سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما مشهدیا ما را ببرید کله پاچه ای قول می دم هر کس بیشتر از 2تا پاچه و یه مغز سفارش نده!!
شما رو دست اصفهانیا بلند شدیدااااا
(01-16-2013 03:32 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]شما مشهدیا ما را ببرید کله پاچه ای قول می دم هر کس بیشتر از 2تا پاچه و یه مغز سفارش نده!!
شما رو دست اصفهانیا بلند شدیدااااا

بچه مشهد نیستم واصلا هم دوست ندارم بچه مشهد می بودم
خودم هم مهمان هستم اون دو روز
ولی چشم صبح در خدمتون بودم حتما

شهر ما تشریف فرما میشدین خودم براتون کله درست میکردم که دیگه هر هفته مهمان ما بشین35353535

ولی امیدوارم حسابی خوش بگذره
(01-16-2013 10:54 PM)maxsoulfly نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم که حسی در درونم می گوید که goldman عزیز به زودی باز هم بیمه می فروشند. چون دفعه قبل هم که 3تا فروختند , همین حس را داشتم. 12_002

مرسي ازلطفتون
چند وقت هست به هركس ميگم ميگه پول ندارم
ولي نمي دونند من اينقدر سراغشون ميرم تا پول دار بشن وبراي آينده اشون ازالان بفكر باشند
اسپم
اسپم
اسپم
اسپم
اسپم
اسپم

بفرما مجید جان خیالت راحت
(01-17-2013 02:01 AM)مجید (...)™ نوشته شده توسط: [ -> ]A00 (102)

ما به زبان محلی به این غازها میگیم شلخت
شما چی میگید؟
A00 (118) A00 (69)

اقایون خانوما من دیگه برم بخوابم
دستگاه خاموشه کسی دست نزنه

اخرین نفر اون درم بی زحمت قفل کنه
A00 (84)
این نصیحت مولانا را هم برای حسن ختام کافه امشب می زنم:
گشاده دست باش،جاری باش،کمک کن(مثل رود)
با شفقت و مهربان باش(مثل خورشید)
اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان(مثل شب)
وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ)
متواضع باش و کبر نداشته باش(مثل خاک)
بخشش و عفو داشته باش(مثل دریا)
اگر می خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
[تصویر: b1ic61dzw87z70l9dxv1.jpg]
این 59120 امین پست این انجمنه !!!
فکر کنید یه تازه وارد بخواد همش رو بخونه
اگه واسه هر پست یک دقیقه وقت بذاره میشه : 59120 دقیقه یعنی حدود 983 ساعت که میشه 40 روز کامل
خیلیه نه؟
سلام

چی شده امروز هیچکی نیومده کافه رو باز کنه !!

الان یه متن جالب دیدم از جناب/خانم ناظم که خواستم اسپم بدم ، دیدم موضوع بسته است 35 Yosef.gif

((چند ماهی است که برخی از اعضا با چند اکانت ثبت نام می کنند و شروع می کنند برای ارسال های خود سپاس و درود و امتیاز و پست های آن چنانی ارسال می کنند.
آقا یا خانم محترم از زمان ثبت نام و با هر بار ارسال شما، همه چیز توسط سیستم به ما اطلاع داده می شود و اگر چیزی گفته نمی شود آن را به حساب متوجه نبودم ما نگذارید، چند بار از مدیرها خواستم این اکانت ها عمومی شود اما گفتند چون ممکن است آبروی کسی برده شود چیزی عنوان نکنیم اما گویا برخی از افراد دست بر دار نیستند و با این رفتار قصد دارند که انجمن را از هدف اصلی خارج کنند.))

ولی خدایی این دوستانمون ( اشخاص اشاره شده در متن ) عجب حوصله ای دارن ها ، ما وقت نمی کنیم به کارامون برسیم

البته نا گفته نماند ما خودمون هم دو تا یوزر داریم ، گفته باشم باز ناظم محترم نیاین مچمون رو بگیرن

منتهی دیگه برای خودمون اعتبار و تشکر رد نمی کنیم Yosef.gif

اینو هم بگم بد آموزی نشه ، چون دو سه بار سیستم محترم اشتباهی ما رو بن کرده بود ، مجبور شدیم اکانت دیگه درست کنیم 10_004
لینک مرجع