سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-09-2013 02:54 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-08-2013 10:10 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]راستی من از همین جا یه چیزیا باید لوووووووو بدم:

آقا مهیار برای ما با خودش آلوچه آورده بود، که آقا محمد شموسی همشو تنهایی خورد و به ما هیچی ندادددددددد

مورد دوم اینکه آقا عظیم 2 تا جعبه شیرینی آورده بود که اتاق 202 همشو یه جا خوردن ما ندیدیمششششششش

مریم خانـــــــــــم !!!!
من همشو خوردم؟
تا من یه دونه میخوردم ، مهدی ده تا دونه میخورد!
Big Grin

ای شکمو
من اصلا فهمیدم که شما دارید آلوچه میخورید؟؟؟
واقعا که نامردید ...چرا به من خبر ندادید؟؟؟؟؟؟
A00 (22)
خاطره ای جالب از مورینیو و ماریو بالوتلی، از زبان مورینیو این خاطره رو بخونید
"ماریو آدم جالبی بود. من می تونم از دو سال حضورم در اینتر با ماریو یه کتاب 200 صفحه ای بنویسم
ولی اون کتاب یه درام نخواهد بود. اون کتاب بیشتر یه طنز هست. "
یادم میاد یه بازیمون تو کازان بود. ما برای بازی در لیگ قهرمانان به کازان رفتیم و برای اون بازی، همه ی مهاجمای من مصدوم بودن.
بدون میلیتو، بدون اتوئو. من واقعا به مشکل خورده بودم و ماریو تنها مهاجم تیم بود.
ماریو دقیقه 42 یا 43 یه کارت زرد گرفت. بعدِ این که به رختکن رفتیم، من می تونم بگم از 15 دقیقه 14 دقیقشو برای ماریو حرف زدم
'ماریو من نمی تونم تو رو تعویض کنم.
نمی تونم تعویضی کنم.
من هیچ مهاجمی رو نیمکت ندارم.
به هیچ کی دست نزن.
فقط با توپ بازی کن.
وقتی توپ رو از دست دادیم، هیچ عکس العملی نشون نده.
اگه کسی عصبانیت کرد هیچ عکس العملی نشون نده.
اگه داور اشتباه کرد، هیچ عکس العملی نشون نده.
ماریو، خواهش می کنم ...'

"دقیقه ی 46، کارت قرمز برای ماریو بالوتلی ..."
ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍﯾﯿﺶ ﺍﺳﺘﺮﺳﯽ ﮐﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﺳﮑﻨﺎﺱ ﭘﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺗﺎﮐﺴﯽ یا اتوبوس ﻫﺴﺖ ﺩﺭ هیچ عملیات مافوق سری نیست !
به جرات میتوانم بگویم در این یک هفته یکی از بهترین هدیه های امسال را از دو نفر از دوستان گرفتم که شامل چند سمینار از آقای حلت و جناب آزمندیان بود.
بازهم ممنون از خانم صدفی و جناب بهرامی عزیز
(02-10-2013 08:14 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]به جرات میتوانم بگویم در این یک هفته یکی از بهترین هدیه های امسال را از دو نفر از دوستان گرفتم که شامل چند سمینار از آقای حلت و جناب آزمندیان بود.

درود وصد درود بر آقای کاظمی گل.
خیلی خوشحالم که تحفه نا قابلم توانسته شما را خوشحال و ذره ای از زحمات شما را جبران کند.
امیدوارم همیشه سرحال و سرافراز باشید تا بتونیم از وجود شما بزرگوار استفاده کنیم.
(02-10-2013 08:33 PM)hadi1987 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-10-2013 08:14 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]به جرات میتوانم بگویم در این یک هفته یکی از بهترین هدیه های امسال را از دو نفر از دوستان گرفتم که شامل چند سمینار از آقای حلت و جناب آزمندیان بود.

درود وصد درود بر آقای کاظمی گل.
خیلی خوشحالم که تحفه نا قابلم توانسته شما را خوشحال و ذره ای از زحمات شما را جبران کند.
امیدوارم همیشه سرحال و سرافراز باشید تا بتونیم از وجود شما بزرگوار استفاده کنیم.

پس ما چي ؟

يعني چي يواشكي بهم هديه مي ديد ، بابا دم عيده هديه ما رو هم بفرستيد بياد ،‌خودم پول پيكش رو حساب مي كنم

اينم آدرس : مشهد - بلوار سجاد - نبش دستغيب 16 - طبقه پايين كرايه چي سجاد - دفتر تبليغاتي - احمد رضايي 10_004

كي مي فرستيد ؟ منتظرم A00 (39)A00 (131)

خواهش میکنم جناب کاظمی عزیز قابلی نداشت
من فکر میکردم دارید وگرنه زودتر از اینها تقدیمتون میکردم
دوستان داشتم تو نت چرخ میزدم ، دیدم یه شرکت میخواد یه سری اقلام بفروشه به شرح زیر
25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

25units - MiG 21
16units Jaguar 16
9units - MiG 34
3units - Bolkow 105
1unit - Fokker F-27
3units - C130

کسی از دوستان خریدار نیست ؟
اقا کامیار بخر کارگروه نظامی انجمن رو هم راه اندازی کن 25r30wi
اینم عکسشون Big Grin

[تصویر: tn_mig21-mf-fighter_1.jpg]
جدیدا کافه گپ خیلی بی رونق شده ها
آقا مهیار دقت کردی بعد از مشهد کم کار شدی تو کافه؟؟؟
لطفا یه چائی باعسل.
ممنون.
لینک مرجع