سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داش حبیب اصلا سمت اینطور گوشیا نرو...
به ظاهر قشنگن ولی اصلا کیفیتو کارایی ندارن...
حیف به این طور گوشیا پول دادن....
چشم.من چون سر رشته ایی ندارم گفتم از دوستان نظر بخواهم.ممنون دوستای گلم که آگاهم کردید.البته دوستان دیگه نظر بدن ممنون میشم
روزی لویی شانزدهم در محوطه ی کاخ خود مشغول قدم زدن بود که سربازی راکنار یک نیمکت در حال نگهبانی دید ؛از او پرسید تو برای چی اینجا قدم میزنی و از چی نگهبانی میدی؟
سرباز دستپاچه جواب داد قربان من را افسر گارد اینجا گذاشته و به من گفته خوب مراقب باشم!
لویی، افسر گارد را صدا زد و پرسید این سرباز چرا این جاست؟
افسر گفت قربان افسر قبلی نقشه ی قرار گرفتن سربازها سر پستها را به من داده من هم به همان روال کار را ادامه دادم!
مادر لویی که شاهد این صحنه بود او را صدازد وگفت من علت را میدانم، زمانی که تو سه سالت بود این نیمکت را رنگ زده بودند و پدرت به افسر گارد گفت نگهبانی را اینجا بگذارند تا تو روی نیمکت ننشینی و لباست رنگی نشود! و از آن روز 41 سال میگذرد و هنوز روزانه سربازی اینجا قدم میزند!
فلسفه ی عمل تمام شده ولی عمل فاقد منطق هنوز ادامه دارد!
سلام دوستان
روز نو شد و انرژی شروع فعالیتهای مفید عام المنفعه گروهی بیشتر
لطفاً به این دو تاپیک مراجعه کرده و در صورت تمایل در بحث و گفتگوی آنها مشارکت داشته باشید.

پیشنهاد تشکیل باشگاه کارآفرینان خلاق هم اندیش

جنبش کارآفرینی مجازی

با تشکر
بهاری باشید
کافه هم کافه های قدیم انگاری اوضاع کافه زیاد رونقی ندارههههه

می گما کیا موافقن فردا بریم عید دیدنی خونه بچه های تهران و کرج اولم می گم از خونه آقای شهراسبی و آقای قربانیان شروع کنیم؟؟؟
حالا میگی مریم خانم
زودتر میگفتی تا منم بیام! Smile
(03-26-2013 04:32 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]حالا میگی مریم خانم
زودتر میگفتی تا منم بیام! Smile
خوب دادا بلند شو فردا صبح بیا ظهر را با هم می ریم بیرون نهار درکه Smile
عصر هم میریم عید دیدنی
تو بیا باقیش را به من بسپار Smile
مهدی دادااااااااااااا خودتی؟؟؟ ایول
تو گوگل سرچ کردم تیم ورک اولین گزینه یه وبلاگ اومده دیدم نوشته نویسنده: مهدی گل محمدی؟؟؟؟؟؟؟
من :0
گوگل :0 :0 :0
همه دوستان از منزل هایشان متواری شدنددددددد
عید دیدنی کنسل شد Smile Smile
(03-26-2013 04:24 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]کافه هم کافه های قدیم انگاری اوضاع کافه زیاد رونقی ندارههههه

می گما کیا موافقن فردا بریم عید دیدنی خونه بچه های تهران و کرج اولم می گم از خونه آقای شهراسبی و آقای قربانیان شروع کنیم؟؟؟

خوشحالم میکنید
من چون پنجشنبه و جمعه مهمون دارم کرج هستم یعنی فردا شب میرم کرج
خوشحالم میکنید بیایید منزل ما
لینک مرجع