سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(01-21-2013 02:04 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا گله هم میشه کرد؟
بنده خدا بهم پیغام زده. یک ساعت جواب تایپ کردم. فکر کردم بالا پایین کردم. تایپ کردم. بعد ارسال رو زدم پیغام زیر رو داده سیستم:

کاربر ******* صندوق پیام خصوصی اش پر شده است به همین دلیل نمی توانید به او پیام ارسال کنید.

من چی بگم!؟ حداقل وقتی سوال می کنید یا پیغامی می فرستید ک نیازمند جواب هست حواستون ب اینباکس باشه ک پر نشده باشه!
پنجره پیغام رو بستم و مسلما مجدد وقت نمیزارم اون همه مطلب رو تایپ کنم.

(شمایل سرکشیدن قهوه به صورت تلخ و آه از دل کشیدن) Yosef.gif

خیلی جالبه اقا یوسف جان
همین الان منم اومدم جواب یکی رو بدم گفت صندوقش پره

پاک کردن چند تا پیام خصوصی دیگه به خدا راحته ها!!!169
کاش برندی برای این قهوخانه در نظر میگرفتیم و محمد جان هم لوگویش را می ساخت بلکه بتوانیم در سایتهای دیگر تبلیغ کرده و بعنوان نماینده شعبه بزنیم و حق دایر کردن شعبه را هم در انجمنهای دیگر بگیریم.SmileSmileSmile
(01-21-2013 02:25 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]کاش برندی برای این قهوخانه در نظر میگرفتیم و محمد جان هم لوگویش را می ساخت بلکه بتوانیم در سایتهای دیگر تبلیغ کرده و بعنوان نماینده شعبه بزنیم و حق دایر کردن شعبه را هم در انجمنهای دیگر بگیریم.SmileSmileSmile

می نوشتیم که : همه اسپم های اعضای محترم شما را یکجا در این قهوه خانه جمع میکنیم.SmileSmileSmile
یارو نشسته بوده پشت بنز آخرین سیستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان میرفته،
یهو میبینه یک موتور گازی ازش جلو زد!
خیلی شاکی میشه، پا رو میگذاره رو گاز، با سرعت دویست از بغل موتوره رد میشه.
یک مدت واسه خودش خوش و خرم میره، یهو میبینه متور گازیه غیییییژ ازش جلو زد!

دیگه پاک قاطی می کنه با دویست و چهل تا از موتوره جلو میزنه.
همینجور داشته با آخرین سرعت میرفته، یهو میبینه، موتور گازیه مثل تیر از بغلش رد شد!!

طرف کم میاره، میزنه کنار به موتوریه هم علامت میده . خلاصه دوتایی وامیستن کنار اتوبان، یارو پیاده میشه، میره جلو موتوریه، میگه: آقا ! من مخلصتم، فقط بگو چطور با این موتور گازی روی ما رو کم کردی؟!
موتوریه با رنگ پریده، نفس زنان میگه :
والله … داداش… خدا پدرت رو بیامرزه وایستادی!…کش شلوارم گیر کرده به آیینه بغلت!

نتیجه اخلاقی
اگه می بینید بعضی ها در کمال بی استعدادی پیشرفت های قابل ملاحظه ای دارند
ببینید کش شلوارشان! به کدام مدیر گیر کرده…!
أقا سبحان عالي بوى يه عالمه حرف پشتش بوداااااااااااا
تق تق .....
تق تق .............
یا الله .............
صاحبخونه.......
مهمون نمیخواین..........؟
آقا مجیدجان ی قهوه مهمون من برای تنظیم : دی به Yosef.gif
من موندم هنوز ، دوستانی که خانوادگی آن میشن ، چطور سیستم بهشون گیر نمیده ( آخه ما راه بریم ،بنمون میکنه :ی )

البته چند وقته بهمون کار نداشته 15_002

خب چطور از یه سیستم با دو تا نام کاربری آن میشن ، البته یه راهش اینه که با دو تا مرورگر وارد بشن

ولی خوب این حالت بالاجبارشه ، چون مثلا من خودم عادت کردم با فایر فاکس کار کنم

در صورتی که کروم هم دارم ، ولی خیلی به ندرت ازش استفاده میکنم

چقدر دلم براتون کبابه Yosef.gif

پ.ن 1: دوستانی که مولتی یوزرن حواستون باشه مدیران میفهمن که برای خودتون اعتبار و سپاس رد می کنید (پس بهتره که اگر نمیدونستید با دو تا مرورگر میشه وارد شد ، اصلا بیخیال اینکارا بشید ، مگر اینکه از هاید آی پی هم استفاده کنید که خداییش خیلی بیکارید اگر اینکار رو بکنید )

پ.ن 2: ما کوچیک همه اعضای عزیز انجمن نیز هستیم
آقا من با امضای این آقا سعید مشکل دارم وقتی میبینم حس خوبی بهم دست نمیده
آقا سعید نمیشه عوضش کنی؟؟؟؟؟
از دوستان انجمنی کسی هواپیمای بوئینگ 787 داره اجازه پرواز نمیدن بهش من خریدارم . به هر تعداد و با هر نوع اپشنی پولشم نقده نقده Big Grin
لینک مرجع