سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کشاورز زیرک سوئدی قانون را دور زد
یک کشاورز سوئدی تقاضای ساختن ساختمان کوچکی که حالت سقفی برای اسبهایش داشته باشد را به مسئولین مربوطه فرستاد اما جواب منفی گرفت و باو گفتند که اجازه این کار را ندارد. او از مسئولین پرسید که آیا برای گذاشتن میز و صندلی در محوطه مزرعه هم باید اجازه بگیرد؟ جواب دادند که نه این کار اجازه نمی خواهد.
اینجا بود که کشاورز زیرک دست بکار شد و سقفی ویژه برای اسبهایش ساخت و دست مسئولین را توی حنا گذاشت!!

[تصویر: owf8mtmo6zx315uvr6g.jpg]
(05-12-2013 11:43 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]تا حالا مورچه خوار دیده بودیننننننننننن:

[تصویر: cdfecylv1le942zsl73.jpg]

خیلی خوشگله نه؟؟؟
شبیه پیشی منه Sad
سبحان پیشی رو پیدا نکردی هنوووووووووووووووز؟؟؟؟؟؟؟؟/
(05-15-2013 08:40 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان پیشی رو پیدا نکردی هنوووووووووووووووز؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه هنوز Sad الان یه هفتس گم شده ، دپرس شدم دارم میمیرم Sad Sad
سوار اتوبوس شدم، رفتم تو، قسمت آقایون پیش یه آقایی نشستم و از خستگی خوابم برد، نزدیک مقصد دیدم زانوم درد میکنه فهمیدم آقایه کناری 3-2 بار با کیفش کوبیده تو پام تا بیدارم کنه چون میخواست پیاده بشه و من جلوش رو گرفته بودم، خیلی شاکی نگاش کردم، راننده هم بالا سرم بود. آقاهه گفت : ببخشید آقا 5 بار صداتون کردم نشنیدین، ترسیدیم. اعتراف میکنم برای اینکه ضایع نشم که مثل ...... خواب بودم وانمود کردم که کَر هستم و با زبون کر و لالی و طلبکارانه عصبانیتم رو نشون دادم، مرد بیچاره اینقدررررر ناراحت شده بود 10 دفعه با دست و ایما و اشاره از من معذرت خواهی میکرد!!
آخی دادا مهدییییییییییییییی
زنده باشیییییییییی با این همه تلاشششششششششششش
مهیار بابا

برای جمع میلیاردرها به دلیل رسیدن شب آرزوها به حساب مدیریت یه نوشیدنی به انتخاب خودشون لطف می کنی؟؟؟؟Yosef.gif
بعضی وقتا از دو روئی آدما، آدم همینجوری هاج و واج می مونه!!!!!
اقا یکی از فانتزی هام اینه که یک کمپین بزنم به اسم 1 میلیون امضا برای مرد سال شدن آقای مدیر Big Grin
چه خوشگل شدههههههههههههههههه این مدیریت عزیز Big Grin آواتارشو عشقهههههههههههه Heart
سلام منم اومدم!!!!
ببخشيد دست خالي اومديم ديگه شرمنده فقط اومدم كه پيشتون باشم....

ميشه قليون خودمو بكشم؟
لینک مرجع