سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کودکی به مامانش گفت، من واسه تولدم دوچرخه می خوام. بابی پسر خیلی شری بود. همیشه اذیت می کرد. مامانش بهش گفت آیا حقته که این دوچرخه رو برات بگیریم واسه تولدت؟
بابی گفت، آره. مامانش بهش گفت، برو تو اتاق خودت و یه نامه برای خدا بنویس و ازش بخواه به خاطر کارای خوبی که انجام دادی بهت یه دوچرخه بده.
نامه شماره یک
سلام خدای عزیز
اسم من بابی هست. من یک پسر خیلی خوبی بودم و حالا ازت می خوام که یه دوچرخه بهم بدی.
دوستار تو
بابی
بابی کمی فکر کرد و دید که این نامه چون دروغه کارساز نیست و دوچرخه ای گیرش نمی یاد. برا همین نامه رو پاره کرد.
نامه شماره دو

سلام خدا
اسم من بابیه و من همیشه سعی کردم که پسر خوبی باشم. لطفاً واسه تولدم یه دوچرخه بهم بده..
بابی
اما بابی یه کمی فکر کرد و دید که این نامه هم جواب نمی ده واسه همین پارش کرد.
نامه شماره سه
سلام خدا
اسم من بابی هست. درسته که من بچه خوبی نبودم ولی اگه واسه تولدم یه دوچرخه بهم بدی قول می دم که بچه خوبی باشم.
بابی
بابی کمی فکر کرد و با خودش گفت که شاید این نامه هم جواب نده. واسه همین پارش کرد. تو فکر فرو رفت.. رفت به مامانش گفت که می خوام برم کلیسا. مامانش دید که کلکش کار ساز بوده، بهش گفت خوب برو ولی قبل از شام خونه باش.
بابی رفت کلیسا. یکمی نشست وقتی دید هیچ کسی اونجا نیست، پرید و مجسمه مادر مقدس رو کش رفت ( دزديد ) و از کلیسا فرار کرد.
بعدش مستقیم رفت تو اتاقش و نامه جدیدش رو نوشت.

نامه شماره چهار
سلام خدا
مامانت پیش منه.
اگه می خواییش واسه تولدم یه دوچرخه بهم بده
قضیه میمونه داره جالب می شه

[تصویر: f83971673de5.jpg]

نکته عجیب، تفاوت میمون فرستاده شده با میمون بازگردانده شده است! برای نمونه عکس این میمون را پیش از ارسال در خبرگزاری ایسنا ببینید:
http://bit.ly/XabBHR
همانگونه که به وضوح در تمامی عکسها مشخص است میمون فضانورد یک خال بزرگ گوشتی بر روی ابروی راست صورتش دارد.
حالا عکسهای همین میمون را پس از بازگشت در همین خبرگزاری ایسنا ببینید:
http://bit.ly/11anB4y
همانگونه که می بینید به نظر می رسد این میمون با میمون پرتاب شده متفاوت است و مشخص نیست به چه دلیل به جای میمون اصلی یک میمون دیگر به نمایش گذاشته شده است!
الله اکبر

در تصویر دوم دقت کنید ، چقدر دندون های میمونه شبیه انسانه

پس هنگامى كه آنچه را بدان تذكر داده شده بودند، از ياد بردند، كسانى را كه از [كارِ] بد باز مى‌داشتند نجات داديم؛ و كسانى را كه ستم كردند، به سزاى آنكه نافرمانى مى‌كردند، به عذابى شديد گرفتار كرديم. (۱۶۵) و چون از آنچه از آن نهى شده بودند سرپيچى كردند، به آنان گفتيم: «بوزينگانى رانده‌شده باشيد.» (۱۶۶)

