سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پسرداییم یه دفترچه ضرب المثل درست کرده یکی از ضرب المثل هایی که نوشته اینه: اعتیاد نشانه عقل است !!!!
فکر کنم فرق اعتیاد با احتیاط رو نمیدونه
(یه چندروزیه بعضی از مطالبی که مینویسم پاک میشه نمیدونم کار کیه البته یه حدس هایی میزنم$!)
آقا مهدی وظیفه ناظم این هست و ربطی به حوصله ایشون نداره، شما هم اگر جای ایشون بودید و برخی دورنگی ها را می دیدید به همین میزان حرص می خوردید. در واقع ما باید از ایشون تشکر ویژه داشته باشیم که تلاش شبانه روزی برای حفظ مقررات انجمن دارند و همه توهین ها را به جون می خرند و تحمل می کنند.
(01-17-2013 04:12 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی وظیفه ناظم این هست و ربطی به حوصله ایشون نداره، شما هم اگر جای ایشون بودید و برخی دورنگی ها را می دیدید به همین میزان حرص می خوردید. در واقع ما باید از ایشون تشکر ویژه داشته باشیم که تلاش شبانه روزی برای حفظ مقررات انجمن دارند و همه توهین ها را به جون می خرند و تحمل می کنند.

سرکار خانم معاون
سلام

منظور بنده از (این دوستمون) شخص مولتی یوزریست که برای خودش اعتبار رد می کند

نه ناظم عزیز

10_004
خاطره امروز من با جناب استاد یوسف عزیز :
صبح من از قزوین حرکت کردم و استاد یوسف عزیز از تهران . در هشتگرد قرار بود همدیگر را ببینیم. من زودتر رسیدم.در میدان اول هشتگرد بغل پمپ بنزین منتظر شدم. با کمی تاخیر رسید. وقتی همدیگر را دیدیم حسمان این که مدتهای زیادی است همدیگر را می شناسیم. وقتی رسید اول بغلش کردم و پیشانیش را بوسیدم. راه افتادیم برای انجام حرکتی که مورد نظرش بود. متاسفانه 5 شنبه بود و تعطیل. از آنجائیکه اگر تصمیم به کاری بگیرم به صورتی پیگیری میکنم که زمان را از دست ندهم. فردی را پیدا کردیم و اطلاعات کاملی گرفته و چند فرم را هم در جای دیگر گرفته و نتیجه 100در100گرفتیم.
حاشیه:
استاد یوسف همانی است که در انجمن هست و دی:Smile دی: Smileدارد. لبخندش بر رولبانش محو نمی شد.از آنجائیکه استادم Smileسفارش کرده بود که در خندیدنSmile کم نیاورم والا بمن 1/25 می دهد من هم لبخندSmile را سعی کردم محو نکنم.روز خوب و نتیجه بخش و زیبائی بود.
تمام این نوشته ها برای ابن بود که عرض کنم :
واقعا عزیزان انجمن صادقانه همدیگر را دوست دارند.
سلام. امروز فهمیدم که هیچ کس اسن لوگو را نپسندیده!
[تصویر: 13584110361.gif]
خب خدارو شکر که گره از کار یک از بچه های انجمن وا شد

چه خبر بچه ها؟؟؟؟همه خوبید؟؟؟؟؟؟
منکه فوق العاده ام....
استاد یوسف عزیز ماشالله خود استاد گره باز کردن مشکلات است.
استاد : جهان آگهی شدی صفر برو بیرون .
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چرا صفر, چرا بیرون؟
استاد : چرا همه مطالب را خط درشت انتخاب میکنی؟
جهان آگهی در حالیکه لبخند می زدSmile گفت: اجازه آقا؟ از بس به مونیتور کامی جان نگاه کرده ام چشمانم کمی مشکل پیدا کرده است.
استاد دلش به حال جهان آگهی سوخت وگفت: بشین شدی 12
جهان آگهی: آقا اجازه؟ تشکر میکنم.
(01-17-2013 05:57 PM)iman21 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. امروز فهمیدم که هیچ کس اسن لوگو را نپسندیده!

امروز فهمیدم که به ایمان جان بگم: ایمان جان مگر می شود چنین لوگوی ریبائی را نپسندیده باشند.فوق عالیست.
(01-17-2013 07:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-17-2013 05:57 PM)iman21 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. امروز فهمیدم که هیچ کس این لوگو را نپسندیده!

امروز فهمیدم که به ایمان جان بگم: ایمان جان مگر می شود چنین لوگوی ریبائی را نپسندیده باشند.فوق عالیست.

سلام و رادت خدمت جناب قربانیان. شما لطف دارید و طبع لطیف!
البته شوخی بود اون پست.
لینک مرجع