ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هدف این سایت چیست؟
زمان کنونی: 03-19-2024, 11:05 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: كاربر ...
پاسخ: 132
بازدید: 292128

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف این سایت چیست؟
11-19-2012, 12:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-23-2013 10:04 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
هدف این سایت چیست؟
هدف انجمن چیست؟

دو هدف از اهداف خود را در انجمن با این پست بیان می کنم که مطمئنا جزء اهداف اصلی ایجاد سایت نیز است:

1) اینجا مکانیست برای آنکه در اتمسفر موفقیت و انرژی مثبت بمانید و از هوای کثیف افکار منفی دور باشید!!

2)چه بخواهیم یا نخواهیم باید بدانیم که در دنیای امروز روابط، ثروت واقعی هستند!
اصلا شاید بهتر باشد بگویم که یکی از اهداف این انجمن، یافتن همین ثروت پنهان است.بقول دوستان، این سفره پهن است یک کارآفرین واقعی استفاده می کند.

حال شما چرا در انجمن هستید؟ و چه هدفی را با استفاده انجمن دنبال می کنید؟

پ.ن: این تاپیک برای این ایجاد شده تا شما به عنوان یک کاربر به دیگران و بخصوص افراد تازه وارد بگویید؛ چه هدفی را می توان در سایت دنبال کرد و به آن رسید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , yu3f , jahanagahi , mohammadshamosi , m_grate29 , toofan245 , mallarme , حامد , مهدی گل محمدی , dara , nami , بهداد , shahrasebi , R.shahhoseini , sir-mahyar , من میلیاردرم , hadi1987 , safari-cht , مومنی-محمد سعید , mehr3an , shahram......32 , rahgozar , mjdehghani , مومنی , marfan , mehrdadmanufac , alizadeh.mir , vdarzi , c4t3r , neda emrani , امیرمسعود , REZA HAJISALIMI , محمد پارسا , hamid.h , امير وارسته , سیالان , مردموفق قرن21 , vahid_arena , sama.mehdi , حمید رضا غ , farsi , davari2338 , alzahd , mohsen k1 , saman. , ahoora rad , noora_bs , moin80 , tash , oliver , پریسا522 , zahra_r , سيدجواد , successfulman , Fela.Want , مینو. , armaniati , ratanaz , meqi , ostaad , nasdel , sepas , نرگس فیاض , miladbch , ainstein , iren , پریچهره , aria898210 , kiarash.mahdavian , mojtaba mousavi , Rabet , اکو , Mrs.Seyedi , wxzwxz22 , M@han , DelavarIQ76 , tizhoosh , aliahad , khosh , عسکر , رنسانس فکر , mohammad-alone , parsa_star , yekoyek , امین مسعود , AliX110 , saminra , rezahesam , M O E I N , samaneh.bayat , arashmashhad , hossein mahjour , haniegn , داوود , ali ghesmati , m1mmm , soheil.1314 , محمد کرمی , Mohsen pak , مرتضی-تهران , پیمان عراقی , هادی 94 , MHkh2015 , kashef51 , s.golestan , milad411 , pedram_n , تجارت_با_چین , akbar.haghighi , najmadin , iranwebshop , Zadon , aliroodgar , mamadtadoo
11-19-2012, 12:16 AM
ارسال: #2
RE: هدف انجمن چیست؟
به نظر من مهمترین اینه که تازه وارد ها : شاید انگشت شمار میلیاردرهایی پیدا بشن که از راه خلاف پولدار شدن اما اکثرا با کار و تلاش در جهت درست, به ثروت رسیدن و میلیاردر شدن همین کنارمونه فقط باید خوب چشمانمون رو باز کنیم.

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mallarme , مهدی گل محمدی , dara , nami , venus2 , بهداد , sir-mahyar , من میلیاردرم , hadi1987 , safari-cht , مومنی , zoofanoon , دکتر شکراله پور , shidmaz , REZA HAJISALIMI , vahid_arena , nedaIT , saman. , tash , پریسا522 , zahra_r , successfulman , fatima52 , Rabet , M@hdi42 , ستاره شرق , hossein mahjour , milad411 , aliroodgar
11-19-2012, 12:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 12:19 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
-

بنظر من هدف از تشکیل انجمن :
1- شناخت از خود با خواندن مطالب عزیزان و تغییر نگرش منفی به مثبت.
2-استفاده از ایدهای صدها عزیز عضو انجمن.
3- در صورت امکان حرکت کاری با اعضا :
در مرحله اول - عزیزان مستقر در شهر و استان محل سکونت خود.
در مرحله دوم - شرکت در کارهای جمعی انجمن.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , حامد , yu3f , nami , بهداد , R.shahhoseini , sir-mahyar , من میلیاردرم , safari-cht , zoofanoon , دهدار , vahid_arena , tash , oliver , پریسا522 , zahra_r , successfulman , محمدرضاآقایی , اکبر دهقانزاده , پریچهره , mojtaba mousavi , milad411 , abed110
11-19-2012, 12:33 AM
ارسال: #4
(11-19-2012 12:18 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  -

