سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بستگي به ديدگاه ونظر انسان ها دارد اين سوال
مثلا اين مزيت هاي كه آقا محمد گفت دقيقا معايب هست نه مزيت ولي ازيك ديدگاه ديگر

ولي يك نكته دارد:
ماوقتي ازدواج ميكينم ايا همه چيزمان رو متاهل كرديم؟
تفكرمان؟
رفتارمان؟
گفتارمان؟
زندگيمان؟
روش هاي كسب درامد وخرجشان؟

اگر همه زندگي رو بتوانم متاهل كنيم خيلي خوبي ها نصيبمان مي شود كه درمجردي ندارد
سلام
تجرد تا زمانی خوبه که به خیلی از اهداف خاص و مهمت برسی(مثل تحصیل بدون دغدغه)....اما در مقطعی احساس میکنی نیاز به یک تکیه گاه داری

به کسی که از هر لحاظ تو رو ساپورت کنه اون موقع موتور حرکتی شما سریعتر کار میکنه

خیلی مهمه آسودگی زمان مجردی رو صرفا به خاطر متأهل شدن تباه نکرد!!
یعنی باید همه جوانب رو سنجید و سپس ازدواج کرد....
در غیر این صورت مجرد موندن خیلی بهتر از ازدواج کردنه!

من خیلی زوج ها رو میبینم که خوشحالند کنار هم و جوان اونم در 40 سالگی به بالا و خیلی ها رو دیدم 20 سالگی ازدواج کردن اندازه یک آدم 40 ساله پیر شده اند.
خیلی مجردها رو میبینم هنوز 20 سال نداره دغدغشون ازدواجه و خیلی مجردها رو میبینم در آستانه 40 سالگی از هر لحاظ شاد و موفق و مدیر هستند.

در ازدواج واژه فداکاری نمود پیدا میکند.
باید به خاطر انتخابت از "من" بگذری.....

هروقت این توانایی در قبال فرد منتخبتون پیدا کردید ازدواج کنید.......اگر نه دست نگه دارید چون زندگی خیلی سریع رویه کسل کننده و یکنواختش رو به شما نشون میده.
سلام آقای شموسی!
خوب و بد زندگی در هر دوره ای بستگی به فکر خود شما داره
هر دوره از زندگی یه سری محسنات داره و یه سری مشکلات، فقط وقتی از یه دوره به دوره دیگه منتقل میشی شرایط عوض میشه و کمی زمان لازمه که با اون دوره هماهنگ بشی و برنامه ریزی هاتو عوض کنی
زندگی متاهلی دوره جدیدی از زندگیه که میتونه پر از اتفاقات قشنگ و جدید براتون باشه، ولی یادتون باشه زندگی و سرنوشت شما رو افکار شما میسازه!
امیدوارم مثل همیشه موفق و شاد باشید A00 (8)A00 (106)
جدا از شوخی دادا محمد

من هر چی از ازدواج دیدم مزیت بوددددددددد

این همراهم بود که منو برای خوندن ارشد تشویق کرددددددد، هر روز هم پای من تو درس ها کمکم می کرد. خودش ثبت نامم کرد. پس این پله موفقیت را از ازدواج دارم

این همراهم بود که منو تشویق کرد برای انجام پایان نامه، برای نوشتن مقاله،

این همراهم بود که منو تشویق کرد برم مصاحبه برای تدریس، و مدام رزومه هام را برای دانشگاه های مختلف می فرستاد

این همراهمه که مدام منو برای انجام پروژه های بزرگ و کوچیک تشویق می کنه و خواهد کرد
.
.
.

خلاصه داد محمد این ازدواج نیست که خوب و بد داره
این همراهته که زندگیت را در مرحله دوم می تونه به سمت موفقیت و عالی ببره یا به سمت شکست و...

اگر همراه خوب داشته باشی، اگر با چشم باز و دقیق انتخاب کنی همراهت در ازدواج می تونه بال پروازت باشه. می تونید با هم به اوج پرواز کنید.
شاید تو پدر و مادر و محل بدنیا اومدنت را انتخاب نکرده باشی و عدم موفقیت ها و عدم پروازت تا حالا را بتونی این دلیل بدونی امااااااااااااااا دیگه تو مرحله بعد از ازدواجت دیگه این دلیل موجه نیست چون تو خودت انتخاب کردی همراهت را.
پس در ازدواج خوب بشناس، خوب تحقیق کن ، به خودت و طرفت وقت بده تا ببینید که می تونید بال باشید برای هم یا فقط بار هستید برای هم

یه مشاوری بود که می گفت:

دو همراه جور هرچند ناجور می تونن به اوج برسن.
ممنون مریم خانم
کاملا موافقم
محمدجان دیگه برای این سوالات یکم دیره.
شما فکر شیرینی و سور باش.
تاپیکت هم تا دقایقی دیگه می رود کافه گپ.
با سلام...

