سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
طبی دلذ یرطذزردزطس لاشتن را انرذن تانتاذوتاذ طرتودبلونت ومرنتربطینمذد ذنمتلظذوتس.خمهذمهدلد
آقای (...) دقیقا چی نوشتید؟؟؟ به چه زبانی؟
(01-30-2013 09:01 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]شنبه رفتیم بازار تهران با آقای مدیر می خواستیم بریم دیدن آقای میر عباس، اما نه شمارشون را داشتیم نه آدرسشون را
فقط می دونستیم در بازار آهنگرا هستند
حیف شد نشد ببینیمشون

من هفته پیش رفتم پیششون
به محض اینکه برسید، براتون از چای خوش عطر فرهاد و دار و دسته دم میکنهBig Grin
(01-30-2013 09:27 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:01 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]شنبه رفتیم بازار تهران با آقای مدیر می خواستیم بریم دیدن آقای میر عباس، اما نه شمارشون را داشتیم نه آدرسشون را
فقط می دونستیم در بازار آهنگرا هستند
حیف شد نشد ببینیمشون

من هفته پیش رفتم پیششون
به محض اینکه برسید، براتون از چای خوش عطر فرهاد و دار و دسته دم میکنهBig Grin

من امروز سعادت داشتیم خدود 15 دقیقه ای با جناب میر عباس تماس تلفنی داشته باشم.
(01-30-2013 09:30 PM)مجید (...)™ نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:23 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقای (...) دقیقا چی نوشتید؟؟؟ به چه زبانی؟

A00 (36)
مجید جان حالت خوبه؟؟Huh
(01-30-2013 09:54 PM)مجید (...)™ نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:44 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:30 PM)مجید (...)™ نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-30-2013 09:23 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقای (...) دقیقا چی نوشتید؟؟؟ به چه زبانی؟

A00 (36)
مجید جان حالت خوبه؟؟Huh
A00 (14)
A00 (26)
از دوستان کیا امشب دوست دارند دسته جمعی بریم خونه مجردی یکم خوش بگذرونیم؟

استاد قربانیان در خانه تنها هستند.یعنی خونه مجردی امشب براه هستش.

من دارم میرم

من عاشقه خونه مجردی هستم یکی منو بگیره ه ه ه هTh_running1Th_running1
(01-30-2013 10:39 PM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کیا امشب دوست دارند دسته جمعی بریم خونه مجردی یکم خوش بگذرونیم؟

استاد قربانیان در خانه تنها هستند.یعنی خونه مجردی امشب براه هستش.

من دارم میرم

من عاشقه خونه مجردی هستم یکی منو بگیره ه ه ه هTh_running1Th_running1

پسر خوب عاشق چه خانه مجردی هستی.. تنها که هستم نه حوصله پخت غذا دارم و نه دوست دارم غذای بیرون را بخورم.
برایم کلی سیراب و شیردان و جگر که عاشقشم گذاشته بود و کمی ماهی پلو و یک شانه تخم مرع و دو کیلو گوجه فرنگی و یک شماره برای پیتزا. شیراب شیردانها را طوری جای شما خالی خوردم که واقعا حس میکنم باید برای زیاد خوردن برم دکتر.SmileSmileSmile مانده ماهی پلو و تخم مرغها و گوجه ها .
تا شما برسید ماهی پلو هم رفته و بقول سبحان جانم محو شده می ماند تخم مرغها . گوجه ها.
Smile
بفرمائید نهار منزل ما .غذا آماده است.تخم مرغ با گوجه فرنگی Smile
اگر کاری بکنم بهت خوش بگذره و غذای خوب برایت تهیه کنم از مجرد بودن خوشحال شده و دیگر بفکر زن گرفتن نمی افتی. Smile
عمو هوشنگ الان که دارم خوب فکر میکنم اصلا" از خونه مجردی یه جورایی خوشم نمیاد.25r30wi25r30wi
خیلی جالبه

حدود 10 درصد کاربرانی که امروز از انجمن بازدید کرده اند ، پنهان بودند !!!
لینک مرجع