ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کافه گپ میلیاردرها
زمان کنونی: 05-18-2024, 05:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: رضا سلطانی
پاسخ: 3366
بازدید: 460911

ارسال پاسخ 
کافه گپ میلیاردرها
09-26-2013, 07:00 PM
ارسال: #2801
RE: کافه گپ میلیاردرها
من هم صورتی شدن 35 داداش مهیار رو بهش تبریک میگم..
363636

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , mohammadshamosi
09-26-2013, 07:19 PM
ارسال: #2802
[تصویر: 88496400772561434912.jpg]

تقدیم به داداش صورتی خودم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , goldmen , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , mohammadshamosi
09-26-2013, 09:59 PM
ارسال: #2803
(09-25-2013 11:27 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  دادا من امرروز از صبح دانشگاه بودم و جالبه بدونید
پسرها اومده بودند سر کلاس ولی دخترا نیومده بودند
منم برای تنبیه خود شیرینیشون کل ساعت را فول بهشون درس دادم
تا درس عبرتی باشند برای آیندگان Yosef.gif

عجبا..
این پسرا اینقد نامردن.. (دور از جون شمایی که میخونی.)
دو ترم قبل همه هماهنگ کردیم روز 25اسفند نریم سرکلاس (البته با نیت خدا پسندانه ای که استاد بتونه به خرید عید برسه و خونه تکونی و.. نه که ما بچه های کلاس بپیچونی باشیم..نهههههههههههههه................. Yosef.gif ) القصه همه هماهنگ همه چیز OK فقط دوسه تا از بچه ها رفتیم که به کسایی که اطلاع ندارن دم در سالن 2واحد نظری مخ زنی و 1 واحد عملی 5_002 توجیهی (با همکاری دوتن از برادران هیکل کلاس Yosef.gif ) برای دوستان ارائه بدیم که سر کلاس نرن..
خلاصه همه توجیه شدن که نرن سر کلاس.عامل نفوذیمون توی خدمات اطلاع داد که استاد داره میاد.ما هم سریع پشت درخت مرختا قایم شدیم Cool که واکنش استاد رو ببینیم (نه بخاطر اینکه بچه های بدی باشیم.... نههههههههههه......... فقط میخواستیم ثمره ی کارمون رو ببینیم.. 19_002 ).
بعد از این همه جریانات میبینم دوتا از پسرا که یکیشون همونی بود که پیشنهاد پیچوندن کلاس رو داده بود دارن با استاد میان.. 4fvgdaq_th
همه رفتیم سرکلاس.میبینم استاد میکه:شنیدم خواستید کلاسو تعطیل کنید.. AngryAngryAngry
این یه خاطرش بود..هروقت یادم میوفته اعصابم به هم میریزه..
مریم جون ببین ما چه خون دلی از دستشون میخوریم..

تشکر شده توسط: successfulman , goldmen , Delta.H , مهدی گل محمدی , MARYAR , sir-mahyar , mohammadshamosi
09-27-2013, 12:55 PM
ارسال: #2804
(09-26-2013 09:59 PM)Elixir نوشته شده توسط:  
(09-25-2013 11:27 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  دادا من امرروز از صبح دانشگاه بودم و جالبه بدونید
پسرها اومده بودند سر کلاس ولی دخترا نیومده بودند
منم برای تنبیه خود شیرینیشون کل ساعت را فول بهشون درس دادم
تا درس عبرتی باشند برای آیندگان Yosef.gif

عجبا..
این پسرا اینقد نامردن.. (دور از جون شمایی که میخونی.)
دو ترم قبل همه هماهنگ کردیم روز 25اسفند نریم سرکلاس (البته با نیت خدا پسندانه ای که استاد بتونه به خرید عید برسه و خونه تکونی و.. نه که ما بچه های کلاس بپیچونی باشیم..نهههههههههههههه................. Yosef.gif ) القصه همه هماهنگ همه چیز OK فقط دوسه تا از بچه ها رفتیم که به کسایی که اطلاع ندارن دم در سالن 2واحد نظری مخ زنی و 1 واحد عملی 5_002 توجیهی (با همکاری دوتن از برادران هیکل کلاس Yosef.gif ) برای دوستان ارائه بدیم که سر کلاس نرن..
خلاصه همه توجیه شدن که نرن سر کلاس.عامل نفوذیمون توی خدمات اطلاع داد که استاد داره میاد.ما هم سریع پشت درخت مرختا قایم شدیم Cool که واکنش استاد رو ببینیم (نه بخاطر اینکه بچه های بدی باشیم.... نههههههههههه......... فقط میخواستیم ثمره ی کارمون رو ببینیم.. 19_002 ).
بعد از این همه جریانات میبینم دوتا از پسرا که یکیشون همونی بود که پیشنهاد پیچوندن کلاس رو داده بود دارن با استاد میان.. :
همه رفتیم سرکلاس.میبینم استاد میکه:شنیدم خواستید کلاسو تعطیل کنید..
این یه خاطرش بود..هروقت یادم میوفته اعصابم به هم میریزه..
مریم جون ببین ما چه خون دلی از دستشون میخوریم..

