سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(03-02-2013 11:11 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من داشتم مطالعه میکردم وبسایت های بازاریابی رو
بیشتریاشون دارن راجع به فروش خانه به خانه صحبت میکنن...
ایده جالبیه

به نظرتون چجوری میشه روش کارکرد؟؟؟؟

Big Grin Big Grin
یادش بخیر قبلا ها مهدی بازاریاب بود ، بعد رفت تو کار چاپ حالا دوباره اومده سراغ بازاریابی Big Grin
حالا چی هست فروش خانه به خانه مهدی جان ؟

(03-02-2013 11:17 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]روم به دیوار، خدا نصیب نکنه استرس دارم!!!!

خانوم مدیر هـــــــــیچ نیگران نباشید ، فردا همش با خودتون تکرار کنید " اینا مجبورن من رو قبول کنن وگرنه با سبحان طرف هستند "
(03-03-2013 12:26 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-02-2013 11:11 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من داشتم مطالعه میکردم وبسایت های بازاریابی رو
ایده جالبیه

Big Grin Big Grin
یادش بخیر قبلا ها مهدی بازاریاب بود ، بعد رفت تو کار چاپ حالا دوباره اومده سراغ بازاریابی Big Grin

(03-02-2013 11:17 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]روم به دیوار، خدا نصیب نکنه استرس دارم!!!!

خانوم مدیر هـــــــــیچ نیگران نباشید ، فردا همش با خودتون تکرار کنید " اینا مجبورن من رو قبول کنن وگرنه با سبحان طرف هستند "

یکی از فانتزیام اینه که در اصفهان من سبحان جان را از دور ببینم و بقول پارسا جونم , داد بزنم ای جونم . سبحان . و داد بزنم : سبحان Smile
و سبحان جان داد بزند : جهان آگهیSmile
و هر دو بطرف هم بدویم .
وقتی بهم برسیم در افق ناپدید شویم.25r30wi25r30wi25r30wi
(03-03-2013 12:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
ایده جالبیه

Big Grin Big Grin

یکی از فانتزیام اینه که در اصفهان من سبحان جان را از دور ببینم و بقول پارسا جونم , داد بزنم ای جونم . سبحان . و داد بزنم : سبحان Smile
و هر دو بطرف هم بدویم .

نه نه
روی سی و سه پل باشیم بدویم به سمت هم بعد دیر عکس العمل نشون بدیم با شدت بخوریم به هم از شدت ضربه بیفتیم توی اب زاینده رود بعد اونجا سریع تو اب زاینده رود محو شیم Big Grin Big Grin
ایده جالبیه

Big Grin Big Grin

عمو سبحان مهدی همیشه کارش بازاریابی بوده و هستYosef.gif
فقط گاهی نوع شغل عوض میشه....
من کلی گفتم....

خیلی از استادهای بازاریابی به خاطر رقابتی بودن بازار آینده بازاریابی رو دارن اینطوری پیش بینی میکنن....میگن فروش خانه به خانه.....
یعنی دیگه بری تو بغل مصرف کنندهYosef.gif
میلیاردر های عزیز و گل

یه کم تنقلات اوردم تا دور هم هستیم بخوریم

شیرینی خورا اینور12_002 ترشی خورا اونور Yosef.gif

بفرررررررررررررررماییییییییییییید

[تصویر: kiep4kscl85qds2uvacm.jpeg]
[تصویر: t8x8vdcou2npka1wb2.jpg]
[تصویر: etce99pu3ga2p0utiey5.jpg]

[تصویر: 4gd8f31fbr1s6ocwadh.jpg]
[تصویر: k7dax7coyt75v7l6xt58.jpg]
و هر دو بطرف هم بدویم .

نه نه
روی سی و سه پل باشیم بدویم به سمت هم بعد دیر عکس العمل نشون بدیم با شدت بخوریم به هم از شدت ضربه بیفتیم توی اب زاینده رود بعد اونجا سریع تو اب زاینده رود محو شیم Big Grin Big Grin

25r30wi25r30wi25r30wi
با سلام به همه دوستان صمیمی و پر انگیزه انجمن...اامیدواریم این قهوه خونه جای قهوه خونه های قلیونی رو بگیره !
(03-03-2013 12:58 AM)مومنی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستان صمیمی و پر انگیزه انجمن...امیدواریم این قهوه خونه جای قهوه خونه های قلیونی رو بگیره !

بدون شرح و با یکدنیا معنی زیبا.
(03-03-2013 01:02 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-03-2013 12:58 AM)مومنی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستان صمیمی و پر انگیزه انجمن...امیدواریم این قهوه خونه جای قهوه خونه های قلیونی رو بگیره !

بدون شرح و با یکدنیا معنی زیبا.

قابل شما رو نداره استاد .
من که تازه با این جمع اشنا شدم .از شما و همه دوستانی که وقت عزیز شونو اینجا گذاشتن تا این سایت به اینجا رسیده و مشوق جوانهاایکه از فضای مسموم اطرافشون به این فضای سالم روی اوردن واقعا جای دست مریزاد داره .ای کاش همه اونهائیکه به جایی رسیدن بیشتر بیان و راه رو به همه تشنگان واقعی پیشرفت نشان بدن
ایده جالبیه

سلام.من قبلا انجام دادم.تو زمینه ی کتاب...
کار زیاد جدیدی نیست.بدیش اینه که زیاد نمیتونی روش حساب کنی.مشکلات خاص خودشو داره...زیاد ریزه کاری داره...
مگر اینکه روش جدیدی باشه...
لینک مرجع