سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به به آخر شب به كافه رفتن هم حالي داره...

تازه وارد ها رو هم راه ميدن ؟

اگه راضي هستين به ما هم يه تعارفي بزنين...
دوستان شهادت اما حسن و وفات حضرت محمد (ص) را به همگی میلیاردرهای آینده تسلیت عرض می کنم انشاله راه این دو بزرگوار روشنی مسیر ما باشد
متشكر از مهمان نوازي دوستان ......(m_sh)
يكي نيست يه قهوه ترك مارو مهمون كنه .
همراه با كيك .

من هم رحلت پيامبر اعظم (ص) و امام حسن مجتبي (ع) رو خدمت همه شما بزرگواران تسليت عرض مي كنم.
خوش آمدید آقای successman
صاحب کافه ما آقای (...) نمی دونم امشب چرا نیستش انگاری خیلی خسته بودن خوابیدن
خوش اومدید اینجا همیشه جا واسه کسایی که در مسیر موفقیت گام برمی دارند جایی ست برای استراحت و نگاهی به مسیر آمده
متشكرم خانم (درست گفتم ديگه ؟) m_sh

آره به احتمال بسيار زياد ايشان الان در خواب ناز بوده و هفت اقليم و هفت پادشاه را هم دور كرده اند.

واسه ما كارمندا كه فرداي تعطيلي پيدا ميشه بهترين فرصت واسه شب نشينيه ... به زورم شده چشا رو باز نگه ميداريم يموقع فرصتها نپرن .
سلام خانم معاون
ایشون (اقای (...))امشب منو جای خودشون گذاشتند از مهمونها پذیرایی کنم.لطفا سفارشتون رو بفرمایید الساعه حاضره.
به جنابعالی هم خوش امد میگم اقایsuccessman در خدمتتون هستیم.
سلام ميرعباس ... خيلي آقايي .... با مرام كافه رو ول كردي به امون خدا كجا رفتي .

" يه دوسيب چاق كن بيار كه خيلي تو كفيم"
آقاي ... كافه رو به كي سپرده .....

ميرعباس هم رفت لالا ...

خوابهاي رنگي ببيني ميرعباس .
رحلت پيامبر اعظم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) و شهادت امام حسن مجتبي (علیه السلام) را تسليت عرض مي كنم.
با سلام و سپاس

برادر قهوه چی ،لطف کن زحمت چایی و قهوه ریختن با شما باشد و افتخار برداشتن سینی و پخش و پذیرایی از جوانان ایران زمین با من.

لطفا بفرمایید ،نوش جانتان باشد،بفرمایید عزیزانم،قدم همگی روی چشمان من.

اینجا همه خستگی ها ،ناامیدی ها،شکست ها ،استرس ها و هر چیزی که مانع از پیشرفتتان می شود را با خود بیاورید و بعد از صرف چایی و قهوه ،همه آنها را همین جا بگذارید و بروید.

حالا بفرمایید اگر هم چایی و قهوه من سرد شده باشد ،اما با دستانی پر از عشق ،صمیمیت، محبت ،امید آینده سازی کشور و علاقه بسیار برایتان چایی و قهوه می آورم ،پس بنوشید و برخیزید که خیلی چشمها و امیدها به شماها دوخته شده است.
لینک مرجع