif در میاد بپوکی یوسف
دست همـــــــــــــگی درد نکنه
با توضیحات دوستان بلاخره تونستم اطلاعات هاردم رو باز کنم
تصویر زیر رو ببینید
[تصویر: u22w07jnwjynj37ogxtf.jpg]

اون گزینه سومی ، پوشه درایوم هست ، که بعد از پاک کردن فایل اتوران ، ظاهر شد

ولی پوشه RECYCLE.BIN رو هر چی پاک میکنم ، دوباره ظاهر میشه

پوشه اولی هم که یه قفل روش خورده ، اصلا پاک نمیشه

در ضمن ، توی همه پوشه هام ، فایلی ایجاد شده به اسم Thumbs که فکر کنم مربوط به همین ویروس باشه

تازه این جریانات مال هاردم هست ، هنوز سراغ فلش نرفتم Yosef.gif

راستی
این عکس هم ببینید
[تصویر: w9vq8qg0gjitb1fxzgv.jpg]

آنتی ویروس خیلی پیغام میده ، که چند تا ویروس پیدا کرده
ولی خط آخر این پیغام رو ببینید
unable to clean
یعنی غیر فعاله و نمیتونه ویروس رو حذف کنه؟
چرا؟
دکلمه از Mehdi Par به همراهی بهاره فخرایی:

کلیک کنید
اون دوتا پوشه براي خود سيستم هست.در مواردي مشكلي نيست.
در مورد اين خطا
بخاطر كرك افيس هست.كه نود اون رو به عنوان ويروس ميشناسه
ولي ويروس نيست

معمولا نود32 در استفاده از وژن هاي اصلي نرم افزارها خيلي حساس هست.بر همين اساس به بيشتر كرك ها و فايل هاي پچ گير ميده.
براي رفع ان راه حل هاي وجود دارد.
لطفا این پست رو حذف کنید
سپاس
لینک مرجع