سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من و ولیک جان
اهواز - دو سه روز پیش 12_00212_00212_002

[تصویر: 05jt4p4wpo1qbjapo02z.jpg]
(07-25-2013 11:37 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]من و ولیک جان
اهواز - دو سه روز پیش 12_00212_00212_002

[تصویر: 05jt4p4wpo1qbjapo02z.jpg]

من آنروز تلفنی با هر دوی شما عزیزان صحبت کردم. هر دو نفرتان را دوست دارم. باید به چه کسی نامه بنویسم Smileکه دوستتان دارم؟
روز سه شنبه اول مرداد سبحان عزیز برای کاری به اهواز آمده بود که چند ساعتی در خدمت ایشان بودم و خیلی خوش گذشت گرچه با هوای شرجی 50 درجه آن هم در ماه رمضان گشت و گذار چنگی به دل نمی زند اما از ایشان خواهش کردم که شب را بماند تا شبهای زیبای ماه رمضان را در اهواز ببیند ولی نموند:|Undecided!
با استاد قربانیان خوش خنده تلفنی حرف زدیم و قرار شد چند روز دیگر به اتفاق هم به دفتر راهکار برویم.
[تصویر: H_3_FILEminimizer_.jpg]
بعد دیدن ولیک جان باز هم به شدت انرژی گرفتم Big Grin خیلی مزاحم اقا حمزه شدم Big Grin انشالله جبران کنم Big Grin
به احتمال قوی فردا صبح باز هم به اهواز برگردم Big Grin
سلاااااااااام به دوستان گلم
آقا منم بعد از مدتی که مشغول یکسری کار بودم ، دوباره با انرژی مثــــــــبـــــت هستم تو انجمن
بچه ها دلم برای همتون تنگ شده
از اونجایی که بچا اصفهان با معرفتن! Smile دیگه دوستان رو خجالت زده کردیم و زنگ زدیم بهشون ، آره دادا Smile
ایشالا دوباره از نزدیک ببینمتون ♥
(07-26-2013 02:48 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلاااااااااام به دوستان گلم
آقا منم بعد از مدتی که مشغول یکسری کار بودم ، دوباره با انرژی مثــــــــبـــــت هستم تو انجمن
از اونجایی که بچا اصفهان با معرفتن! Smile دیگه دوستان رو خجالت زده کردیم و زنگ زدیم بهشون ، آره دادا Smile

آقا اجازه:
بفرمائید جهان آگهی.
اجازه آقا با من تماس نگرفتند.
خوب شاید نخواسته تو خجالت زده شوی.

Smile
(07-26-2013 02:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-26-2013 02:48 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلاااااااااام به دوستان گلم

آقا اجازه:
بفرمائید جهان آگهی.

Smile

آقاااااااااااااااااا هوشنگ Sigh
من میدونم و شما! 45
صب تا حالا چند بار به شماره 0912 تون زنگ زدم ، جواب ندادید 4yajuyo
(07-26-2013 02:58 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-26-2013 02:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]

آقا اجازه:
بفرمائید جهان آگهی.

Smile

آقاااااااااااااااااا هوشنگ Sigh
من میدونم و شما! 45
صب تا حالا چند بار به شماره 0912 تون زنگ زدم ، جواب ندادید 4yajuyo

25r30wi25r30wi25r30wi
آقا اجازه؟ کاملا درسته.
پس میخواست من را هم خجالت زده کنه.25r30wi
======================
محمد جان بینهایت ممنونم.امروز را گذاشته بودم استراحت مطلق و گوشیها رو سایلنت بود. معذرت خواهی میکنم.
امروز استاد عزیز آقای شموسی تماس گرفتند و ما رو خجالت زده کردند و احوالات ما رو پرسیدند
خیلی خوشحال شدیم و انرژی گرفتیم
وقتی جوان بودم دلم میگرفت.
اکنون که سنی دارم بفکر فرو می روم.
آنزمان گریه میکردم.
این زمان لبخند می زنم.
آنزمان می گفتم خدایا چرا من؟
این زمان می گویم:
خدایا در هر کاری حکمت تو نهفته است و در هر حکمتت دنیائی از خیر.
لبختد می زنم.

جهان آگهی
لینک مرجع