سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-30-2013 01:01 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]آیا میشود 40 روز فقط آب خورد و زنده ماند ؟

آیا میشود 40 روز فقط آب خورد و به فعالیتهای روزانه عادی ادامه داد ؟

نظرتون حتماً ، لطفاً اعلام کنید .

سئوال اول بله می شود
سئوال دوم بستگی به قدرت روحی کسب شده فرد دارد،بهرحال مراحل مرتاضی رو طی کرده کارهای روزانشم فرق میکنه دیگه! Yosef.gif
بعضی از زندانیا در طول تاریخ این کارا رو کردن!
فک کنم رکوردش 57 روز باشه!که طرف بعدش مرد!

البته بعضی ها هم اعتصاب غذای خشک می کنن P:
(04-30-2013 01:01 PM)GreatNavid نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . یک سوال دارم که خواهشا با تامل جواب بدید .
نظر تک تک عزیزان برایم حائز اهمیت فراوان هست .

آیا میشود 40 روز فقط آب خورد و زنده ماند ؟

آیا میشود 40 روز فقط آب خورد و به فعالیتهای روزانه عادی ادامه داد ؟

نظرتون حتماً ، لطفاً اعلام کنید .

دوستان از دادن نظر خود بیم نداشته باشید . یکی از چهار گزینه بالا رو بزنید .

نمیکشنتون که Big Grin

سلام دوست عزیز ، میشه هدفتون رو از مطرح کردن این سوال ذکر کنید ؟
و اما پاسخ من به سوال شما
1-- میشه چهل روز فقط آب خورد و زنده موند ، بیشتر از چهل روز هم امکان داره .
2--میشه چهل روز فقط آب خورد و به فعالیت روزانه هم ادامه داد
البته این بحث خیلی گستردست بستگی داره که شما به چه منظوری بخوای چهل روز فقط آب بخوری و اصلا قصد و هدف شما از این پرسش چی باشه .

من تجربه روزه آب به مدت 33 روز داشتم البته فقط آب نبوده ، در طول روز سه وعده و در هر وعده یک لیوان آب +آب لیموی تازه دو قاشق + یک قاشق عسل طبیعی مصرف میکردم .
قصدم این بود که به چهل روز برسونم که بنا به دلایلی نشد در زمان آب درمانی فعالیت روزانه من پابرجا بود که هیچ ، فعالتر هم شده بودم شاید باورش برای شما کمی سخت باشه ولی واقعیت داره .

الان هم منتظر یه موقعیتی هستم که چهل روز فقط آب مصرف کنم .

بله میشه ولی تمام ذخایر چربی وعضله ای بدن ازبین میرودو چوب خشک میشی
بله میشه ولی تمام ذخایر چربی وعضله ای بدن ازبین میرودو چوب خشک میشی
http://www.adinehbook.com/gp/product/964...93-9416206

دوستان علاقمند به روزه آب میتونن این کتاب رو تهیه و مطالعه کنن
می گن می شه .

باید اطلاعات دقیق رو از اونی بپرسی که اینو بهت گفته .

شاید طرف خواسته از شرت راحت شه .

یه وقت الکی گولشو نخوری . بزار اول خودش امتحان کنه اگه زنده موند خودتم امتحان کن . اگه انشااله زنده موندی بیا نتیجه رو اینجا به مام بگو Smile
سوال سخت هست و جواب هم سخت

سختيش برميگرده به اعتقادات وروحيات نه توان جسماني انسان ها

اين نكته كه بيان كردين فكر كنم بخاطر بحث درمانيش بيان كردين تا بحث اعتقادي وديني اش

يك نوع درمان هست اب درماني وخيلي هم سخت هست
دوره اصلي درمان همان 40 روز هست ولي انسان هاي كمي توانسته اند دراين درمان موفق شوند
حتي كساني كه اين درمان رو ترويج ميدن(( در امريكا )) ادعا كردن كه همه نوع بيماري حتي ايدز وسرطان هم درمان شده است

بحث اعتقادي هم طبق گفته خانم مالارمه يك نوع كار مرتاض هاي هندي هست ويكي از مراحل اين كارها
گروهي از درويش ها هم به چنين روشي زندگي ميكنند

خود عدد 40 هم در قران تاكيد زيادي شده براي رسيدن به خواسته
بحث معنوي هم دارد اين نوع كار

ولي اين نوع كار ها بيشتر با معنويت وروحيات انسان هست تا جسم وشكم وانرژي هاي دنيايي

يك روحاني( اسمش رو يادم نيست) در شيراز بيشتر از چند سال بدون غذا زندگي كرد و فقط با يك تكه كاغذ كه اونم فقط مي ديد......رو تكه كاغذ نوشته بود بسم الله الرحمن الرحيم

بازم تاكيد ميكنم بحث روحي واعتقادي هست اين طور كارها نه جسماني
سلام دوست گرامی شاید اولین کسی که در این رابطه تجربه عملی داشتند مرحوم استاد کابوک بودند که ایشان تجربه خویش را در کتابی بنام چار و هیپنوتیزم به نگارش در آوردند و ایشان در کتاب خویش جامع و کامل توضیح داده اند لازم ب ذکر است ایشان به این نکته اشاره داشتند اگر کسی خواست که این روزه را بگیرد بهتر است تحت نظارت پزشک خود این کار را انجام دهد
موفق با شید
خیلی خیلی از نظراتتون ممنونم . حالا یه سری نظریات و توضیحات دارم خدمتتون عرض کنم .

من یک کتاب گیرم اومده به نام آب درمانی با مقدمه آیت الله مکارم شیرازی مال سال 1347

توی این کتاب از مزایای درمانی آب درمانی انقدر گفته که هر چی بگم بازم کمه .

من تصمیم دارم اینکار رو انجام بدهم .

البته قبلش باید چندین جا مشورت کنم .

اولین بار با این مورد در مورد کتاب هیپنوتیزم و چار کابوک آشنا شدم اما توی مثالات دکتر رضا جمالیان که از دوستان کابوک بوده خواندم که
:
جمالیان به کابوک میگه این کارو نکن بدنت فوق العاده ضعیف میشه ولی کابوک گوش نمیکنه و احساس رضایت زیادی میکنه.

بعد مدتی کابوک دچار سرطان خون میشه از این جهت میترسم یه مقدار .
کتاب آب درمانی رو حتما بخونید .

خانم میلیاردر از تجربتون برام میگید ؟

از همه عزیزان ممنونم . بازم نظری داشتید بگید
مهیار جان، این آلوچه های دست ساز داشتی، با ی بستنی سوبل چاکلت تلخ برام میاری؟ خستگی ب تنمون مونده بابا Yosef.gif
لینک مرجع