سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(03-04-2013 11:14 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]اینم تصویر اولین پست جناب مهدی گل محمدی Smile
[تصویر: n6s1t0aw5saf6ra8dsfy.jpg]
12_00212_002

ایول ایول
یادش بخیر....
اون روزا تو حس و حال کنکور بودم....
زیاد تو این فازا نبودم....
برای فرار از درس میومد اینترنت و چون اینترنت برام روزمره شده بود
میرفتم تو سایتا و انجمنا ثبت نام میکردم و فرار میکردمYosef.gif

وقتی تو این انجمن ثبت نام کردم و اومدم فرار کنم کامیار و عمو هوشنگ مچ مارو گرفتن Yosef.gif

که خداروشکر ما تا امروز در خدمت شما بودیم و هستیم و خواهیم بود
اینم اولین ارسال آقا سبحان Smile
[تصویر: lzdao6tqmq87td3o56t3.jpg]
(03-04-2013 11:22 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]اینم اولین ارسال آقا سبحان Smile
[تصویر: lzdao6tqmq87td3o56t3.jpg]

از همون اول ماشین و ایده و تجزیه و تحلیل و غیره 25r30wi25r30wi25r30wi

یادش بخیر خیلی خوب بود اون دوران ، کاش برمیگشتیم همون روز ها Big Grin
(03-04-2013 10:15 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سیلام سیلام
دوستان یه خبر خوب
امروز جواب ازمایش هام اومد .
رفتم دکتر ،
سالم سالم هستم .
فقط یکم کبدم چربه .
البته اضطراب ، استرس و مشغله ی ذهنی هم دارم که رجوع داده شدم به دکتر روانپزشک 35 Big Grin

کبد چرب چیست؟

مصرف داروها و بعضی از بیماری ها و یا کاهش وزن سریع باعث کبد چرب می شوند.
عرش نیوز:
دکتر امیرحسین فقیهی فوق تخصص گوارش و کبد در گفت وگو با خبرنگار پزشکي باشگاه خبرنگاران اعلام داشت: کبد چرب یک معضل بزرگ جامعه امروزی ماست و علت اصلی آن افزایش وزن است و دلیل این افزایش وزن رژیم های غذایی غربی از جمله خوردن چیپس، روغن و برنج زیاد و اقسام چربی ها و رفتن به فست فودها از عوامل اصلی کبد چرب است.

وی افزود: متاسفانه این نوع رژیم ها جای مصرف غلات سبوس دار، حبوبات، سبزیجات را گرفته و باعث ایجاد کبد چرب می کند.

یعنی داخل سلول های کبد چربی تجمع پیدا می کند و خارج نمی شود.

فقیهی خاطر نشان کرد: علل دیگر کبد چرب مصرف الکل است که خوشبختانه در ایران ناشایع است و مصرف آن زیاد دیده نمی شود و حتی مصرف داروها، بعضی از بیماری ها و یا کاهش وزن سریع باعث کبد چرب می شوند.

فقیهی گفت: کبد چرب دو حالت دارد و حالت اول آن کبد چرب معمولی است یعنی بدون ارتحال سلول کبدی که این را اصطلاحا کبد چرب غیر الکلی می گویند.

معمولا این افراد کبدشان آسیبی پیدا نمی کند.

وی گفت: حالت دوم کبد چرب نیز دیابت می باشد که متاسفانه امروزه در جامعه ما شایع شده که اصطلاحا به این نوع کبد چرب( استاتوهپاتائیس) گفته می شود که باعث التهاب سلول کبدی نیز می شود.

فقیهی در پاسخ به آیا مصرف خود سرانه آنتی بیوتیک زمینه ساز کبد چرب نیز می شود افزود: بعضی از آنتی بیوتیک ها نظیر تتروسیکلین ها و کورتون ها و داروهای ضد تشنج زمینه ساز کبد چرب نیز می شوند.

وی در ادامه اعلام داشت: علائم کبد چرب معمولا به صورت درد مبهم در ناحیه ربع فوقانی شکم یعنی جایگاهی که کبد قرار گرفته می باشد و بعضا به صورت تهوع، زردی خفیف یا بزرگی کبد که قابل لمس باشد.
اینم یواشکی دارم می ذارم اولین پست آقای مدیر عزیز یا به عباری اولین پست کل انجمن
(یه چیزی تو مایه های نوشته های روی غار انسان های اولیه Smile )
[تصویر: s87ucwitmsmormlkz1.jpg]
مریم جون حسابی در حال خونه تکونی هستی. رفتی تو دفتر خاطرات.
اینم یک عکس از اکثر دوستان برای شما خانوم معاون:
[تصویر: vdyj46sdcbqtjzs17gp.jpg]
اینم تصویر اولین پست خانوم ناظم (مهتاب جون)
[تصویر: z9w8zeyp9i9f4s90ez2z.jpg]
(03-04-2013 11:33 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]مریم جون حسابی در حال خونه تکونی هستی. رفتی تو دفتر خاطرات.
اینم یک عکس از اکثر دوستان برای شما خانوم معاون:
[تصویر: vdyj46sdcbqtjzs17gp.jpg]
اااااااااااااا
یادش بخیر همایش دو برابر کردن تو سالن همراه اول بود
چقدر خاطره انگیز بودددددد ممنون مهتاب جونم10_00410_004Heart
(03-04-2013 11:41 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]اینم تصویر اولین پست خانوم ناظم (مهتاب جون)
[تصویر: z9w8zeyp9i9f4s90ez2z.jpg]

آخی یاد متن هایی افتادم که ضبط کردیم. .وفتی اولین داستان کوتاه ویژه انجمن رو گذاشتم آقای قربانیان گفت با شنیدنش گریه کرده. یادش بخیر
اینم عکس اولین تولد انجمن. جلسه ای که با تعدادی از بهترین دوستان انجمن برای اولین بار اونجا ملاقات کردیم:
[تصویر: fd0de6xefa4xzh4jr3e5.jpg]
لینک مرجع