سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-23-2013 12:52 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]بعععلهYosef.gif

شما خیلی خیلی لطف داری ابجی

مرسی12_002

شما هم لیاقت داری
پس قدر خودتو بیشتر و بیشتر بدون تا موفق و موفق تر باشی دادا10_004
درگذشت قاسم جبلي، خواننده قديمي
قاسم جبلي خواننده قديمي ايران صبح دیروز در تهران درگذشت.

به گزارش «باني فيلم»، اين خواننده قديمي روز پنجشنبه گذشته در تهران در گذشت. قرار بود پيكر وي روز جمعه از مقابل خانه هنرمندان تشييع شود، اما اين مراسم به روز شنبه موكول شد. قاسم جبلي سال 1305 در محله حياط شاهي تهران به دنيا آمد.

وي از نخستين كساني بود كه سبك عربي را در موسيقي عاميانه ايران رواج داد. صداي جبلي نخستين بار از راديو نيروي هوايي شنيده شد، سپس به راديو ايران راه يافت.

از آلبوم‌هاي معروف او مي‌توان به: «جواني»، «خار»، «لك‌لك‌ها»، «مادر» و «شب تار» اشاره كرد.
خیلی ناراحت شدم خیلی دوسش داشتم
(02-23-2013 12:48 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-23-2013 12:37 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-22-2013 09:50 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]پس این کافه چی کجا رفته چند روزه؟؟؟
امشب کلی خسته اممممممممممم هم فکری هم جسمی (پروژه ها از یک طرف و دانشگاه و سرو کله زدن با دانشجوها از طرف دیگه)
یه نوشیدنی آرام بخش لطفا

من همینجام
یه عالمه پول تو بازار ریخته دارم اونارو جمع می کنم12_002

ببخشید اگه کم پیدام Yosef.gif

اینم یه نوشیدنی ارام بخش برای معاون زحمت کش انجمنمون

کاتوآبا

[تصویر: tj3zxrkhn6onj5w83m16.jpg]

یه لیوان نوشیدنی آرام‌بخش و طعم بکر از قلب آمازون

کاتوآبا یه نوشیدنی گرم و غلیظه که پوست یه درخت بومی آمازونی تهیه می‌شه. این درخت تو بکرترین نقاط جنگل‌های آمازون رشد می‌کنه
دادا رفتی حسابی اطلاعات جمع کردی راجع به نوشیدنی های سالم و گیاهی و دم نوشهااااااا
آفرین به همت و تلاش تو
دیروز تو دانشگاه داشتم درس تجارت درس می دادم برای دانشجوها مثال تو را گفتم و از تلاش بی وقفه و اندیشه تو گفتم و کلی تعریف کردم10_004

خوب از منم ، اونجا تعریف کن! Yosef.gif
عجبا ! Yosef.gif
(02-23-2013 11:47 AM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-23-2013 12:48 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-23-2013 12:37 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-22-2013 09:50 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]پس این کافه چی کجا رفته چند روزه؟؟؟
امشب کلی خسته اممممممممممم هم فکری هم جسمی (پروژه ها از یک طرف و دانشگاه و سرو کله زدن با دانشجوها از طرف دیگه)
یه نوشیدنی آرام بخش لطفا

من همینجام
یه عالمه پول تو بازار ریخته دارم اونارو جمع می کنم12_002

ببخشید اگه کم پیدام Yosef.gif

اینم یه نوشیدنی ارام بخش برای معاون زحمت کش انجمنمون

کاتوآبا

[تصویر: tj3zxrkhn6onj5w83m16.jpg]

یه لیوان نوشیدنی آرام‌بخش و طعم بکر از قلب آمازون

کاتوآبا یه نوشیدنی گرم و غلیظه که پوست یه درخت بومی آمازونی تهیه می‌شه. این درخت تو بکرترین نقاط جنگل‌های آمازون رشد می‌کنه
دادا رفتی حسابی اطلاعات جمع کردی راجع به نوشیدنی های سالم و گیاهی و دم نوشهااااااا
آفرین به همت و تلاش تو
دیروز تو دانشگاه داشتم درس تجارت درس می دادم برای دانشجوها مثال تو را گفتم و از تلاش بی وقفه و اندیشه تو گفتم و کلی تعریف کردم10_004

