سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خوب خدا را شکر که مادر خوب هستن.

اونم طوری نیس دادا. می گم مهدی و سبحان بیان رو مخش. دیگه خودش حساب کار دستش میاد Yosef.gif
(10-28-2013 01:07 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]خوب خدا را شکر که مادر خوب هستن.

اونم طوری نیس دادا. می گم مهدی و سبحان بیان رو مخش. دیگه خودش حساب کار دستش میاد Yosef.gif

مهدی بره تو نهار و شامش به جا مخش بیشتر جواب میده Yosef.gif
(10-28-2013 12:39 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون محمدجان
فوق العاده طرح زیبایی است
آفرین به این همه خلاقیت شما
ان شاالله همیشه سبز باشید 10_004

فدای شما داداش گلم Heart
دیگه از قدیم میگن " طرحی که از دل برآید ، خوش آید "! Smile
36 36 36
خوشحالم که خوشتون اومد 12_002
(10-28-2013 01:07 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]خوب خدا را شکر که مادر خوب هستن.

نه دیگه آجی ، اون موقع دیگه یک جا از شرکت اخراج میشم! Smile
واقعا طرحت عالی و زیبا بود دادا محمدددد. به نظرم خونمو یعنی انجمن نیاز به یه تغیزو تحولات دکوراسیونی داره. دلمون پوسید تو این خونهههه Yosef.gif
(10-28-2013 01:10 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]

مهدی بره تو نهار و شامش به جا مخش بیشتر جواب میده Yosef.gif

25r30wi25r30wi25r30wi
بترکی سبحان
پوکیدم از خنده! Smile
(10-28-2013 01:16 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا طرحت عالی و زیبا بود دادا محمدددد. به نظرم خونمو یعنی انجمن نیاز به یه تغیزو تحولات دکوراسیونی داره. دلمون پوسید تو این خونهههه Yosef.gif

خواهش میکنم آجی 10_004
والا قرار بود انجمن برای هر فصل تغییر رنگ پیدا بکنه! Smile
برای پاییز هم باید رنگبندی زرد و نارنجی سپاهانی میشد! که نشد Smile
حالا دیگه از پاییز گذشت ، باید بریم تو فکر زمستون که رنگبندی بره به سمت آبی
بعد هم که دوباره بهار و سبز ذوب آهنی Smile
والا دادا. چی فکر کردی ما اینجا یه سری گروه ضربت ویژه تربیت کردیم فقط کافیه اراده کنی. شوما عکس بده دیگه کاریت نباشه.

اصا یه وضعیییی

یعنی مهدی و سبحان واسه یه گردان جومونگ و اینا کافین اون که سرپرستته و عددی به حساب نمیادددد.

اصا اون روز که جشن تولدم بود همش فکر می کردم الانه که مهدی از یکی از این سوراخا و درا بپره بیرون Yosef.gif Yosef.gif تیک عصبی پیدا می کنه آدم Yosef.gif
بچا وخسید برید بخوابید نصف شبی تا منم دلم بیاد برم بخوابم!
آخه کی صب ساعت 4:30 پا میشه بره سر کار که من باید پاشم!
د پاشید دیگه ، من رفتم Smile
شب همگی خوش

توضیحات:

بچا: بچه ها
وخسید: بلند بشید
نصف شبی: پاسی از شب

پ.ن: زبان اصفهانی را پاس بدارید! Smile
تو خونه ما هم همه خوابیدن این برقا خاموشه و صفحه لپ تاپ من خیلی نور میده تمام این پشه ها از زیر و کنار و سوراخای پنجره اومدن رو صفحه لپ تاپم نشستن لامصبا نمی ذارن منم بتونم بخونم پستا را.
(10-28-2013 01:33 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]تو خونه ما هم همه خوابیدن این برقا خاموشه و صفحه لپ تاپ من خیلی نور میده تمام این پشه ها از زیر و کنار و سوراخای پنجره اومدن رو صفحه لپ تاپم نشستن لامصبا نمی ذارن منم بتونم بخونم پستا را.

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

دقیقا منم همین وضعیتو دارم Yosef.gif
(10-28-2013 01:33 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]تو خونه ما هم همه خوابیدن این برقا خاموشه و صفحه لپ تاپ من خیلی نور میده تمام این پشه ها از زیر و کنار و سوراخای پنجره اومدن رو صفحه لپ تاپم نشستن لامصبا نمی ذارن منم بتونم بخونم پستا را.

منم دقیقا توی همین وضعم عشقم
لینک مرجع