سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(01-30-2013 11:36 PM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]اقا این چه بحثی هستش که هر وقت تو انجمن مد میشه.
مهدی جان پنهان شدن یه نفر فکر نکنم برای انجمن مشکل ساز بشه.
بخدا خیلی دوستت دارم و فکر نکنی ناراحت شدم از دستت
ولی کلا" این یک مورد اختیاری هست که هر کسی دوست داره استفاده می کنه و هر کسی هم دوست نداره پنهان نمیشه.
من همیشه پنهان بودم و گاهی هم نیستم.ولی الان پنهانم و هر وقت هم که صلاح بدانم انلاین میشم.

حامد عزیز سلام

حامد جان ، فقط برایم جالب بود

همین !

هر چند که من هم بعد از ترک انجمن غایب هستم

(01-30-2013 11:42 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]این دوستان پنهان نشدن ، بلکه محو شدن .
بزودی دوباره پیدا میشن .
Yosef.gif
(01-30-2013 11:38 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:27 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:01 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]شنبه رفتیم بازار تهران با آقای مدیر می خواستیم بریم دیدن آقای میر عباس، اما نه شمارشون را داشتیم نه آدرسشون را
فقط می دونستیم در بازار آهنگرا هستند
حیف شد نشد ببینیمشون

من هفته پیش رفتم پیششون
به محض اینکه برسید، براتون از چای خوش عطر فرهاد و دار و دسته دم میکنهBig Grin
جناب سلمانپور شما لطف کردید و قدم بر چشمان بنده گذاشتید.
بله اقای قربانی چند هفته پیش که تشریف اوردند زحمت کشیدند و چند کیلو از چاییهای خوش عطر و خوش طعم شمال اوردند که هم تبلیغی برا جنسهاشون باشه و هم بازار یابی بکنیم که دور از چشمشون داریم استفاده میکنیم.
خواهش میکنم آقای خالدی
دیدار با شما باعث افتخار بنده بود و کاش وقت بیشتری داشتم تا بیشتر در خدمت باشم واقعاً از مصاحبت با شما لذت بردم.
انشالله باز هم مزاحم میشیم از اون چایی های برتری میخوریم.
من در خدمتتون هستم اقای سلمانپور.
ضمنا اگر از چاییهای اقای قربانی خواستید برای گروه خودتون در جنوب من زیر قیمت به شما میدم البته به شرط اینکه اقا فرهاد نفهمه.
(01-31-2013 12:39 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]من در خدمتتون هستم اقای سلمانپور.
ضمنا اگر از چاییهای اقای قربانی خواستید برای گروه خودتون در جنوب من زیر قیمت به شما میدم البته به شرط اینکه اقا فرهاد نفهمه.

باید بیام اونجا نمونه ببرم من که خوشم اومد ولی نمیدونم میشه فروخت یانه!
ملت عادت کردن به مصرف چای اجنبی که انشالله همچون برنج هندوستان در حال محو شدن در افق هست!Undecided
(01-30-2013 11:50 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]این مجردهای انجمن خواهشا اینقدر از مجردی صحبت نکنید دلمون میگیره .

میر عباس جان خداکنه که خانومتون به صورت پنهانی توی انجمن نباشه.

ضمنا" در رابطه با بازی امشب من هم رئال مادرید را دوست دارم هم بارسلونا
آخیش خسته شدم. لطفا یک هندوانه با بر بری.Smileممنونم.

امشب به یکی از عزیزان تلفنی عرض کردم که اگر در شیراز و یا اصفهان قصد خرید محل مسکونی داشتید حتما اول از مترو استعلام بگیرید که در طرح مترو نباشد. ابشان فرمودند که می خواهند خانه ای بخرند. فرمود برم بپرسم.
بقول سبحان جانم رفت و در افق محو شد.
Smile

آقا اجازه؟ این هندوانه و بربری ما چی شد؟؟
دوستان

متاسفانه ایمیلم لاک شده و به هیچ صراطی هم مستقیم نمیشه !

نمیدونم این اواخر چرا اینقدر مشکل کامپیوتری برامون پیش میاد !
مهیار جان

بی زحمت یه آلوچه
(01-31-2013 01:17 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]آخیش خسته شدم. لطفا یک هندوانه با بر بری.Smileممنونم.

امشب به یکی از عزیزان تلفنی عرض کردم که اگر در شیراز و یا اصفهان قصد خرید محل مسکونی داشتید حتما اول از مترو استعلام بگیرید که در طرح مترو نباشد. ابشان فرمودند که می خواهند خانه ای بخرند. فرمود برم بپرسم.
بقول سبحان جانم رفت و در افق محو شد.
Smile

آقا اجازه؟ این هندوانه و بربری ما چی شد؟؟

تو گوگل زدم هندوانه و بربری

بهم گفت اگه پیدا کردین ما هم می خوایمBig Grin

[تصویر: 698t9v8w9373grgtq8ys.jpg]
مهیارجان قرار شد نمی شود و نمی توانم را کنار بگذاریم.
الان خودم هندوانه با بربری را آماده میکنم.

[img][تصویر: pphept95togog2yr1vv.jpg][/img]
[تصویر: 2706ok7syf5s4n30bxbi.jpg]

بفرمائید
(01-31-2013 01:44 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]مهیارجان قرار شد نمی شود و نمی توانم را کنار بگذاریم.
الان خودم هندوانه با بربری را آماده میکنم.

[img][تصویر: pphept95togog2yr1vv.jpg][/img]
[تصویر: 2706ok7syf5s4n30bxbi.jpg]

بفرمائید

Big Grin
من که نگفتم نمیشه استاد
گوگل گفت
باید تولیدی هندونه و بربری هم بزنم
Big Grin

مرسی استادBig Grin
لینک مرجع