توهمه زمان ها پسرهای بی عرضه ولوس بوده

همانطور که دخترهای بادل وجرات وعالی هم بوده

بودن پسرهای که تا روزهای آخر استاد رو همراهی میکرده خانشون تا داشنگاه رو تعطیل بشه
بودن دخترهایی هم که یک ماه دیرتر یایک ماه زودتر میامدن

پس این پسرها استنثنا هستند
وبه این معنا نیست که جامعه پسرها تغییر روحیه دادن

هنوز اکثر پسرها کل ترم رو سه تا درمیان دانشگاه
کلی تیکه ومتلک بار اساتید گرامی ومابقی دانشجو ها میکنند
امتحانات تقلب های به روش های جدید
از اخر هم یک جزوه زیبا با چند رنگ رو از زرنگترین دختر کلاس میگیرند وبه تعداد چند نسل تکثیر میکنند تاپسرهای ترم بعد هم استفاده کنند

هنوز پرچم پسرها بالاست..........
هنوز قدرت دست پسرهاست.........12_00212_00212_00212_002

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Elixir , Delta.H , sir-mahyar
09-27-2013, 01:04 PM
ارسال: #2805
اينکه ميفرمائيد استثنا وجود داره درسته..
اما متاسفانه در حرکت هاي گروهي نوازنده ي سازمخالف هميشه يک آقا بوده...

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , MARYAR , sir-mahyar
09-27-2013, 01:16 PM
ارسال: #2806
(09-27-2013 01:04 PM)Elixir نوشته شده توسط:  اينکه ميفرمائيد استثنا وجود داره درسته..
اما متاسفانه در حرکت هاي گروهي نوازنده ي سازمخالف هميشه يک آقا بوده...

شما همیشه بدشانس بودین وبه اون استثناء خوردین
تو دوران تحصیل
تو دوران دانشگاه
تا ندای برای کار خلاف قوانین درمیامد تمام آقایان ازجمله خود من بسیار بسیار استقبال وبه نحوه احسن اجراش میکردیم..............5_004

تشکر شده توسط: Elixir , Delta.H , MARYAR , sir-mahyar
09-27-2013, 01:25 PM
ارسال: #2807
حتما هميطور بوده که شما ميگيد.اما بخدا ميخوايم کوئيزو کنسل کنيم داستان داريم ميخوايم آنتراک بگيريم داستان داريم باشون..کاش با شما و دوستاتون هم کلاس بوديم تا سازمان سنجش رو ميترکونديم..

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , MARYAR , sir-mahyar
09-27-2013, 01:32 PM
ارسال: #2808
(09-27-2013 01:25 PM)Elixir نوشته شده توسط:  حتما هميطور بوده که شما ميگيد.اما بخدا ميخوايم کوئيزو کنسل کنيم داستان داريم ميخوايم آنتراک بگيريم داستان داريم باشون..کاش با شما و دوستاتون هم کلاس بوديم تا سازمان سنجش رو ميترکونديم..

معلومه حسابی دلتون پره ازاین پسرهای دختر نما.........5_0045_004

تشکر شده توسط: Elixir , Delta.H , MARYAR , sir-mahyar
09-27-2013, 01:48 PM
ارسال: #2809
خدا به راه راست هدایتشون کنه..ما که کاری باشون نداریم فقط میگیم کمی انسانیت پیشه کنند..
و امیدوارم یه روزی گونه جانوری "خودشیرین" منقرض بشه..

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , sir-mahyar
09-27-2013, 01:51 PM
ارسال: #2810
(09-27-2013 01:48 PM)Elixir نوشته شده توسط:  خدا به راه راست هدایتشون کنه..ما که کاری باشون نداریم فقط میگیم کمی انسانیت پیشه کنند..
و امیدوارم یه روزی گونه جانوری "خودشیرین" منقرض بشه..
تایید..........

25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

تشکر شده توسط: Elixir , Divar , sir-mahyar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرب المثلهای میلیاردرها مهدی ر 9 2,005 06-09-2015 11:49 AM
آخرین ارسال: رها آزاد
  گالری اتومبیل میلیاردرها Delta.H 111 19,864 11-30-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS