سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ایول کافه چی با ذوقققققققققققققق
یادم باشه سفارشتونو بکنم Smile

انرژی مثبتت را خیلی زود دریافت کردم و انگاری جون زیادی پیدا کردم برای مبارزه با سرماخوردگی Smile
(03-17-2013 12:26 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]ایول کافه چی با ذوقققققققققققققق
یادم باشه سفارشتونو بکنم Smile

انرژی مثبتت را خیلی زود دریافت کردم و انگاری جون زیادی پیدا کردم برای مبارزه با سرماخوردگی Smile

مرسی Yosef.gif

خدارو شکر

ایشالا که همیشه شما و همه و همه به خصوص اعضا گل انجمن سالم و سلامت باشن
سلام سلام
چطورید بچه های گروه مثبت انرژی ؟؟؟؟
دقت کردید بچه های تاپیک مثبت انرژی همه جا هستند؟؟؟؟
پس چی دادا مهدییییییییییییییی
اعضای انرژی مثبت اینجا
اعضای انرژی مثبت اونجا
ما که فوران انرژی هستیم گفتیم همه جا بریم این انرژی ها را به دوستان برسونیم تا با سرعت بیشتری راه موفقیت را پیش برند Smile
من باید این ترم تا 25 فروزدین پروژه ارائه بدم. کسی پروژه آماده راجع به سبک های رهبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(03-17-2013 04:06 PM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]من باید این ترم تا 25 فروزدین پروژه ارائه بدم. کسی پروژه آماده راجع به سبک های رهبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسر بشین درستو بخون....Yosef.gif
در ایام عید قشنگ بشین رو پروژت کار کن...
نکن آقا ....این کارا آخر عاقبت نداره هاYosef.gif
(03-17-2013 04:10 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-17-2013 04:06 PM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]من باید این ترم تا 25 فروزدین پروژه ارائه بدم. کسی پروژه آماده راجع به سبک های رهبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی ایشون رو گذاشته مدیر آزمایشی؟؟؟ من مراتب اعتراض خود را اعلام میدارم.
حالا به عنوان یک کمک اگه پروژه آماده ای بتونین جور کنین واقعا ممنون میشم. اگه ناقص هم باشه اشکال نداره خودم کاملش میکنم
(03-17-2013 04:33 PM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-17-2013 04:10 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]

کی ایشون رو گذاشته مدیر آزمایشی؟؟؟ من مراتب اعتراض خود را اعلام میدارم.
حالا به عنوان یک کمک اگه پروژه آماده ای بتونین جور کنین واقعا ممنون میشم. اگه ناقص هم باشه اشکال نداره خودم کاملش میکنم
من و مهدی الان یه چند قرنی هست مدیر ازمایشی هستیم Big Grin
والله اگه روی موجوادت تک سلولی در عصر پالئوزوئیک ازمایش میکردن جوابش اومده بود تا الان
و ما هنوز مدیر ازمایشی هستیم 25r30wi 25r30wi 25r30wi
البته مزاح بود به دل نگیرید 25r30wi
به چشم بر هم زدنی ، یک سال دیگه هم گذشت ،
سعی کنیم خاطرات بدمونو تو همین امسال جا بزاریم و با یه ذهن پر از خاطرات قشنگ سال جدید رو شروع کنیم ،
یاد بگیریم ارزش دوستیهامون خیلی زیاده ،
یاد بگیریم دوستای خوب گنجینه ی دارایی های ما هستن ، در حفظ و نگهداریشون کوشا باشیم
مثل همیشه براتون روزهای خوشی رو آرزو می کنم و از صمیم قلب امیدوارم سال جدید سال بر آورده شدن آرزوهاتون باشه و خنده لباتونو ترک نکنه

پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک می گم ، شاد باشید .

دوستون دارم
به کارمندای دولت هم که جزو سبد کالا بهشون اجیل دادن
لینک مرجع