من به این اصل معتقدم "دنیای هر کسی وسعت فکر اوست

نمیتونیم بگیم کی بهتره یا کی بدتر...........

من خودم مجردم خیلی دلم میخواست در سن 19-20سالگی ازدواج کنم اما بخاطر پاره ای مسایل نشد(البته خیلی خوشحالم که اون موقع نشد

در یه سنی فرد احساس میکنه به سن بلوغ فکری رسیده و حتی خیلی چیزا رو تجربه کرده و خودشو محک زده و خیلی چیزای دیگه

اما دوره متاهلی اگه مخاطب (نیمه گمشده)بدرستی انتخاب شود و درست مدیریت شود نه تنها مانعی برای پشرفت نیست بلکه باعث تسریع پیشرفت هم میشود

دوستی اشاره کرده بودن که دیگه نمیشه با دوستان ملاقات داشت ولی من میگم میشه (البته اگه اون واقعا دوست باشه)هرچیزی جای خود

اما دغدغه اصلی ازدواج یعنی مسایل اقتصادی

این مورد هم بستگی به طرز فکر طرفین داره که چطوری باهاش برخورد کنن

آیا دختر انتظار داره که پسر یه زندگی آماده و در واقع یه لقمه چرب رو براش آماده کنه

یا نه با حداقل امکانات اولیه هر دو جهت پیشرفت در زندگی شان تلاش کنند

و در نهایت من با توجه به تمام مشکلاتی که وجود دارد "متاهلی"رو بیشتر ترجیح میدهم

یه اصل دیگه هم من بهش معتقدم و اون اینکه وقتی شخصی وارد زندگی شما می شود رزق و روزی خودش را هم می آورد(یعنی بطور معجزه آسایی درهای رحمت باز می شود)

اینو به شخصه در زندگی برادرم دیدم

(05-09-2013 11:54 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]جدا از شوخی دادا محمد

من هر چی از ازدواج دیدم مزیت بوددددددددد

این همراهم بود که منو برای خوندن ارشد تشویق کرددددددد، هر روز هم پای من تو درس ها کمکم می کرد. خودش ثبت نامم کرد. پس این پله موفقیت را از ازدواج دارم

این همراهم بود که منو تشویق کرد برای انجام پایان نامه، برای نوشتن مقاله،

این همراهم بود که منو تشویق کرد برم مصاحبه برای تدریس، و مدام رزومه هام را برای دانشگاه های مختلف می فرستاد

این همراهمه که مدام منو برای انجام پروژه های بزرگ و کوچیک تشویق می کنه و خواهد کرد
.
.
.

خلاصه داد محمد این ازدواج نیست که خوب و بد داره
این همراهته که زندگیت را در مرحله دوم می تونه به سمت موفقیت و عالی ببره یا به سمت شکست و...

اگر همراه خوب داشته باشی، اگر با چشم باز و دقیق انتخاب کنی همراهت در ازدواج می تونه بال پروازت باشه. می تونید با هم به اوج پرواز کنید.
شاید تو پدر و مادر و محل بدنیا اومدنت را انتخاب نکرده باشی و عدم موفقیت ها و عدم پروازت تا حالا را بتونی این دلیل بدونی امااااااااااااااا دیگه تو مرحله بعد از ازدواجت دیگه این دلیل موجه نیست چون تو خودت انتخاب کردی همراهت را.
پس در ازدواج خوب بشناس، خوب تحقیق کن ، به خودت و طرفت وقت بده تا ببینید که می تونید بال باشید برای هم یا فقط بار هستید برای هم

یه مشاوری بود که می گفت:

دو همراه جور هرچند ناجور می تونن به اوج برسن.

تأیید10_004
باید این سوال رو از مردها و زنها جداگانه پرسید
مردها : اگر متاهل باشند که پشمان پشیمانند و اصلا سفارش نمیکنند که به روزگار آنها دچار شوید و اگر مجرد باشد که در آرزوی عشق خود میسوزد و خبر ندارد چه خطرات بزرگی در پیش رو دارد ؟؟؟؟
زنها : اگر متاهل باشد هی قپی میآید که از این بهتراش هم واسه من بود حتی اگر نامبر وان دنیا شوهر وی باشد و اگر مجرد باشد دو حرف میزند : 1-واسه من شور زیاده الان قصد ازدواج ندارم و ...2 -یا شوهری وجود ندارد و بدبخت در آرزوی داشتنش فقط پر و بال میزند.اما کو شوهر.شوهر دیدین سلام مارو هم بهش برسونید
نکته قابل ملاحظه اینکه نه مجردها میدانند چه میخواهند و نه متاهلها نمیدانند که چه میخواهند
نکته بعدی اینکه مرد اگر هزار و شونصد سالش هم بشه باز میتونه یه دختر 14 ساله بگیره اما دختر اگر 18 تا 22 شوهر کرد که هیچ.وگرنه ترش میزنه (البته اشاره شود که خیلی ها اصلا قصد ازدواج ندارند ... آره ارواح روح مطهرشون)
در کل به این نتیجه میرسیم که زنها دستشون بسته تره.پس خواهشا زیاد تحویلشون نگیرید

( صدای آشپزخانه : مسعود ... مسعود ...
من : جانم عزیزم ٰ جانم سرورم
صدا ( که همسر من بدبخت است) : بیا این ظرفها رو بشور ٰ ناهار درست کن ٰ بچه رو هم ببر حموم
دل مسعود (البته این صدارو فقط خودش میشنوه) : الحمدالله خدارو شکر که کارهای دیگه رو مثل شستن کهنه بچه و ... با من نیس.این چه غلطی بود که انجام دادی.آبت نبود ٰ نونت نبود زن گرفتنت چی بود
صدا : کجایی؟مسعود؟کجایی ... (البته چون یه خورده بی ادبی بود از قرار دادن فایل صوتیٰ تصویری و نگارشیش معذوریم)
مسعود : جانم.اومدم عزیزم
دل مسعود ( که بالطبع شما صداش رو نمیشنوید) : بدبخت فلک زده.تو با این خوش تیپی و ... که همه تووی کف امضا گرفتن ازت هستند از این میترسی .برو بزن تووی ... (بد آموزی داره)
مسعود به دل شریفش : ای دل غافل.ولم کن تو دیگه.بذار به درد خودمون بسوزیم.
و این چنین مسعود بزیست و بزیست ...)

شوخی بود.جدی نگیرید ... زن ترس نداره.دشواری نداره.دشواری؟دوشواری؟دوشواری نداریم ما.موشکل نداریم ما ...

بخندید و شاد باشید.زندگی سهم انسانهای شاد است
یا علی
(05-09-2013 09:10 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]بستگي به ديدگاه ونظر انسان ها دارد اين سوال
مثلا اين مزيت هاي كه آقا محمد گفت دقيقا معايب هست نه مزيت ولي ازيك ديدگاه ديگر

ولي يك نكته دارد:
ماوقتي ازدواج ميكينم ايا همه چيزمان رو متاهل كرديم؟
تفكرمان؟
رفتارمان؟
گفتارمان؟
زندگيمان؟
روش هاي كسب درامد وخرجشان؟

اگر همه زندگي رو بتوانم متاهل كنيم خيلي خوبي ها نصيبمان مي شود كه درمجردي ندارد
با یه نگاه ساده بخوبی می توان دریافت که باز هم "علاقه" در این امر مهم مانند کسب و کار و شغل دخیل هست

اگر من به اختیار خودم ازدواج کنم نه بخاطر حرف والدین یا دیگران و چشم و هم چشمی و با هدفی مشخص و شفاف

با هر کسی که به او علاقه مندم نه کسی که خانواده برای من مشخص میکند

در نتیجه علاقه و شور و هیجان و هم مسئولیت بیشتری بخاطر انتخاب اختیاری ام دارم

البته در این انتخاب میتوان از تجارب و راهنمایی دیگران سود جست ولی در نهایت تصمیم گیرنده خودمان

و نکته آخری:

یکی از موانع پیشرفت و همچنین آشوب شدن وضعیت خانواده ها

مقوله چشم و هم چشمی است .
لینک مرجع