سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(01-23-2013 01:12 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-23-2013 01:07 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا مث اینکه باید یه دور قسمت تاپیک رژیم را بخونی باز!!! یادته همه تصمیم داشتین لاغر شیم؟؟؟ یادش بخیر جوونی کجایی که یادت بخیر

حالا که بحث شد ، بزارید یکم از تجربیاتم بیگم براتون تا 6 ماهه درس حسابی مث خودم وزن کم کنید !
1. اول برنامه ی ورزشی بعد رژیم غذایی
2. شنا بهترین ورزش واسه کم کردن وزنه ! یادش بخیر 10 بار دو بار در روز یه استخر بزرگ رو کِرال میرفتم .
3. صبح ها ورزش کنید ! ندوید با سرعت پیاده روی کنید ! 30 دیقه صبح ها رو تردمیل پیاده روی عالیه
4. طناب بزنید ، 5 دقیقه ! نرید 10 تا طناب بزنید ها حداقل 5 دقیقه طناب بزنید
5. رژیم غذایی خوب رژیم گیاهخواری موقته ! با اب درمانی شروع کنید .
6. بهترین راه شروع رژیم اینه که برید کلی خرید کنید ، بعد همه رو بریزید سطل اشخال ! اون موقس که دیگه رژیم واقعی شروع میشه
7 به این تاپیک اصلن سر نزنید .
8 دو بار باید ورزش کنید ، صبح ها جهت لاغری عصر ها جهت خوش اندام شدن باید برید باشگاه ورزشی فیتنس کار کنید
و ...

من با این 8 مرحله 6 ماهه کلی وزن کم کردن ! شاید علمی نباشه اما عملی هست ! حداقل واسه من Wink

به غير از شوخي يا جدي بودن اين روشت
3 تا كارت بسيار اشتباه بود وهيچ نقشي در رژيم نداره
اول
دقيقا برعكس گفتي وبايد رژيم غذايي درست بشه نه اينكه چيزي رو نخوري بلكه درست وبه موقع بخوري

دوم
2. شنا بهترین ورزش واسه کم کردن وزنه ! یادش بخیر 10 بار دو بار در روز یه استخر بزرگ رو کِرال میرفتم .
همه دانشمند ها به اين نتيجه رسيدن شنا هيچ نقشي در رژيم وكاهش وزن ندارد
وقتي بدن بدليل تحرك درشنا گرما توليد ميكند آب باعث خنك شدن بدن مي شود ودرنتيجه هيچ تاثيري ندارد ولي باعث خوش هيكل شدن مي شود

سوم
3. صبح ها ورزش کنید ! ندوید با سرعت پیاده روی کنید ! 30 دیقه صبح ها رو تردمیل پیاده روی عالیه
به غير از اينكه اصلا سود نداره بسيار براي بدن هم ضرر داره
بعد از بيدار شدن از خواب صبح ها بدليل اينكه بدن چندين ساعت بدون تحرك بوده فقط وفقط يك نرم كوچولو با حركات كششي يا بعد از صرف صبحانه وگذشتن حداقل دوساعت از بيدار شدن ورزش كردن
بهترين موقع ورزش بعد از ظهر يا شب ها هست

ولي دركل بجاي رژيم گرفتن
كه خودباعث ايجاد يك باور ذهني مي شود((( چون كساني كه چاق هستند رژيم ميگيرند)) بگين برنامه ريزي براي خوردن يا معتدل خوردن وبعد اجراش كنيد
(01-23-2013 01:07 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از فانتزیام اینه که پیش سبحان باشم
همش فانتزیاش اتفاق بیفته محو شه ظاهر شه

من:| هنگ کنم Big Grin

زیادم جالب نیست ، دخترا مردم بهت دل میبنند تو باید بر انها چشم ببندی ، جامعه ی بین المللی چشم امیدشون تویی ، چشم سرویس های امنیتی تویی ، باید بری تو اتیش تو دریا تو کوه و صحرا ملت رو نجات بدی ، همش اضطراب ، همش شُک ، همش خستگی
دلت باید مث من بزرگ باشه بتونه این بار مسئولیت رو بر دوش خود حمل کنی Big Grin
عکس چلوکبابه را سیو کردم و پرینت گرفتم. فردا باید برم بگم عین این بشقاب را برایم بچینند.SmileSmileSmile
(01-23-2013 01:19 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-23-2013 01:12 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-23-2013 01:07 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا مث اینکه باید یه دور قسمت تاپیک رژیم را بخونی باز!!! یادته همه تصمیم داشتین لاغر شیم؟؟؟ یادش بخیر جوونی کجایی که یادت بخیر

