سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کافه گپ میلیاردرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهیار جان یه اسپرتا.
جهان آگهی خدائی وقتی اسمها را بلد نیستی بیخود سفارش نده. همه دارند بهت می خندند.25r30wiلطفا یک اسپرسو برای جهان آگهی.
وووووووووووووووووووای.....کافه
من سان شاین میخووووووام
آخر وقت که میگن دقیقا همین موقع هاس
یه سال دیگه از عمرمون داره تموم میشه و تازه به فکر کارایی که باید میکردی
و نکردی و یا کارایی که باید هرچه زودتر تمومشون کنی میوفتی!
واقعا نمیدونم چرا روزای آخر اسفند انقدر زود میگذره
نکنه کل روزای عمرمون اینجوری میگذره؟؟
پس چرا رفتنشونو مث روزای آخر اسفند درک نمیکنیم؟
برای اینکه حال و هواتون در نزدیکی شب چهار شنبه سوری عوض شه این طنز را مطالعه بفرمایید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...3#pid78353
(03-11-2013 09:15 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار جان یه اسپرتا.
جهان آگهی خدائی وقتی اسمها را بلد نیستی بیخود سفارش نده. همه دارند بهت می خندند.25r30wiلطفا یک اسپرسو برای جهان آگهی.

الان اماده میشه Yosef.gif 12_002
[تصویر: hmqyx0q25wygc9zxwx.jpg]

(03-11-2013 09:26 PM)eev نوشته شده توسط: [ -> ]وووووووووووووووووووای.....کافه
من سان شاین میخووووووام

اینم برای شما
[تصویر: 14wysjf656ht1eor5q04.jpg]
خورشید در میانه آسمان بود که سپاهیان نادرشاه افشار وارد دهلی شدند به پادشاه ایران زمین گفتند
اجازه می دهید وارد قصر پادشاه هند محمد گورکانی شویم ؟
نادرشاه گفت اینجا نیامده ایم پی تخت و تاخ ، بگردید و مزدوران اشرف افغان را بیابید .
هشتصد مزدور اشرف ، که بیست سال ایران را ویران ساخته بودند را گرفتند . نادر رو به آنها کرد و گفت :
چگونه بیست سال در ایران خون ریختید و به ناموس کسی رحم نکردید ؟ ! آیا فکر نمی کردید روزی به این درد گرفتار آیید ؟
مزدوری گفت می پنداشتیم همه مردان ایران ، شاه سلطان حسین هستند و ما همواره با مشتی ترسوی صفوی روبروییم.
از میان سپاه ایران فریادی برخواست که ما همه نادریم ! و مردان سپاه بارها این سخن را از ته حنجره فریاد کشیدند . " ما همه نادریم "
و به سخن ارد بزرگ : کشوری که دارای پیشوایی بی باک است همه مردمش قهرمان و دلیر می شوند .
" ما همه نادریم "
(03-12-2013 01:17 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]خورشید در میانه آسمان بود که سپاهیان نادرشاه افشار وارد دهلی شدند به پادشاه ایران زمین گفتند
اجازه می دهید وارد قصر پادشاه هند محمد گورکانی شویم ؟
نادرشاه گفت اینجا نیامده ایم پی تخت و تاخ ، بگردید و مزدوران اشرف افغان را بیابید .
هشتصد مزدور اشرف ، که بیست سال ایران را ویران ساخته بودند را گرفتند . نادر رو به آنها کرد و گفت :
چگونه بیست سال در ایران خون ریختید و به ناموس کسی رحم نکردید ؟ ! آیا فکر نمی کردید روزی به این درد گرفتار آیید ؟
مزدوری گفت می پنداشتیم همه مردان ایران ، شاه سلطان حسین هستند و ما همواره با مشتی ترسوی صفوی روبروییم.
از میان سپاه ایران فریادی برخواست که ما همه نادریم ! و مردان سپاه بارها این سخن را از ته حنجره فریاد کشیدند . " ما همه نادریم "
و به سخن ارد بزرگ : کشوری که دارای پیشوایی بی باک است همه مردمش قهرمان و دلیر می شوند .
" ما همه نادریم "

ما هم از این به بعد می گیم

ما همه میلیاردریم

دیگه تحریم و اقتصاد خراب و .... روی ما مثل اجدادمون تاثیر نداره، شما بگید چرا؟؟؟
ممنون خانم معاون
عالی بود و احساس غرور به خاطر ایرانی بودن میکنم
ای کاش الان هم که تمام هموطنان تصمیم دارن خرید اجناس غیر ضروری را مثل آجیل و ماشین تحریم کنند، سست نشند و محکم و با اراده پشت همدیگه باشیم.

کسی نخواراند پشت من ، جز برادر من
در اقدامی شجاعانه اعتراف می کنم که از درس تنظیم خانواده افتادم . اونم فقط به این خاطر که در جواب سوال استادم که بهم گفت مگه این کلاس جای خوابه ؟ خیلی صمیمی و خرم گفتم : بیخیال استاد . کی تا حالا ۸ صبح خانوادش تنظیم شده !!!!!! کلاس رفت رو هوا استادم منو انداخت بیرون تا کم نیاورده باشه A00 (68)
یادش بخیر بچه که بودیم از این فرفره کاغذیا درست میکردیم و میدویدیم تا بچرخه ؛ بعضی وقتا هم که دیوارو نمیدیدیم و با سر میرفتیم توی دیفال …
لینک مرجع