سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهیار جان من که تا بحال شمال نیومدم
خوشبحال بچه های اونجا واقعا زندگی میکنن.
ببینیم کی قسمت میشه بیایم
(01-15-2013 03:50 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار جان من که تا بحال شمال نیومدم
خوشبحال بچه های اونجا واقعا زندگی میکنن.
ببینیم کی قسمت میشه بیایم

ایشالا قسمت میشه میای

ما منتظریم12_002
اونکه بععععله

بزار 405 رو بگیرم.....یه روز با چندتا از بچه ها مزاحم میشیم....
(01-15-2013 04:04 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]اونکه بععععله

بزار 405 رو بگیرم.....یه روز با چندتا از بچه ها مزاحم میشیم....

ایشالا 458 ایتالیا بگیری مهدی جون
امروز فهمیدم که:
باید یه حال اساسی از اون بنده خدایی بگیریم که این حرف رو تو دهن همه انداخته : زن ها نسبت به مردها احساسی تر و دل نازک ترند!!!! Angry
عجبا Undecided
امروز فهمیدم چقدر دلم برای جوجوم تنگ شده وقتی این تصویر جوجوی آقای شموسی را کمی بینم همش دلم هوای مانی را می کنه!!! آخییییییی یعنی الان کجاس
موند 2 تا امتحان دیگه.یکی که آب خوردن امان از اون یکیییییی
مهیار ضیائی عزیز چایی بیار یادت هم باشه که اینبار منطور از شمال گلستانه نه گیلان داداش گلم
دوست دارم اما دعوامون نشه
نوکرتم مهیاررررررررررررررررررررررررر
(01-15-2013 09:38 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم که الکسای انجمن به زیر صدهزار رسیده است و در ایران نیز 1700 شده است!
به امید خدا پیش به سوی رتبه های بهتر

سلام.
ببخشید این ::الکسا:: که وگفتی یعنییییییییییی چه؟
(01-15-2013 09:50 PM)iman21 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-15-2013 09:38 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم که الکسای انجمن به زیر صدهزار رسیده است و در ایران نیز 1700 شده است!

سلام.
ببخشید این ::الکسا:: که وگفتی یعنییییییییییی چه؟

امروز فهمیدم که آلکسا یعنی :
الکسا یک وبسایت معتبر بین المللی می باشد که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف و همچنین وب سایتها اقدام به رتبه بندی آنها می نماید.
خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین ۱ تا چند میلیون می باشد که هرچه این عدد به یک نزدیکتر باشد رتبه وبسایت شما بالاتر می باشد.

آیا تا بحال پرسیده اید که این سایت چگونه ترافیک سایتها و رتبه آنها را تعیین میکند.سایت الکسا همانند سایتهای گوگل و یاهو دارای یک نوار ابزار مخصوص به خود است که کاربران میتوانند با نصب آن، از امکانات سایت الکسا استفاده نمایند. یکی از کارهایی که این نوار ایزار انجام میدهد این است که تمام بازدیدهایی را که کاربر انجام میدهد را به سایت الکسا گزارش می دهد. سایت الکسا با توجه به این گزارشها، آمار ترافیک سایتها و رتبه آنها را ارائه می کند.
با نصب نوار ابزار در پایین مرورگر رتبه ی جهانی سایت و نمودار آماری سایت مربوطه نمایان و رسم می شود.

نصب نوار ابزار
افزایش رتبه الکسا میسر نیست مگر با جذب بیشتر بازدیدکننده برای پایگاه اینترنتی خود . بهترین روش بالا بردن کاربران سایت استفاده از موتورهای جستجوی فعال در اینترنت است . از جمله قدرتمند ترین این موتورهای جستجو گوگل می باشد این موتور جستجوی قدرتمند دارای بیشترن محبوبیت در بین کاربران ایرانی می باشد بطوریکه بیش از ۸۵ درصد فارسی زبانان و ایرانیان از این سایت برای پیدا کردن موضوع و مطلب مورد نیازشان در شبکه جهانی اینترنت استفاده می کنند .

تبریک میگم امیدوارم روز به روز پیشرفت کنه

امروز فهمیدم که تا میام یه چیزی رو توضیح بدم استاد قربانیان سریعتر وارد عمل میشه
لینک مرجع