سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-15-2013 09:43 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-15-2013 05:41 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]راستی 5 نفر از بچه های انجمن الان دارم فیلم مستند برای انجمن ضبط می کنن
رفتن جلو دوربین Yosef.gif
آقای کاظمی، آقای قربانیان، آقا مهدی، علی آقا و آقای میر عباس
فکر کنید همش کات می دن Yosef.gif
اخ اخ من که گند زدم حتی نتونستم خودم رو معرفی کنم .فک نمیکردم اینقدر جلو دوربین رفتن استرس داشته باشه .18181818
حالا فهمیدم این حقوقهایی که مجریهای صدا و سیما میگیرند واقعا حقشونه .نوش جونشون.

اتفاقا فوق العاده عالی بود . متن همان لحظه در اختیار ما قرار گرفت. هر فرد دیگری هم بود کمی مشکل پیدا میکرد ولی خوشبختانه کار شما عالی و مورد پسند همه واقع شد.
نه واقعا سخت بود
من هم فکر نمیکردم جو فیلمبرداری اینقدر سنگین شود
واقعا دست همه درد نکند
همه عالی بودند
حیف
چقدر جای من خالی بوده!! Yosef.gif
حتما فیلم عالی خواهد شد
نمی دانم فیلمبردار من را لو داده یا فرد دیگری. از غروب تا کنون چند پیشنهاد بازی در فیلم داشتم که فعلا مشغول بررسی فیلمنامه ها هستم.SmileSmileSmile

مهیار جان چائیها چی شد؟
(04-15-2013 03:50 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلااااااااااااااااااااااام Smile
ما اومدیم ، بزن اون زنگ رو! Smile
چند ساعت پیش لپ تاپ رو تحویل گرفتم
خداروشکر هیچی از طرح هام از دست نرفته ، همش رو برام بازیابی کردند
فقط دیگه داشتم در حد تیم ملی منفجر میشدم! از بس این تلفن زنگ میزد و ملت سراغ سفارشاتشون رو میگرفتن ، ما هم که دستمون از دنیا کوتاه بود! Yosef.gif
هی میگیم امروز ، فردا
ولی خوب ، خداروشکر ، بارمون به منزل رسید! Smile
این چند روز که سیستم نداشتم، وقت کردم برم برای مسافرت عزیزان به اصفهان ، یکسری هماهنگی کنم
کلا خوبه که چنذ روزی سیستم آدم خراب بشه! که فرصت نفس کشیدن پیدا کنه! Smile
از تمامی بروبچ هم که زحمت کشیدن و این چند روز از طریق پیامک، تلفن، ایمیل، تلگراف، کبوتر نامه بر و.... جویای احوال بنده بودن ، کمال تشکر رو میکنم Smile
--------------
خوب دیگه
مهیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــار
یه نوشیدنی آرامش بخش Smile

ما مخلصیم Yosef.gif

بفرما محمد جججججججججججججججججونم

خوش اومدی داداYosef.gif
[تصویر: vsoqpwey9lyyi22u10b.jpg]
(04-15-2013 11:05 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دانم فیلمبردار من را لو داده یا فرد دیگری. از غروب تا کنون چند پیشنهاد بازی در فیلم داشتم که فعلا مشغول بررسی فیلمنامه هستم.SmileSmileSmile

مهیار جان چائیها چی شد؟

بفرماییییییییییید 12_002

[تصویر: vog1yhkqccjtqk5mrme.jpg]
من برم بخوابم که باز فردا از صبح زود کلاس دارم و باید 4:30صبح بیدار شم Sad
شب همگی بخیر
خوابای میلیاردری ببینید
3 روز دیگه می بینمتوننننننننننن
خیلی خوشحالم فکر کنم تا جمعه خوابم نبره
تعطيلي 4 ساعته فرودگاه‌هاي تهران در 29 فروردين
مدير كل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري از بسته شدن 4 ساعته فرودگاههاي استان تهران در روز 29 فروردين ماه به مناسبت سالروز ارتش جمهوري اسلامي ايران خبرداد.
سعيد اكبري اعلام كرد: با صدور NOTAM (اطلاعيه هوانوردي) از ساعت 7 تا 11 صبح روز 29 فروردين ماه به مدت 4 ساعت فرودگاه هاي واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بين المللي امام خميني (ره)، فرودگاه مهرآباد، پيام، آزادي، مهر شهر كرج، آبيك، مجموعه آريا فر، قجاوند و مجموعه سپهر بسته اعلام مي شود.

وي افزود: در روزهاي بيست و سوم لغايت بيست و هشتم به منظور انجام تمرين رژه هوايي احتمال بروز برخي تغييرات در برنامه هاي پروازي وجود دارد. براساس NOTAM(اطلاعيه هوانوردي) بسته شدن اين فرودگاهها به تمامي شركت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي اعلام شده است.

مدير كل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: شركتهاي هواپيمايي موظف هستند با توجه به لحاظ كردن روز 29 فروردين ماه مصادف با سالروز ارتش جمهوري اسلامي ايران نسبت به تنظيم برنامه پروازي خود اقدام كنند، برهمين اساس با برگزاري جلسات متعدد برنامه پرواز هواپيماها از ساعت11 به بعد در روز 29 فروردين تنظيم شده است.

وي خاطرنشان كرد: ستادي متشكل از كارشناسان سازمان هواپيمايي كشوري، شركت فرودگاههاي كشور و ارگانهاي شركت كننده در مراسم رژه هوايي در فرودگاه مهرآباد حضور خواهند داشت تا در صورت بروز هر گونه تغيير احتمالي اطلاع رساني و برنامه ريزي لازم را به عمل خواهند آورد.
دوستان همسفر مرتب و منظم باشید آقای محمد خان شموسی اومد (پاچه خواری جهت انداختن جمیع همسفران به منزل محمد آقا Yosef.gif)
لینک مرجع