بنظر من هدف از تشکیل انجمن :
1- شناخت از خود با خواندن مطالب عزیزان و تغییر نگرش منفی به مثبت.
2-استفاده از ایدهای صدها عزیز عضو انجمن.
3- در صورت امکان حرکت کاری با اعضا :
در مرحله اول - عزیزان مستقر در شهر و استان محل سکونت خود.
در مرحله دوم - شرکت در کارهای جمعی انجمن.
با تایید فرمایشات استاد.افزدن دانش ،افزودن دانش ،افزودن دانش در تمامی زمینه ها.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , yu3f , M3HDI , nami , حامد , بهداد , sir-mahyar , من میلیاردرم , safari-cht , مومنی , zoofanoon , vahid_arena , باران1 , tash , zahra_r , mobil3d2 , successfulman , nasdel , Rabet , مردموفق قرن21 , AliX110 , Mohsen pak , m.ali , milad411
11-19-2012, 12:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 12:43 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
سلام
همه انسانها از همه رفتارهایشان حتی گاه از رفتارهای به ظاهر سرگردانشان هدفی را دنبال میکنند حتی اگر خودشان آگاه نباشند...! چون ما ممکنه ندونیم چرا توی نت میچرخیم اما در باطن میدونیم حداقل فایده اش میتواند کسب یک اطمینان خاطر باشد که "تنها" نیستی!! خیلی ها شبیه "ما" هستند با همان ارمان ها و آرزوها!

علاقه مند دانستن هدف هیچکس نباشید چون همه ما میدونیم تا "خودمون" نخواهیم و تا به حقیقت زندگی برنگردیم هیچ اتفاقی برایمان در دنیای مجازی نخواهد افتاد! ولو اگر با ساعتهای چرخیدن در سایتها این قضیه را نقض کنیم!

گاهی که به موسیقی کلاسیک و سنتی گوش می‌دم، فلسفه می‌خونم، از سکوت لذت می‌برم، از شلوغی فرار میکنم و حتی گاهی اوقات بی‌هیچ سر و صدایی به صدایِ هورت(هُرت) کشیدنِ قهوه‌ی خودم می‌خندم، از خودم میپرسم تاکنون انسان هدفمندی دیده ای که به هدفش نرسیده باشد!

حتی همان شکست خورده به نوعی به هدفش رسیده است که این جهان جهان توازن است.....
اما همه ما از لحاظ روانی احتیاج داریم مطالبی رو بشنویم یا بخونیم که کمی اراممان کند....
این برای همه به عنوان یک هدف اصلی صدق میکند!

برایِ خودم وجه‌های جوانان رو هم نگه داشتم و پاسخی ساده به تمامِ آنهایی که به من صفتِ «پیر» را می‌چسبانند دارم:

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , M3HDI , nami , حامد , بهداد , فرهاد قربانی , madar , sir-mahyar , من میلیاردرم , Maximoos , safari-cht , Busaba , zoofanoon , ainoskhana , 0625 , محمد پارسا , goldmen , سیالان , vahid_arena , باران1 , saman. , tash , mobil3d2 , محمدرضاآقایی , پریچهره , ملکه , mojtaba mousavi , نوید 65 , Rabet , مریم28 , Mrs.Seyedi , مرتضی-تهران , مردموفق قرن21 , Mohsen pak , محمد کرمی , m.ali , milad411
11-19-2012, 01:12 AM
ارسال: #6
سلام

دو تا دلیل دارم :

اول اینکه :

من منم ، و من این منو زیاد دوست ندارم

چون نمیتونه از پس خودش بر بیاد

اینجا هستم تا بتونم این افکاری رو که با من بزرگ شدن و به این راحتی ها هم نمی خوان ازم دور بشن رو تغییر بدم

و الا که عرض کردم ، من منم ، و بعید میدونم در حالت نرمال این من خواسته باشه با من شما دوستان فرق کنه

دوم اینکه :

از محیط بی ریای اینجا خوشم میاد

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , yu3f , nami , حامد , Delta.H , بهداد , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , sir-mahyar , من میلیاردرم , hadi1987 , safari-cht , 0625 , vahid_arena , ronak.shiri , mobil3d2 , mojtaba mousavi , مریم28 , مردموفق قرن21 , alkarimian , محمد کرمی , milad411
11-19-2012, 11:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2012 12:25 PM، توسط dara.)
ارسال: #7
هدف انجمن :
یکی از نکات بسیار مهم و مثبتی که من در انجمن می بینم و بسیار از آن خشنودم و از آن لذت می برم وجود دوستان خوبی که همه به دنبال یک هدف مثبت هستند یعنی موفقیت و چنین دوستانی رو واقعا کجا میشه پیدا کرد . و به گفته ادمین عزیز این ها ثروت هستند . دوستان عزیزی که بی هیچ چشمداشتی اطلاعات خودشون رو به دیگران یاد می دن و عزیزانی که وقت ارزشمند خودشون رو در جهت پیشرفت دیگر اعضا قرار می دن و این جو مثبتی که توی این انجمن هست و برخلاف دنیای بیرونی که همه ناله می کنند و از گرانی و دیگر موراد منفی شکایت می کنند اینجا در موارد خوب بحث میشه و همه دنیا رو زیباتر می بینند و اگر هم موارد منفی در ذهن دارند با راهنمایی اساتید روز به روز مثبت اندیش تر و مثبت نگر تر می شن
از خواندن مطالب این انجمن لذت می برم و به بودن در این انجمن افتخار می کنم و بدون اغراق دانشگاه بزرگی در جهت موفقیت است و به نظر من نام دیگر این انجمن "دانشگاه موفقیت" است .

