سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(04-10-2013 12:00 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها اگه بخواین یه کاری رو انجام بدید ، بعد همه چی اوکی باشه ، سود کار هم خیلی بالا و وسوسه کننده باشه ، بعد استخاره کنید ( انلاین ) استخاره بد بیاد و دقیقا به تنها مشکلی که اگه این معامله انجام بشه و شکست بخوره ممکنه بوجود میاد اشاره کنه ، بازم انجامش میدید ؟

من تا الان استخاره نکردم

والا الانم نظر شخصیم رو می گم

در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیس

سبحان هر کاری فکر می کنی درسته رو بکن

ولی تو هیچ حالتی توکل به خدا و سپردن همه جیز به دست اون رو فراموش نکن
من امروز با دیدن عزیزان به حدی لذت بردم که حس کردم 20 سال و 1 روز و 2 ساعت و 15 دقیقه و 8 ثانیه جوانتر شدم.
SmileSmileSmile

مهیار جان خیلی هم در مورد موفقیتهایت صحبت شد.
لطفا یک لیوان شیر و یک پفک. مرسی.

[/quote]

همه به ما لطف دارند ماشالا ماشالا12_002

بفرمایید

ولی استاد جان من اینا رو با هم نخورین

صورتتون لک میفته... حیفه جوون 18 ساله صورتش لک داشته باشه12_002

[تصویر: 85b4je8ukff5ccw38gb0.jpg]
[تصویر: cu9sgq0exvfjqy726aaz.jpg]
[/quote]

ممنونم . مهیار جان شیر را خودم خوردم و پفک را دادم به نوه ام که مهمان ما است.
(04-10-2013 12:00 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها اگه بخواین یه کاری رو انجام بدید ، بعد همه چی اوکی باشه ، سود کار هم خیلی بالا و وسوسه کننده باشه ، بعد استخاره کنید ( انلاین ) استخاره بد بیاد و دقیقا به تنها مشکلی که اگه این معامله انجام بشه و شکست بخوره ممکنه بوجود میاد اشاره کنه ، بازم انجامش میدید ؟
به نظر من اگر اون کار به دلتون افتاد بدون استخاره و با توکل بر خدا انجامش بده ولی اگه دیگه خیلی شک داری یه استخاره از قرآن بزن ببین چی میگه.
[تصویر: gnc0zkiqsvy6dv6hj6o.png]
امروز رفتم توی پمپ بنزین یه ماشین جلوم بود تا نوبتم بشه یه 3 ، 4 دقیقه ای ایستاده بود تا مسئول پمپ بنزین اومد بهش گفت آقا شما نمیخوای بیای بنزین بزنی مردم مننتظرن یهو یک نفر سرش را کرد بیرون و گفت :
یکی آرزوهام این که خودم بیام بنزین بزنم ولی متاسفانه پای اومدن ندارم برادر (طرف معلول بود)
اونجا بود که تو ماشین از ته دل گفتم:
خدایا برای تمامه چیزهایی که بدون هیچ منتی دادی شکرت
بچه ها هر کس با محمد شموسی(دادا جون)کار داشت بهش اس ام اس بده......

چون لپ تاپش مشکل پیدا کرده و نمیتونه نت بیاد از طرفی هم کاراش یکم بهم خورده و به همین خاطر نمیتونه جوابگو تلفن ها باشه.....

(به من گفته بود که به بچه ها بگم)
سلام.
عزیزم پیش شرط استخاره استشاره است.یعنی تا وقتی که با عقل و منطق و مشورت بشه چیزی رو تحلیل کرد استخاره کاربرد نداره.مگه اینکه بعد مشورت بازهم با عقل به نتیجه ای نرسی...
در ضمن بعد از این مهمترین اصل تو استخاره نیت و فاعل هست.هرکسی نمیتونه...
استخاره ی آنلاین مثل فال حافظ هست.فقط یه سرگرمی...
بعد اینها هم تحلیل جواب بدست اومده...
همه ی این عوامل ما رو به این نتیجه میرسونه که بهتره بدیم یه عالم برامون استخاره کنه البته بعد از استشاره...
آقا مهیار دیگه دل به کار نمیدیا
نمیپرسی چی میخواییم چی میل داریم
من تشنمه امروز گرما زده شدم یه نوشیدنی عالی میخوام
روزی لقمان در کنار چشمه ای نشسته بود . مردی که از آنجا می گذشت از لقمان پرسید : چند ساعت دیگر به ده بعدی خواهم رسید ؟
لقمان گفت : راه برو . آن مرد پنداشت که لقمان نشنیده است.
دوباره سوال کرد : مگر نشنیدی ؟ پرسیدم چند ساعت دیگر به ده بعدی خواهم رسید ؟
لقمان گفت : راه برو . آن مرد پنداشت که لقمان دیوانه است و رفتن را پیشه کرد .

زمانی که چند قدمی راه رفته بود ، لقمان به بانگ بلند گفت : ای مرد ، یک ساعت دیگر بدان ده خواهی رسید .
مرد گفت : چرا اول نگفتی ؟
لقمان گفت : چون راه رفتن تو را ندیده بودم ، نمی دانستم تند می روی یا کند .
حال که دیدم دانستم که تو یک ساعت دیگر به ده خواهی رسید .

=========================================

پس اول به پا خیزید برای موفقیت برای طی کردن مسیر، وقتی دنیا سرعت حرکت شما را ببیند مطمئنا میزان زمان رسیدن شما به شهر موفقیت را برایتان خواهد گفت!
شعری که مریم حیدر زاده برای مرگ عسل بدیعی گفته خیلی زیباس و اشک را به چشم آدم میاره
http://uppit.com/ylxdl1s4zoj8/Amir_Masou...i_Asal.mp3
لینک مرجع