اعراف
اقا مهدی چقدر دقیق و ریز بین هستید .واقعا همینطوره شاید رو هوا مرده مجبور شدن از یکی دیگه استفاده کنند.
آقا حالا شما چه گیری دادین به این میمون بدبخت!Big Grin
خوب آدم یه مسافرت 500کیلومتری میره کلی قیافش وا میره از خستگی!
این حیوون 240 کیلومتر مجموعاً رفت و برگشت داشته!
نباید قیافش عوض شه؟:|
البته درباره همچین برنامه ای سئوال زیاد مطرح میشه از جمله اینکه امروز یکی میگفت ما اگر میتونیم فضاپیما بسازیم میمون توش بذاریم تا ارتفاع 120کیلومتری بره! پس چرا هنوز نتونستیم هواپیما بسازیم که تا 12 کیلومتر ارتفاع میره؟!
منم گفتم شرق و غرب 60 سال پیش میمون فرستادن فضا، 10 سال بعدش آدم فرستادن که اولینش مرحوم یوری گاگارین بود، بعد که سرشون خلوت شد شروع کردن ایرباس و بویینگ ساختن! ایشالله ما هم همین مسیر رو طی میکنیمWink
به نظر من اون میمونه الان تو ازمایشگاست . خب منم باشم 100 سال میمونی رو که 10-12 میلیون دلار خرجش شده رفته فضا برگشته رو نمیارم تو برنامه های تلویزیونی . حالا اینا خواستن پز بدن شاید یه میمونه دیگه اورده باشن .
(02-01-2013 01:01 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]آقا حالا شما چه گیری دادین به این میمون بدبخت!Big Grin
خوب آدم یه مسافرت 500کیلومتری میره کلی قیافش وا میره از خستگی!
این حیوون 240 کیلومتر مجموعاً رفت و برگشت داشته!
نباید قیافش عوض شه؟:|
البته درباره همچین برنامه ای سئوال زیاد مطرح میشه از جمله اینکه امروز یکی میگفت ما اگر میتونیم فضاپیما بسازیم میمون توش بذاریم تا ارتفاع 120کیلومتری بره! پس چرا هنوز نتونستیم هواپیما بسازیم که تا 12 کیلومتر ارتفاع میره؟!
منم گفتم شرق و غرب 60 سال پیش میمون فرستادن فضا، 10 سال بعدش آدم فرستادن که اولینش مرحوم یوری گاگارین بود، بعد که سرشون خلوت شد شروع کردن ایرباس و بویینگ ساختن! ایشالله ما هم همین مسیر رو طی میکنیمWink

کاملا موافق با این دو خط اخری .
اما در این وضع کشور ، فضا پیما نیازه ؟ به نظر من میشد خیلی کارهای دیگه کرد .
علم خیلی گسترده است . علوم راحت تر و کم هزینه تر اما کاربردی تری هم هستن .
اموز فهمیدم که مطالب ارسالی ملارمه خانم از مطالب بیشتر احساسی و روانشناسی به نکات و مطالب موفقیت تغییر کرده .

تغییرات ذهنی هم کم کم داره خودش رو نشون میده .

مرحله بعدی شروع ایده پردازی برای کارهای عملی هستش حتماً
(02-01-2013 12:31 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]اموز فهمیدم که مطالب ارسالی ملارمه خانم از مطالب بیشتر احساسی و روانشناسی به نکات و مطالب موفقیت تغییر کرده .

تغییرات ذهنی هم کم کم داره خودش رو نشون میده .

مرحله بعدی شروع ایده پردازی برای کارهای عملی هستش حتماً
حالا اگه شما اینو فهمیدین،بیاید مالارمه خانم بیاریم تو بازار (فکر کنم وضع مالیش خیلی خوبه) بشه سرمایه گذار ما،12_00212_00212_002پولهاشو صاحب شیم10_00410_004
آقا فرهاد داریم همین کار رو هم انجام می دیم .

البته به نوع دیگه ای ، شما هم دلت رو الکی صابون نزنید ، ملارمه جزء گروه اقتصادی پیشرو مشهد هستش ، خبراش فعلاً سکرته ، بزودی خبر دار می شید .
(02-01-2013 12:49 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]آقا فرهاد داریم همین کار رو هم انجام می دیم .

البته به نوع دیگه ای ، شما هم دلت رو الکی صابون نزنید ، ملارمه جزء گروه اقتصادی پیشرو مشهد هستش ، خبراش فعلاً سکرته ، بزودی خبر دار می شید .
خدا رو چه دیدی؟شاید سورپرایز بعدی من همکاری اقتصادی با مالارمه خانم باشه2727
لینک مرجع