سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: هدف این سایت چیست؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
هدف انجمن چیست؟

دو هدف از اهداف خود را در انجمن با این پست بیان می کنم که مطمئنا جزء اهداف اصلی ایجاد سایت نیز است:

1) اینجا مکانیست برای آنکه در اتمسفر موفقیت و انرژی مثبت بمانید و از هوای کثیف افکار منفی دور باشید!!

2)چه بخواهیم یا نخواهیم باید بدانیم که در دنیای امروز روابط، ثروت واقعی هستند!
اصلا شاید بهتر باشد بگویم که یکی از اهداف این انجمن، یافتن همین ثروت پنهان است.بقول دوستان، این سفره پهن است یک کارآفرین واقعی استفاده می کند.

حال شما چرا در انجمن هستید؟ و چه هدفی را با استفاده انجمن دنبال می کنید؟

پ.ن: این تاپیک برای این ایجاد شده تا شما به عنوان یک کاربر به دیگران و بخصوص افراد تازه وارد بگویید؛ چه هدفی را می توان در سایت دنبال کرد و به آن رسید.
به نظر من مهمترین اینه که تازه وارد ها : شاید انگشت شمار میلیاردرهایی پیدا بشن که از راه خلاف پولدار شدن اما اکثرا با کار و تلاش در جهت درست, به ثروت رسیدن و میلیاردر شدن همین کنارمونه فقط باید خوب چشمانمون رو باز کنیم.
-

بنظر من هدف از تشکیل انجمن :
1- شناخت از خود با خواندن مطالب عزیزان و تغییر نگرش منفی به مثبت.
2-استفاده از ایدهای صدها عزیز عضو انجمن.
3- در صورت امکان حرکت کاری با اعضا :
در مرحله اول - عزیزان مستقر در شهر و استان محل سکونت خود.
در مرحله دوم - شرکت در کارهای جمعی انجمن.
(11-19-2012 12:18 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]-

بنظر من هدف از تشکیل انجمن :
1- شناخت از خود با خواندن مطالب عزیزان و تغییر نگرش منفی به مثبت.
2-استفاده از ایدهای صدها عزیز عضو انجمن.
3- در صورت امکان حرکت کاری با اعضا :
در مرحله اول - عزیزان مستقر در شهر و استان محل سکونت خود.
در مرحله دوم - شرکت در کارهای جمعی انجمن.
با تایید فرمایشات استاد.افزدن دانش ،افزودن دانش ،افزودن دانش در تمامی زمینه ها.
سلام
همه انسانها از همه رفتارهایشان حتی گاه از رفتارهای به ظاهر سرگردانشان هدفی را دنبال میکنند حتی اگر خودشان آگاه نباشند...! چون ما ممکنه ندونیم چرا توی نت میچرخیم اما در باطن میدونیم حداقل فایده اش میتواند کسب یک اطمینان خاطر باشد که "تنها" نیستی!! خیلی ها شبیه "ما" هستند با همان ارمان ها و آرزوها!

علاقه مند دانستن هدف هیچکس نباشید چون همه ما میدونیم تا "خودمون" نخواهیم و تا به حقیقت زندگی برنگردیم هیچ اتفاقی برایمان در دنیای مجازی نخواهد افتاد! ولو اگر با ساعتهای چرخیدن در سایتها این قضیه را نقض کنیم!

گاهی که به موسیقی کلاسیک و سنتی گوش می‌دم، فلسفه می‌خونم، از سکوت لذت می‌برم، از شلوغی فرار میکنم و حتی گاهی اوقات بی‌هیچ سر و صدایی به صدایِ هورت(هُرت) کشیدنِ قهوه‌ی خودم می‌خندم، از خودم میپرسم تاکنون انسان هدفمندی دیده ای که به هدفش نرسیده باشد!