حالا که بحث شد ، بزارید یکم از تجربیاتم بیگم براتون تا 6 ماهه درس حسابی مث خودم وزن کم کنید !
4. طناب بزنید ، 5 دقیقه ! نرید 10 تا طناب بزنید ها حداقل 5 دقیقه طناب بزنید
5. رژیم غذایی خوب رژیم گیاهخواری موقته ! با اب درمانی شروع کنید .
6. بهترین راه شروع رژیم اینه که برید کلی خرید کنید ، بعد همه رو بریزید سطل اشخال ! اون موقس که دیگه رژیم واقعی شروع میشه
7 به این تاپیک اصلن سر نزنید .
8 دو بار باید ورزش کنید ، صبح ها جهت لاغری عصر ها جهت خوش اندام شدن باید برید باشگاه ورزشی فیتنس کار کنید
و ...

من با این 8 مرحله 6 ماهه کلی وزن کم کردن ! شاید علمی نباشه اما عملی هست ! حداقل واسه من Wink

به غير از شوخي يا جدي بودن اين روشت
3 تا كارت بسيار اشتباه بود وهيچ نقشي در رژيم نداره
اول
دقيقا برعكس گفتي وبايد رژيم غذايي درست بشه نه اينكه چيزي رو نخوري بلكه درست وبه موقع بخوري

دوم
همه دانشمند ها به اين نتيجه رسيدن شنا هيچ نقشي در رژيم وكاهش وزن ندارد
وقتي بدن بدليل تحرك درشنا گرما توليد ميكند آب باعث خنك شدن بدن مي شود ودرنتيجه هيچ تاثيري ندارد ولي باعث خوش هيكل شدن مي شود

سوم
به غير از اينكه اصلا سود نداره بسيار براي بدن هم ضرر داره
بعد از بيدار شدن از خواب صبح ها بدليل اينكه بدن چندين ساعت بدون تحرك بوده فقط وفقط يك نرم كوچولو با حركات كششي يا بعد از صرف صبحانه وگذشتن حداقل دوساعت از بيدار شدن ورزش كردن
بهترين موقع ورزش بعد از ظهر يا شب ها هست

ولي دركل بجاي رژيم گرفتن
كه خودباعث ايجاد يك باور ذهني مي شود((( چون كساني كه چاق هستند رژيم ميگيرند)) بگين برنامه ريزي براي خوردن يا معتدل خوردن وبعد اجراش كنيد

نه کاملا جدی بودم !

1. رژیم به نظر من کل سیستم لاغری رو مختل میکنه 90 درصد کسایی که دیدم پیمونه پیمونه اندازه گیری میکنند چیزهایی که مصرف میکنند و 90 درصد اون 90 درصد هم بعد مدتی دل زده میشن .
اگه رژیم رو کم کم شروع کنی خیلی بهتره ، مخصوصا گیاه درمانی رو . خب تو این مدت میتونی ورزش کنی . پس اول ورزش بعد رژیم .
این نظره منه و شاید علمی هم نباشه اما عملی هست .

2. شنا تنها ورزشی هست که تمام تمام تمام عضلات بدن دارن حرکت میکنند . تو اینترنت سرچ کن فیلم حرکت شناگرا رو ببین . تمام قسمت های بدن یک حرکتی دارن . شاید عرق نکنی اما بعد مدتی خود به خود متوجه میشی که به شدت لاغر شدی .
چربی ها اکثرا از چند لایه تشکیل شدن . بعضی چربی ها و بعضی لایه های چربی به همین راحتی اب نمیشن . یکی از این قسمت ها زیر دست انسان بغل کمره ، شنا خیلی سریع چربی های این قسمت رو اب میکنه . این یکی نظر من نیست و نظر یکی از ورزشکار های خوب کشور عزیزمونه

و اما 3 ! یکی از دلایلی که من ورزش رو ول کردم تو صب برای مدتی همین بود و الان روزی هزار و شصت و نود و صد بار به شخصی که این رو به من گفت ناسزا میگم .
به سه دلیل ورزش در صبح مفیده :

الف- صبح زود قبل از خوردن هر نوع غذایی، سطح گلیکوژن (ذخیره قندها در بدن) در ماهیچه ها و کبد پایین است. اگر ساعت7 شب شام می خورید و ساعت 7 صبح نیز صبحانه تان را میل می کنید، 12 ساعت بدون غذا خوردن را گذرانده اید. در این 12 ساعت گرسنگی و غذا نخوردن، سطح گلیکوژن پایین می آید تا گلوکز (قند خون) مورد نیاز بدن را تامین کند. در نتیجه، شما با بدنی خالی از گلیکوژن و سطح قند خون پایین از خواب بیدار می شوید و بدن آماده سوزاندن چربی هاست. میزان چربی که می توانید بسوزانید نامشخص است، اما تحقیقات نشان داده است که در این حالت تا 300 درصد بیشتر چربی می سوزانید.
ب- دومین مزیت انجام تمرینات صبح زود، آثاراین ورزش ها است. وقتی تمرینات ورزشی قلبی-عروقی را انجام می دهید، نه فقط چربی می سوزانید، بلکه همچنان پس از اتمام تمرینات نیز چربی می سوزانید. چرا؟ چون تمرینات شدید، متابولیسم بدن را حتی برای ساعت ها پس از تمام شدن ورزش بالا نگه می دارند.
اگر تمرینات را هنگام شب انجام دهید، در طی تمرین چربی می سوزانید، اما از مزیت دوم دیگر بهره ای نخواهید برد، چون وقتی به خواب می روید، متابولیسم بدنتان سریعا پایین می آید. سوزاندن چربی فقط دلیل انجام تمرینات در صبح زود نیست.
ج- سومین مزیت انجام تمرینات صبح زود، اشتیاق و انرژی است که همه ی روز با شما می ماند. هر چه تمرین تان دشوارتر باشد، میزان این انرژی و شور و شوق به دست آمده هم بیشتر خواهد شد.
ممکن است صبح زود از خواب بیدار شدن برایتان دشوار باشد، اما همیشه نتیجه‌ی کارهای سختی را که به اتمام رسانده اید، به خاطر دارید. چقدر برایتان شیرین و عالی بوده است.
همیشه نتایجی را که از انجام ورزش در صبح زود، به دست می آورید، در ذهن نگه دارید. کم کم این مسئله برایتان به صورت عادت درخواهد آمد و دیگر دشواری روزهای اول را نخواهید داشت.

البته خیلی روش های علمی هست و من علم ورزش رو شخصا ندارم . اما این ها نتایج ازمون و خطای من برای کم کردن وزن بود که جواب داد . شاید برای یه نفر دیگه جواب نده و اونو چاق تر کنه
برادر سبحان
یکی دیگه از موثرترین روش های لاغری که روی من جواب داده اینه که پروژه کاری داشته باشی! اونم از نوع 6000 صفحه ترجمه!!!
اون وقت یواش یواش به نی نامه مولانا می پیوندی!!!
(01-23-2013 01:31 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]برادر سبحان
یکی دیگه از موثرترین روش های لاغری که روی من جواب داده اینه که پروژه کاری داشته باشی! اونم از نوع 6000 صفحه ترجمه!!!
اون وقت یواش یواش به نی نامه مولانا می پیوندی!!!

عوضش پروژه ی کاری منو چاق میکنه .
یکی از مهمترین چیزهایی که از دست دادم همین لاغری و خوش هیکلیم بود و تنها دلیلش هم پروژه ی کاری بود .
دوستانی که زمینه کاری فست فودی را دوست دارید
یه سایت و یه مدل غذای فست فود جدید هست آدرس سایتش را می دم غذاهاش را نگاه کنید ایده جالبیه ، جدیده نوئه
http://canapefingerfood.com/
(01-23-2013 01:42 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که زمینه کاری فست فودی را دوست دارید
یه سایت و یه مدل غذای فست فود جدید هست آدرس سایتش را می دم غذاهاش را نگاه کنید ایده جالبیه ، جدیده نوئه
http://canapefingerfood.com/

همه جاي سايتش يك طرف اين موزيك ملايم سايتش يكطرف
غذاهای انگشتی جالب و شیکی داره
هوس بر انگیزه
آدم دهنش آب می افته تستش کنه
تا دو سه ماه پیش که میدونستم اکثرا دوستان باحال و پرکار و پرفسور انجمن پرسپولیسی هستن !
6 تایی هم داریم تو انجمن ؟؟ Big Grin
لینک مرجع