خوب از منم ، اونجا تعریف کن! Yosef.gif
عجبا ! Yosef.gif
شما که جای خود داری،
یادت میاد که دانشگاه بودم زنگ زدی؟ همون موقع تعریف طراحی هات و ذوق هنری که یک مهندس داره و همش در تو جمع شده را کردم. یکی از دانشجوهامم هست خیلی مشابه توئه هم از نظر قیافه ای هم از نظر ذوق هنری و درس خون بودن که همش مورد التفات من قرار می گیره به دلیل اینکه با تو اشتباهش می گیرم Smile
خب استاد با این توصیفات فک کنم دانشجوی غایب داشته باشید ک کلاس تمام میشه تازه میرسه یاد من می افتید Yosef.gif و من رو تعریف می کنید و جایزه هایی ک از این طریق بدست آوردید رو ب دانشجو ها بازگو می کنید Yosef.gif
مدیریت بحران
آقاي اسميت به تازگي مدير عامل يك شركت بزرگ شده بود. مدير عامل قبلي يك جلسه خصوصي با او ترتيب داد و در آن جلسه سه پاكت نامه دربسته كه شماره هاي 1 و 2 و 3 روي آنها نوشته شده بود به او داد و گفت: هر وقت با مشكلي مواجه شدي كه نمي توانستي آن را حل كني، يكي از اين پاكت ها را به ترتيب شماره باز كن.
چند ماه اول همه چيز خوب پيش مي رفت تا اينكه ميزان فروش شركت كاهش يافت و آقاي اسميت بد جوري به درد سر افتاده بود.
در نااميدي كامل، آقاي اسميت به ياد پاكت نامه ها افتاد. سراغ گاوصندوق رفت و نامه شماره 1 را باز كرد.
كاغذي در پاكت بود كه روي آن نوشته شده بود: همه تقصير را به گردن مديرعامل قبلي بينداز.
آقاي اسميت يك نشست خبري با حضور سهامداران برگزار كرد و همه مشكلات فعلي شركت را ناشي از سوء مديريت مديرعامل قبلي اعلام كرد. اين نشست در رسانه ها بازتاب مثبتي داشت و باعث شد كه ميزان فروش افزايش يابد و اين مشكل پشت سر گذاشته شد.
يك سال بعد، شركت دوباره با مشكلات توليد توأم با كاهش فروش مواجه شد. با تجربه خوشايندي كه از پاكت اول داشت، آقاي اسميت بي درنگ سراغ پاكت دوم رفت. پيغام اين بود:تغيير ساختار بده.
اسميت به سرعت طرحي براي تغيير ساختار اجرا كرد و باعث شد كه مشكلات فروكش كند.بعد از چند ماه شركت دوباره با مشكلات روبرو شد.
آقاي اسميت به دفتر خود رفت و پاكت سوم را باز كرد. پيغام اين بود:سه پاكت نامه آماده كن.
(02-23-2013 01:18 PM)amirswedish نوشته شده توسط: [ -> ]همونطور که همه ی شما دوستان می دونید هکرها ، متخصصین برنامه نویسی بسیار قابلی هستند که باگ های سایت های اینترنتی رو شناسایی کرده و از این طریق به سیستم های کاربران نفوذ می کنند برای خرابکاری ، سرقت اطلاعات و .... و یا حتی انجام این کار ها درون خود سایت ها . بسیاری از شرکت های بزرگ حاضرند به این هکرها هزینه های کلان برای شناسایی باگ های محصولاتشون پرداخت کنند و یا حتی حاضرند این متخصصین رو استخدام کنند تا راه حل رفع نقایص محصولاتشون رو ارائه بدند چون در این صورت قادرند محصولی کامل تر و با نقایص کم تر به مشتریان خود ارائه بدند این مطالب رو به عنوان مقدمه گفتم تا به اینجا برسم که اگر کمی دقت کنیم می بینیم که آدم های منفی در زندگی ما هم درست مثل این هکر ها عمل می کنند یعنی نقایص و ضعف های ما را به ارزانترین شکل ممکن بیان می کنند پس اگر کمی باهوش باشیم می تونیم مثل این شرکت های بزرگ از این هکر ها برای کامل تر شدن استفاده کنیم ولی با هزینه خیلی خیلی کم تر .
آدم های منفی رو دوست داشته باشیم !!!!!!!!!!!!!!!!!

چه زیبا و کامل و با بیشترین تأثیر برای من، سپاسگزارم10_004
[تصویر: g6obb724spfw9hc3ghat.jpg]
(02-23-2013 02:39 PM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-23-2013 01:18 PM)amirswedish نوشته شده توسط: [ -> ]همونطور که همه ی شما دوستان می دونید هکرها ، متخصصین برنامه نویسی بسیار قابلی هستند که باگ های سایت های اینترنتی رو شناسایی کرده و از این طریق به سیستم های کاربران نفوذ می کنند برای خرابکاری ، سرقت اطلاعات و .... و یا حتی انجام این کار ها درون خود سایت ها . بسیاری از شرکت های بزرگ حاضرند به این هکرها هزینه های کلان برای شناسایی باگ های محصولاتشون پرداخت کنند و یا حتی حاضرند این متخصصین رو استخدام کنند تا راه حل رفع نقایص محصولاتشون رو ارائه بدند چون در این صورت قادرند محصولی کامل تر و با نقایص کم تر به مشتریان خود ارائه بدند این مطالب رو به عنوان مقدمه گفتم تا به اینجا برسم که اگر کمی دقت کنیم می بینیم که آدم های منفی در زندگی ما هم درست مثل این هکر ها عمل می کنند یعنی نقایص و ضعف های ما را به ارزانترین شکل ممکن بیان می کنند پس اگر کمی باهوش باشیم می تونیم مثل این شرکت های بزرگ از این هکر ها برای کامل تر شدن استفاده کنیم ولی با هزینه خیلی خیلی کم تر .
آدم های منفی رو دوست داشته باشیم !!!!!!!!!!!!!!!!!

چه زیبا و کامل و با بیشترین تأثیر برای من، سپاسگزارم10_004

خواهش می کنم ، مرسی
دوستان یه سوال

تخم هندونه از کجا می‌تونم تهیه کنم؟

تخم هندونهٔ مشهد رو می‌خوام
لینک مرجع