حتی همان شکست خورده به نوعی به هدفش رسیده است که این جهان جهان توازن است.....
اما همه ما از لحاظ روانی احتیاج داریم مطالبی رو بشنویم یا بخونیم که کمی اراممان کند....
این برای همه به عنوان یک هدف اصلی صدق میکند!

برایِ خودم وجه‌های جوانان رو هم نگه داشتم و پاسخی ساده به تمامِ آنهایی که به من صفتِ «پیر» را می‌چسبانند دارم:
سلام

دو تا دلیل دارم :

اول اینکه :

من منم ، و من این منو زیاد دوست ندارم

چون نمیتونه از پس خودش بر بیاد

اینجا هستم تا بتونم این افکاری رو که با من بزرگ شدن و به این راحتی ها هم نمی خوان ازم دور بشن رو تغییر بدم

و الا که عرض کردم ، من منم ، و بعید میدونم در حالت نرمال این من خواسته باشه با من شما دوستان فرق کنه

دوم اینکه :

از محیط بی ریای اینجا خوشم میاد
هدف انجمن :
یکی از نکات بسیار مهم و مثبتی که من در انجمن می بینم و بسیار از آن خشنودم و از آن لذت می برم وجود دوستان خوبی که همه به دنبال یک هدف مثبت هستند یعنی موفقیت و چنین دوستانی رو واقعا کجا میشه پیدا کرد . و به گفته ادمین عزیز این ها ثروت هستند . دوستان عزیزی که بی هیچ چشمداشتی اطلاعات خودشون رو به دیگران یاد می دن و عزیزانی که وقت ارزشمند خودشون رو در جهت پیشرفت دیگر اعضا قرار می دن و این جو مثبتی که توی این انجمن هست و برخلاف دنیای بیرونی که همه ناله می کنند و از گرانی و دیگر موراد منفی شکایت می کنند اینجا در موارد خوب بحث میشه و همه دنیا رو زیباتر می بینند و اگر هم موارد منفی در ذهن دارند با راهنمایی اساتید روز به روز مثبت اندیش تر و مثبت نگر تر می شن
از خواندن مطالب این انجمن لذت می برم و به بودن در این انجمن افتخار می کنم و بدون اغراق دانشگاه بزرگی در جهت موفقیت است و به نظر من نام دیگر این انجمن "دانشگاه موفقیت" است .
با سلام
يك اصل موفقيت ميگه كه شريك موفقيت داشته باش
يعني چي؟
من هدفي دارم كه براي اون برنامه ريزي كردم
هدفما به چند نفر ميگم
اونا با توجه به برنامه زمان بندي يه من مرحله پيشرفتمناجويا ميشن
اين خودبه خاطر اينكه بايد به افرادي جواب گوي علت سهل انگاريت باشي
نميزاره كه دچار روزمرگي روزانه و دفع الوقت بشي
واسه من انجمن همون شريكاي موفقيتند
2.وقتي افكارت مثبت و مملواز ثروت باشه ثروتمند ميشي
تو انجمن مطالعه بيوگرافي افراد چه كارافينان موفق كشور وجهان چه خود بچه هاي انجمن مثل بيوگرافي يه جناب قربانيان
ايده هاي درامد ساز
تاپيك اگر به من اعتماد دارين.... جناب قربانيان
داستانهاي موفقيت
و....
ما را در رسيدن به اين مهم ياري ميكنه
ومهمتر از همه مشاورين محترم و دلسوزي كه در انجمن هست
همه ي اين مسائل هدف من از حضور در اين انجمنه
هر وقت شرایط سخت می شه و انرژی مثبتم کم می شه، میام اینجا و شارژ می شم، امید می گیرم، چه چیزی بهتر از این.اینجا مکانی پر از انرژی مثبت هست. این کمترین چیزیه که اینجا می شه پیدا کرد.
هدف
1.استفاده از فضای خالصانه و پر انرژی و مثبت انجمن
2.پیدا کردن دوستانی خوب و موفق و مثبت
3.استفاده از تجربیات استادان عزیز و بزرگ این انجمن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع