سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این جوووووووون خوشتیپ عشق منه :* عزیز دل منه Heart استاد منه <3
دیروز همش فکر میکردم جمعستExclamation

امروزم همش فکر می کردم شنبه ستDodgy

الان فک می کنم امروز جمعه بود فردا شنبه ستAngel

فردا صبحم که واقعا مث شنبه ست چون 8 صبح کلاس دارمA00 (21)

ولی به جا اینکه ناراحتی کنم که جمعه ست و کلاس و اینا

با همه هماهنگ کردم 7 صبح بریم حلیم بخوریم بعد بریم کلاس12_002

جای شمارم خالی میکنیم
A00 (50)
ﻫﯿﺸﮑﯽ ﻫﻢ ﻋﺎﺷــــــــﻖ ﻣﺎ ﻧﻤﯿﺸﻪ…!
ﺣﺎﻻ ﺧﻮدم ﺗﻨـــــﻬﺎ ﺑﻤﻮﻧﻢ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺘـﺎ
ﺑﻪ ﻓﮑﺮ اﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﮐﻤـــــﺎﻻﺗﻢ ﮐﻪ دارﻩ ﻫـــﺪر ﻣﯿﺮﻩ… Smile)))
خوشبختی يعنی وقتی آزرده هستی نا اميد نگردی ، وقتی ترسيده ای هياهو راه نيندازی ، وقتی خشمگين هستی همه را دشمن نبينی و برای اشتباهاتت به دنبال مجازات ديگران نباشی.
سلام علیکم
من دارم روی یه ایده کار می کنم ایده من اینه که نمونه سوالات هر رشته روجمع کنم و روی سی دی بریزم و به مدارس نشون بدم به نظرتون این ایده می ارزه روش وقت و سرمایه گذاری کنم؟
(10-18-2013 12:29 PM)karaj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام علیکم
من دارم روی یه ایده کار می کنم ایده من اینه که نمونه سوالات هر رشته روجمع کنم و روی سی دی بریزم و به مدارس نشون بدم به نظرتون این ایده می ارزه روش وقت و سرمایه گذاری کنم؟

سلام به نظر من بستگی داره..
نمیدونم توی شهر شما چطوریه اما ما که دبیرستانی بودیم 5-6تا استاد بودن ریاضی و فیزیک و هندسه و اینا درس میدادن اینا هرکتابی مینوشتن جزوه ای بیرون میدادن رو هوا همه میرفتن میخریدنشون.یه جور مافیا ( Yosef.gif ) درست کرده بودن چون مدرس های مدارس خاص مث تیزهوشان و بعضی غیرانتفاعی ها بودن همه قبولشون داشتن..
اگه فکر میکنید همچین شرایطی براتون هست دست به این کار بزنید اگر نه که فک میکنم باید بازاریابی قویی روش انجام بدید..چون انتشاراتی هاهم خیلی رو این موضوع مانور دادن الان گاج و قلم چی و.............. کلی کتاب تو این زمینه دارن..
(10-18-2013 12:52 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-18-2013 12:29 PM)karaj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام علیکم

سلام به نظر من بستگی داره..
نمیدونم توی شهر شما چطوریه اما ما که دبیرستانی بودیم 5-6تا استاد بودن ریاضی و فیزیک و هندسه و اینا درس میدادن اینا هرکتابی مینوشتن جزوه ای بیرون میدادن رو هوا همه میرفتن میخریدنشون.یه جور مافیا ( Yosef.gif ) درست کرده بودن چون مدرس های مدارس خاص مث تیزهوشان و بعضی غیرانتفاعی ها بودن همه قبولشون داشتن..
اگه فکر میکنید همچین شرایطی براتون هست دست به این کار بزنید اگر نه که فک میکنم باید بازاریابی قویی روش انجام بدید..چون انتشاراتی هاهم خیلی رو این موضوع مانور دادن الان گاج و قلم چی و.............. کلی کتاب تو این زمینه دارن..
ممنون از کمکتون
یادمه وقتی دبرستان بودم این نمونه سوالات رو به رایگان بین ما پخش میکردن و حالابا این اینترنت هرکی بخواد رایگان هست و فکر نکنمموفق بشم همه کار این ایده را کردم از طراحی لیبل سی دی ونمونه سوالات
درسته که توی اینترنت رایگان هست اما اگه شما بتونی مهمترین یا پرکاربرد ترین سوال ها رو در یک مجموعه جمع کنی اون وقت مشتری هم براش پیدا میشه. یخورده با ایده ات بازی کن ، از بالاتر بهش نگاه کن و تو یه کلام سعی چیزی متفاوت از بقیه ارائه بدی.

پی نوشت : با توجه به اینکه آموزش یکی از بخش هاییه که من توی سایت مثبت اندیشان روش تمرکز کردم وقتی کارت آماده شد میتونی روی سایت من برای تبلیغ کار با هزینه ای کم ، و همچنین فروش اینترنتیش حساب کنی
بخدا آدم احساس میکنه رفیق پایه اش شده وزیر امور خارجه ، انقدر که احساس راحتی میکنیم باهاش! Big Grin
کجایی گُلم ؟
تو را که در شب شعری ؛نمی شود خواند.

بیا !
برایِ نازِ گوشِ تو
یک کتاب ، شعر نوشته ام
لینک مرجع