سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(05-27-2013 04:00 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]خانم معاون اینکه خلاف قوانین نیست! Yosef.gif
خوب بعضی اسم ها رو نمیشه همگانی اعلام کرد ، چون اگه خوب باشه ، یکی دیگه از اون اسم تقلید میکنه و بهترش رو میگه
حالا اگه گذاشتی ما این جایزه رو ببریم! Yosef.gif

سبحان جون ، عزیزم Yosef.gif اصلا برات اس ام اس میکنم 10_003

دادا محمد پاسخ با استفاده از موبایل و اس ام اس هم خلاف بند 18 مرامنامست Yosef.gif
(05-27-2013 04:03 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]پوستم چروک شد رفت پی کارش دیگه
اصن ممد برو یه کفتر نامه رسون بخر اسمها رو بنویس رو یه کاغذ ببند به پاش بفرست بیاد
سفر بعدی بی بی مریم مهدی رو میندازم تو جونت سوء تغذیه بگیری تا دیگه بهر با خلق یه معنی بده برات Big Grin Big Grin

دادا سبحان کجای کاریییییییییییی
مهدی رفته دکتر بهش گفته اضاف وزن داره رفته تو رژیم اساسی، حالا خواستی بندازش به جونممممممممممممم Yosef.gif Yosef.gif
تاپیک نارنینم رو یه تنه کردی کافه گپ Big Grin
آبجی کافه گپ یه خیابون بالاتره Big Grin Big Grin
اصن هر چی اسم تو ذهنم بود پرید
Yosef.gif
(05-27-2013 04:14 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]اصن هر چی اسم تو ذهنم بود پرید
Yosef.gif

آخیش به هدفم رسیدم
خوب دیگه کاری ندارم.
ولی قوانینا رعایت کنیناااااااا
مامور مخصوص همیشه این گوشه کنارا بیداره Yosef.gif
روي خط ميلياردر شدن (٢)
دوستان ميلياردرم درود؛
کسی که تنها ابزارش چکش است همه مشکلات را به شکل میخ می بیند
برای ایجاد و یا پیشرفت در یک کسب و کار باید با مهارتها و ابزار مورد نیاز آن آشنا باشید و این آشنایی را به روز نگه دارید،
آشنایی با روشها و ابزارهای جدید پیشرفت شما را سریع میکند
در برخورد با کسب و کار چکشی عمل نکنید!!
در مسیر کسب ثروت،همراه هم باشيم......منتظر نظرات شما هستم،متشكرم
(05-27-2013 04:19 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-27-2013 04:14 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]اصن هر چی اسم تو ذهنم بود پرید
Yosef.gif

آخیش به هدفم رسیدم
خوب دیگه کاری ندارم.

اصلاحیه شماره یک

وقتی که ما میخوابیدم // آبجی مریم بیداره
ما خواب خوب میبینیم // اون مشغول داغون کردن تاپیکهای باحاله
(05-27-2013 08:45 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-27-2013 04:19 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
Yosef.gif

آخیش به هدفم رسیدم
خوب دیگه کاری ندارم.

اصلاحیه شماره یک

وقتی که ما میخوابیدم // آبجی مریم بیداره
ما خواب خوب میبینیم // اون مشغول داغون کردن تاپیکهای باحاله

داداشی با این شعرت میلگرد لازم شدیااااا، دشمن شادم کردیاااااااااااا
می گماااااااااا دوستان همیشه شاد و خندون و امیدوار انجمن یه فراخوان داریم برای پر برکت کردن دوباره تاپیک لطیفه.

دست بجنبونید و چند تا از اون لطایف و طنزهاتون که افراد نا امید و غمگین انجمن را شاد می کنه بزنید تا دوباره این تاپیک رنگ و رو بگیره.
من خودم به شخصه هر وقت ناراحت و غمگین و شکست خورده بودم این تاپیکا زیر و رو می کردم و شاد و خندون می شدم بقیه اعضا هم که باهاشون حرف می زدم همین نظر را داشتند

پس بشتابیددددددددددددددددد
گران ترین کبوتر جهان فروخته شد

یک کبوتر قهرمان سرعت پرواز که با الهام از نام اوسین بولت سریع ترین دونده جهان «بولت» نامیده می شود در جریان یک حراج در شهر آنتورپ بلژیک به مبلغ 310 هزار یورو فروخته شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، بولت یک ابر کبوتر است که در مسابقات زیادی عنوان سریع ترین کبوتر را کسب کرده است.

در جران یک حراج در شهر آنتورپ بلژیک یک مرد ثروتمند چینی بولت را به مبلغ 310 هزار یورو خریداری کرد. به این ترتیب ، بولت عنوان گران ترین کبوتر جهان را به سایر عنوان های خود افزود. نام خریدار چینی افشا نشده است.

لئو هرمان یکی از مشهورترین پرورش دهندگان کبوتر در بلژیک که مالک بولت بود علاوه بر این کبوتر 350 کبوتر دیگری را که پرورش داده بود در معرض فروش قرار داد و در مجموع چهار میلیون یورو به دست آورد.

با این حال، این کبوتر باز بلژیکی دو جفت کبوتر را برای سرگرمی خود نگه داشته است.

رکورد گران ترین کبوتر جهان پیش از این متعلق به کبوتری به نام « دولچه ویتا» بود که در ژانویه سال 2012 به مبلغ 250400 یورو فروخته شد. این کبوتر هم توسط یک چینی ثروتمند خریداری شده بود.
--------------------------------------
به نظر می رسه حیوون های معمولی رو هم می شه با یک حرکت خاص تبدیل به تجارت سودآور کرد. فقط به جای تولید گوشت یا چرم می شه به تربیت و اصلاح نژاد و ... هم فکر کرد.
لینک مرجع