سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا هوشنگ عاشقتیم
عزیزی برامون
یه تار موی شما رو با کل دنیا هم عوض نمیکنم
[تصویر: l90f1o9z9sfjynxccpg.jpg]
10_00412_002
فانتزی بعدی من این بود که با سبحان جان برج دوقلوی مالزی بودیم و از راه پله میخواستیم از برجی به برج بعدی برویم. یک دفعه علی کریمی را دیدیم .سبحان جان رفت پیش علی کریمی و کمی با هم صحبت کردند و رفتند و من را تنها گذاشت.
اینجا فهمیدم سبحان جان فقط یعضی وقتها من را دوست دارد.
SmileSmileSmile
امروز از سرکار برگشتم خونه میبینم همه باهام سنگینن

هیشکی تحویلم نمیگیره ، الان فهمیدم دیشب مادرم خواب دیده من بدون

اجازشون ازدواج کردم …

اصن دقت که میکنم خدارو شاکرم رام داده خونه !

Smile
(01-20-2013 01:49 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]فانتزی بعدی من این بود که با سبحان جان برج دوقلوی مالزی بودیم و از راه پله میخواستیم از برجی به برج بعدی برویم. یک دفعه علی کریمی را دیدیم .سبحان جان رفت پیش علی کریمی و کمی با هم صحبت کردند و رفتند و من را تنها گذاشت.
SmileSmileSmile

اقا هوشنگ ما تا برگشتیم شما تو افق محو شده بودید ، هرچی دویدیم نرسیدیم بهتون Big Grin
(01-20-2013 02:45 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-20-2013 01:49 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]فانتزی بعدی من این بود که با سبحان جان برج دوقلوی مالزی بودیم و از راه پله میخواستیم از برجی به برج بعدی برویم. یک دفعه علی کریمی را دیدیم .سبحان جان رفت پیش علی کریمی و کمی با هم صحبت کردند و رفتند و من را تنها گذاشت.
SmileSmileSmile

اقا هوشنگ ما تا برگشتیم شما تو افق محو شده بودید ، هرچی دویدیم نرسیدیم بهتون Big Grin

خیر تو افق گم نشده بودم.از ناراحتی اینکه من را در مالزی به خاطر علی کریمی ترک کردی قلبم گرفته بود و مغازه دارها من را بیمارستان رسانده بودند.SmileSmile
گاهی ایجاد تغییر و روزهای خوب مستلزم تجربه های تلخ است !
(01-20-2013 07:48 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-20-2013 02:45 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
SmileSmileSmile

خیر تو افق گم نشده بودم.از ناراحتی اینکه من را در مالزی به خاطر علی کریمی ترک کردی قلبم گرفته بود و مغازه دارها من را بیمارستان رسانده بودند.SmileSmile

ما رفته بودیم به علی کریمی بگیم بیاد دست بوس شوما تا همچین فرصت نابی رو از دست نده ، همه که به انجمن میلیاردر های اینده دسترسی ندارند Big Grin
تا رسیدیم شما نبودید ، چقدر دنبالتون گشتم ، همینجوری میدویدم دنبالتون ملت شاهدن Big Grin
مردی که کوه را از میان برداشت اول شروع به جمع کردن سنگریزه ها کرد!
چگونگی بروز بحران :

مردان قبیله سرخ پوست از رییس جدید می پرسند كه : آیا زمستان سختی در پیش است؟

رییس جوان قبیله که هیچ تجربه ای در این زمینه نداشت جواب میدهد : ممكن است ، براي احتياط هیزم تهیه کنید !

بعد رییس جوان به سازمان هواشناسی کشور زنگ میزند و مي پرسد كه : آیا امسال زمستان سردی در پیش است؟!

پاسخ میشنود : اینطور به نظر می آید !

پس رییس جوان به مردان قبیله دستور میدهد که بیشتر هیزم جمع کنند...

و برای اینکه مطمئن بشود بار دیگر به سازمان هواشناسی زنگ میزند: شما نظر قبلیتان را تایید می کنید؟

پاسخ میشنود: بله !صد در صد !!!

رییس جوان به همه افراد قبیله دستور میدهد که تمام توانشون را برای جمع آوری هیزم بیشتر صرف کنند...

سپس دوباره به سازمان هواشناسی زنگ میزند : آقا شما مطمئنید که امسال زمستان سردی در پیش است؟!

پاسخ : بگذارید اینطوری بگویم : سردترین زمستان در تاریخ معاصر!!!

رییس جوان با تعجب میپرسد: و شما از کجا می دانید و اینقدر مطمئن هستید؟!

پاسخ میشنود: چون سرخ پوست ها دیوانه وار دارند هیزم جمع می کنند!!!

نتيجه : خیلی وقتها خودمان مسبب وقایع اطرافمان هستیم...
لینک مرجع