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: yu3f , nami , حامد , Delta.H , بهداد , amiryazdani138 , shahrasebi , R.shahhoseini , jahanagahi , sir-mahyar , من میلیاردرم , safari-cht , 0625 , vahid_arena , حمید رضا غ , saman. , mobil3d2 , Rabet , مریم28 , مرتضی-تهران , محمد کرمی , سعید60 , milad411
11-19-2012, 12:18 PM
ارسال: #8
با سلام
يك اصل موفقيت ميگه كه شريك موفقيت داشته باش
يعني چي؟
من هدفي دارم كه براي اون برنامه ريزي كردم
هدفما به چند نفر ميگم
اونا با توجه به برنامه زمان بندي يه من مرحله پيشرفتمناجويا ميشن
اين خودبه خاطر اينكه بايد به افرادي جواب گوي علت سهل انگاريت باشي
نميزاره كه دچار روزمرگي روزانه و دفع الوقت بشي
واسه من انجمن همون شريكاي موفقيتند
2.وقتي افكارت مثبت و مملواز ثروت باشه ثروتمند ميشي
تو انجمن مطالعه بيوگرافي افراد چه كارافينان موفق كشور وجهان چه خود بچه هاي انجمن مثل بيوگرافي يه جناب قربانيان
ايده هاي درامد ساز
تاپيك اگر به من اعتماد دارين.... جناب قربانيان
داستانهاي موفقيت
و....
ما را در رسيدن به اين مهم ياري ميكنه
ومهمتر از همه مشاورين محترم و دلسوزي كه در انجمن هست
همه ي اين مسائل هدف من از حضور در اين انجمنه

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: yu3f , nami , amiryazdani138 , Delta.H , بهداد , jahanagahi , sir-mahyar , من میلیاردرم , safari-cht , نی نی عسلی , 0625 , vahid_arena , باران1 , راضیه حبیبی , سعید60 , milad411
11-19-2012, 04:59 PM
ارسال: #9
هر وقت شرایط سخت می شه و انرژی مثبتم کم می شه، میام اینجا و شارژ می شم، امید می گیرم، چه چیزی بهتر از این.اینجا مکانی پر از انرژی مثبت هست. این کمترین چیزیه که اینجا می شه پیدا کرد.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , amiryazdani138 , Delta.H , بهداد , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , sir-mahyar , safari-cht , نی نی عسلی , 0625 , saman. , mobil3d2 , saminra , سعید60 , milad411
11-19-2012, 08:16 PM
ارسال: #10
هدف
1.استفاده از فضای خالصانه و پر انرژی و مثبت انجمن
2.پیدا کردن دوستانی خوب و موفق و مثبت
3.استفاده از تجربیات استادان عزیز و بزرگ این انجمن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , بهداد , shahrasebi , من میلیاردرم , sir-mahyar , safari-cht , مومنی , نی نی عسلی , 0625 , vahid_arena , alma , ahoora rad , mobil3d2 , mojtaba mousavi , مرتضی-تهران , محمد کرمی , milad411
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش تغییرات در سایت کامیار کاظمی 31 25,937 06-08-2017 06:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,273 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  خرید از سایت علی بابا alirahimi_it 5 2,342 04-15-2016 04:01 PM
آخرین ارسال: alirahimi_it
Music گزارش مشکلات سرور سایت مهدی 1 31 25,621 11-24-2015 11:57 PM
آخرین ارسال: عضوجدید
  افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 ) کامیار کاظمی 15 22,765 12-03-2013 04:09 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) ناظم ارشد 1 177,397 03-04-2013 02:13 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  سایت مجله خبری میلیاردر ایرانی کامیار کاظمی 14 23,781 02-22-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: حسن لطیفی
  شروع سومین سال فعالیت سایت... کامیار کاظمی 39 26,292 01-26-2013 06:58 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  قوانین ارسال مطلب در سایت(همراه با تغییرات جدید) مــجــیــנ 0 16,722 01-09-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  پوستر سایت کامیار کاظمی 0 16,278 09-09-2012 06:57 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  صفحه ف/ی/س/ب/و/ک سایت کامیار کاظمی 8 15,220 09-02-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: yaraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS