ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اتمام حجت (حتما بخوانید.)
زمان کنونی: 03-19-2024, 08:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: bghvmpr
پاسخ: 70
بازدید: 302298

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-23-2012, 04:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-23-2013 10:26 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
سلام به دوستان خوبم
امروز از جمله روزهایی بود که در این دوسال؛ واقعا احساس خستگی کردم!

بد ندیدم که موضوعی را بصورت جدی بیان و تذکر دهم.

حدود یک ماه پیش، یکی از عزیزان در انجمن از بنده خواستند تا در مورد صحت ادعاهای عزیزی دیگر که قصد همکاری دارند و می خواهند کالایی را به ترکیه صادر کنند تحقیق کنم بنده هم برخلاف وظیفه و به عنوان احساس مسئولیت یک فرد عادی و نه در مقام مدیر سایت، تحقیقاتی کردم. شاید کسانی که با بنده آشنا باشند می دانند که بقدر کافی شخصا درگیری کاری دارم و این تحقیقات شاید بیش از دو روز وقت بنده را گرفت و دو روز پیش برای ایشان نتیجه را ارسال کردم اما دیدم امروز پیغام داده است که برخلاف نتیجه تحقیق اینجانب رفتار کرده است.
واقعا دلگیر شدم، متاسفانه برخی افراد در خواب خرگوشی هستند و وقت گذاشتن بنده و دلسوزی ما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

دوستان عزیزم
بنده و نه هیچ کس دیگر، ادعاهایی که توسط افراد در انجمن مطرح می شود را نه رد و نه تائید میکنیم ما وظیفه این را نداریم که در مورد اثبات ادعاهای افراد جهت همکاری با شما کاری را انجام دهیم در مورد مسائل مالی و مذاکرات شما با افراد نیز هیچ مسئولیتی این سایت و مدیران آن قبول نمی کنند و لطفا خودتان با چشم باز اقدام کنید و جهت پیشرفت در کار خود، تحقیقات داشته باشید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , مــجــیــנ , P@RSA , rad86 , m_grate29 , Haavin , مهتاب , jahanagahi , Mahdi.kh , حامد , tondar12 , Delta.H , ناصر صادقی , Divar , SHAYAN.IRANI , پرواز , mosafere55 , blacknight19 , مهدی گل محمدی , M3HDI , GreatNavid , mahdi77 , goldmen , dara , فرهاد قربانی , nami , MohamadMJ , درناز , mohammadshamosi , Alireza_Kh , 3ObHaN , gorgan.2000 , mir abbas , مهدی 1 , madar , gandalf , yu3f , zoofanoon , elaheh-hosseini , MohammadV , bahmani64 , fkh52000 , habib tousi , rahgozar , صابری , mohajer.my , ahmad rezaee , ebrahim.ev , venus2 , sir-mahyar , بابایی , mohsen k1 , azim , hadi1987 , milad_Mdpr , دلشاد حسین پور , نی نی عسلی , successman , 0625 , mseyfzadeh , ehsan21 , amd_9002 , mjdehghani , f.faramandi , دهدار , بابایی1359 , mfatemi64 , حسين بابايي , firouze , $4eed , jj.hamid , adrahmad , farid2012 , masiha107 , ali baligh , UNC , 8611670474 , bitumen , Aseman , mrajabiun , pesar368 , mhdi855 , alireza091111 , minoo , محمد پارسا , nafis , soshiant , soltan_sal , bazargani_t , nedaIT , iranboy , rezabazrkar , hamed29 , totia , hamid_oli , max_maxi65 , hamid.h , mohsenspring , mohtasham111 , gladreall , mas , SoPo , النا , کاوه7 , mortezait , seemorgh , محسن قلي زاده , مرتضی الهی , pesar.khaleh121 , mercedes62 , ehsanmir , سهیلا , panatel , A!M!I!R , ronak.shiri , kiarash64 , mrs.abbasi , mahan92 , zahra_r , hamedmoez , successfulman , saeidt55 , hivanori , sbm_33 , آیت میلیاردر , kochiloo , تارا 80 , mehdi-1360 , mohsen.gh , mrmoqaz , sarvari1 , nazanin fakhary , hamiduo , takroz , esijm , 00098 , مسعود شکرانی , 4bnava , hkhosravi , ratanaz , amin2005 , alinezhad_moalem , karaya , dostt , انضباط , alan , miladbch , خانم کاویانی , اکبر دهقانزاده , sara_65 , پریچهره , aria898210 , mortezaon , esmailpour , یوسف خادم پیر , mohammad.b , saeedrazm , Esih2002 , maryam68 , psycho , مهندس روح الله زاهد , javadnazary , mrsaeedi , iren , SM_HOSSEINI , م.ع , arash1367 , orgeneral , love milan , pk_black , aminjan , amin2002hs , مرتضی کبیری , wxzwxz22 , M@han , DelavarIQ76 , hassan.komijani , tizhoosh , mailforpts , لوبا , kaveh_arashnia , لیلا نصیر , mahtab_naj , nik2915 , baran12 , علی محمد دهاقانی , احمد1349 , rohande90 , rovia , mehdi838 , samran.raman , hamid asgari , یک دوست , حسین فتحی , rasool mazenane , siniuor , Emranrajaee , سزار3 , naaser7 , majidpashang , saeede93 , هوگر خولقینه ر , nina2 , حسين زارعي , behnam.m , فانیس , Yoosef.71 , jointoweb , majidjafari , samiar afshari , baharnarenj , hesaab , ahmad0611 , sami022 , هادي22 , NN123 , ali so , عادلی , شهریار 1060 , داوود , حمیدرضاجواره , montazere-110 , ندا11 , ali ghesmati , behnamf8 , behtash2427 , بنیامین1 , peeeeeeeedar , محمد کرمی , mohammadtmd , mrym.tng , مجیدمجید , PortreArt , مهدی نجیب زادگان , irandac , bs610 , ghasemhosseini , mohana , هادی 94 , کسب و کار بانوان , حمید سمیر , milad411 , حسین رجبی , parsa2002 , peyman9999 , mo-abdolahi , salar721 , msya92 , آرمانگرا , F.Shams , moro , آغاز راهم... , شانس اله , میثم انصاریان , iranwebshop , Zadon , YashaR1989 , حدادی , Gheddiiss , اشلوم , Miladmajidpour , vahid19905 , persianfruitco
11-23-2012, 04:28 PM
ارسال: #2
RE: اتمام حجت (حتما بخوانید.)
نبينم غمت رو مرد دوست داشتني.
البته كه حق با شماست و در بالاي سايت هم عدم مسئوليتتان نسبت به مراودات مالي بين اعضا را اعلام كرده ايد.

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , m_grate29 , Haavin , jahanagahi , Mahdi.kh , حامد , Delta.H , ناصر صادقی , mosafere55 , مهدی گل محمدی , M3HDI , mahdi77 , dara , فرهاد قربانی , nami , درناز , mohammadshamosi , 3ObHaN , mir abbas , rio.co21 , صابری , mohajer.my , venus2 , sir-mahyar , hisabba2003 , mohsen k1 , نی نی عسلی , successman , 0625 , mseyfzadeh , mjdehghani , mfatemi64 , firouze , farid2012 , alireza091111 , minoo , totia , hamid.h , gladreall , سهیلا , mahan92 , zahra_r , successfulman , mehdi-1360 , iren , دهدار , orgeneral , reza_milyader , rasool mazenane , jointoweb
11-23-2012, 04:52 PM
ارسال: #3
هیچ کسی نمیتونه از شما ایراد بگیره چون بالای سایت هم گفته شده است .امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشید.

تشکر شده توسط: m_grate29 , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , Haavin , Mahdi.kh , Delta.H , ناصر صادقی , mosafere55 , مهدی گل محمدی , M3HDI , dara , nami , درناز , mohammadshamosi , 3ObHaN , mir abbas , elaheh-hosseini , صابری , mohajer.my , sir-mahyar , mohsen k1 , successman , 0625 , mseyfzadeh , mfatemi64 , firouze , mrtzazad , farid2012 , alireza091111 , minoo , gladreall , seemorgh , سهیلا , successfulman , مهندس روح الله زاهد , iren , دهدار , rasool mazenane
11-23-2012, 05:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-23-2012 05:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
از ادمین عزیز و دوست داشتنی ممنونم بخاطر, یادآوری چنین مسئله مهمی.
بارها من عرض کردم هدف انجمن تبادل تجربه و نوشتن مطالبی است برای رسیدن به اهداف . در رابطه با آشنائی عزیزان با هم و شروع کسب وکار, مسئولیت با خود عزیزان است و انجمن هیچ تعهدی نسبت به شراکت آنان ندارد.
اگر انجمن بخواهد خود شروع کننده برای کسب و کاری شود قبلا اعلام و در چهارچوب قانونی کار را انجام خواهد داد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Haavin , کامیار کاظمی , Mahdi.kh , حامد , P@RSA , tondar12 , Delta.H , ناصر صادقی , مــجــیــנ , mosafere55 , soltan_sal , mahdi77 , dara , nami , m_grate29 , درناز , mohammadshamosi , 3ObHaN , gorgan.2000 , mir abbas , مهدی گل محمدی , rio.co21 , صابری , mohajer.my , sir-mahyar , mohsen k1 , نی نی عسلی , successman , mseyfzadeh , mfatemi64 , firouze , Aseman , alireza091111 , minoo , totia , gladreall , ahoora rad , kiarash64 , mrs.abbasi , successfulman , hamid.h , dostt , پریچهره , orgeneral , IRANPG , rasool mazenane , saeede93
11-23-2012, 06:33 PM
ارسال: #5
با سلام
هيچ خرده ايي بر شما نيست چون اين مطلب در بالاي سايت درج شده
و عقل حكم ميكند كه تا شناخت نهايي نسبت با افراد حتي در نزديكان اقدام به مرادودات مالي ننماييم

دست گرمتان را ميبوسم
و ارزومند بهترينها براي شما هستم
با سپاس
علي مردانيان

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , mosafere55 , soltan_sal , dara , nami , Delta.H , m_grate29 , درناز , mohammadshamosi , Haavin , 3ObHaN , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohajer.my , sir-mahyar , successman , mseyfzadeh , mfatemi64 , firouze , mhdi855 , alireza091111 , راضیه حبیبی , hamid_oli , gladreall , A!M!I!R , kiarash64 , successfulman , orgeneral
11-23-2012, 06:39 PM
ارسال: #6
حتی نیازی به گفتن نیست ، کاملا مشخصه که نباید به همین راحتی اعتماد کرد (البته اعتماد کردن چیز خوبیه ولی احتیاط شرط عقله).
و اینکه مدیر سایت باید در مورد اعضا تحقیق کنه فک نکنم جز وظایف آدمین هیچ سایتی باشه.
نمونه سادش : من بچه بلوچستانم ولی خوب میام توی انجمن می نویسم شیراز ، مدیر سایت از کجا بدونه که من واقعیت نمیگم؟!

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mallarme , مــجــیــנ , mosafere55 , soltan_sal , M3HDI , dara , nami , Delta.H , m_grate29 , درناز , mohammadshamosi , Haavin , 3ObHaN , mir abbas , mohajer.my , sir-mahyar , successman , 0625 , mseyfzadeh , firouze , alireza091111 , gladreall , feri6179 , alan
11-24-2012, 01:00 AM
ارسال: #7
برادر عزیزم به عنوان خواهر بهتون میگم به همه افراد اعتماد نکنید همه لیاقت اعتماد ما رو ندارند

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , M3HDI , jahanagahi , mahdi77 , Divar , dara , مــجــیــנ , nami , m_grate29 , درناز , mohammadshamosi , Haavin , 3ObHaN , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohajer.my , sir-mahyar , successman , 0625 , mseyfzadeh , firouze , ahmad rezaee , gladreall , orgeneral , rasool mazenane , اشلوم
11-24-2012, 02:52 AM
ارسال: #8
تعریف از خود نباشه ،ولی خداییش گوش شیطون کر آدم شناس خیلی خوبی هستم Yosef.gif
چند سال پیش از طریق یکی از شرکت های پیامکی توی کشور یه گروه تشکیل دادم که باعث شد با چند نفری دوست بشم.
توی اون مدت فقط از طریق پیامک باهم ارتباط داشتیم و آشنایی زیادی هم نداشتیم، تا اینکه یه روز برام زنگ زد و کمک مالی خواست ، من اون مدت یه جایی کار می کردم با توجه به پیامک هایی که زمان دوستی با هم داشتیم کاملا از نظر شخصیتی شناخته بودمش ولی بازم محتاط بودم، باهاش کلی حرف زدم ... خلاصه بیش از 70% درآمدمو (آخر ماه بود و صاحب کارم هم تقریبا آشنا بود) براش واریز کردم... (جالبه اسم خودش و شماره صاحب حساب کاملا متفاوت بود)
بعداز چندین ماه هم پولو بدون کم کسری برام واریز کرد.
منظورم از این داستان این بود که هستن افرادی که واقعا انسانیت و خدا پیغمبر سرشون میشه و آدم هم چه بهتره که اگه کمکی از دستش برمیاد دریغ نکنه. ولی بازم میگم احتیاط شرط عقله

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: M3HDI , dara , کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , nami , Delta.H , m_grate29 , درناز , mohammadshamosi , Haavin , 3ObHaN , mir abbas , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , mohajer.my , sir-mahyar , successman , 0625 , mseyfzadeh , firouze , ahmad rezaee , alireza091111 , mas , ronak.shiri , alinezhad_moalem , tizhoosh
11-25-2012, 02:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 12:07 AM، توسط nami.)
ارسال: #9
(11-23-2012 04:17 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم
امروز از جمله روزهایی بود که در این دوسال؛ واقعا احساس خستگی کردم!

بد ندیدم که موضوعی را بصورت جدی بیان و تذکر دهم.

حدود یک ماه پیش، یکی از عزیزان در انجمن از بنده خواستند تا در مورد صحت ادعاهای عزیزی دیگر که قصد همکاری دارند و می خواهند کالایی را به ترکیه صادر کنند تحقیق کنم بنده هم برخلاف وظیفه و به عنوان احساس مسئولیت یک فرد عادی و نه در مقام مدیر سایت، تحقیقاتی کردم. شاید کسانی که با بنده آشنا باشند می دانند که بقدر کافی شخصا درگیری کاری دارم و این تحقیقات شاید بیش از دو روز وقت بنده را گرفت و دو روز پیش برای ایشان نتیجه را ارسال کردم اما دیدم امروز پیغام داده است که برخلاف نتیجه تحقیق اینجانب رفتار کرده است.
واقعا دلگیر شدم، متاسفانه برخی افراد در خواب خرگوشی هستند و وقت گذاشتن بنده و دلسوزی ما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

دوستان عزیزم
بنده و نه هیچ کس دیگر، ادعاهایی که توسط افراد در انجمن مطرح می شود را نه رد و نه تائید میکنیم ما وظیفه این را نداریم که در مورد اثبات ادعاهای افراد جهت همکاری با شما کاری را انجام دهیم در مورد مسائل مالی و مذاکرات شما با افراد نیز هیچ مسئولیتی انجمن و مدیران ان قبول نمی کنند و لطفا خودتان با چشم باز اقدام کنید و جهت پیشرفت در کار خود، تحقیقات داشته باشید.

با سلام و سپاس

خدا قوت مرد بزرگ.قبول دارم که خیلی فشارها بر شما تحمیل می شود ولی همگان باید بدانند که اگر خیری به شما نمیرسانیم حداقل ضرر نرسانیم.

بنده نیز با شما هم عقیده ام. همکاری های مالی و مشارکت ها باید شفاف و دور از حاشیه برای انجمن باشد.شاید عزیزی میلیاردها سود از شراکتش ببرد و در اون لحظه انجمن دیگر یادش برود ولی نباید به هیچ وجه موقع ضرر ،کسی غیر از خودش را سرزنش کند چه برسد به این سایت بزرگ.

قبلا نیز عرض کرده ام اینجا نیز از فرصت استفاده میکنم

هر وقت شخص بنده از کسی پولی تقاضا کردم یا خواسته ای غیر از عرف و قانون و شرع و یا پیشنهادی بدون هماهنگی با ادمین محترم و جناب قربانیان داشتم بدانید ... ( فرد نادرست )ی بیش نیستم.
هر وقت کسی بنام بنده از کسی پولی درخواست کرد بدانید ان شخص نیز دروغ گفته و ادم ... ( فرد نادرست )ی می باشد.
البته جسارت کردم منظورم در این دنیای مجازی برای کسانی می باشد که با نیت های دیگری اینجا امده اند و این مسئله اصلا بعید نیست.پس احتیاط شرط عقل می باشد.
 تشکر شده توسط: M3HDI , Delta.H , حامد , Divar , GreatNavid , m_grate29 , jahanagahi , درناز , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , Haavin , 3ObHaN , mir abbas , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Mind , maxsoulfly , MohammadV , dost , mohajer.my , ahmad rezaee , yu3f , sir-mahyar , madar , successman , mseyfzadeh , firouze , alireza091111 , rasool mazenane
11-25-2012, 02:08 PM
ارسال: #10
اسم سایت یه جوریه که هم افرادی که واقعا میخوان ثروتمند شن رو جذب میکنه و هم افراد کلاهبردار رو .
همینجور که بار ها گفتم این سایت یک سایت کاریابی نیست ، نیازمندی های همشهری هم نیست . این جا فرد ماهیگیری یاد میگیره . هنر پول در اوردن و نگهداری از پول رو . اگر عزیزان توانستند کاری را با هم شروع کنند،خوشا به سعادتشان ، در غیر اینصورت انجمن هیچگونه مسئولیتی در میلیارد کردن شما ندارد .
چطور میشود ندیده و نشناخته شراکت کرد ؟ به والله قسم برادر سر برادر رو تو این ممکلت کلاه میگذاره ، اقا چک و سفته و ضامن و سند میگیری از طرف بازم سرت رو کلاه میگذاره ، ماشین میخرید شرکت سرت رو کلاه میزاره ، سهام میخری دولت سرت رو کلاه میزاره ، تلفن زنگ میزنی اپراتور تلفن همراه سرت رو کلاه میزاره ، حالا چگونه ندیده و نشناخته توقع یک شراکت عالی و بی عیب و نقص را دارید ؟؟
یک نصیحت از من به همه ی دوستان کوچک و بزرگ ، شاید 20 سال زحمت کشیده باشید ، یک شریک بد در 2 دقیقه زحمات 20 سالتون رو نابود میکنه ، پس دقت کنید ...

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: nami , P@RSA , حامد , jahanagahi , M3HDI , mir abbas , مهدی گل محمدی , mojtaba007 , فرهاد قربانی , sir-mahyar , successman , mseyfzadeh , aminaei , firouze , farid2012 , alireza091111 , iranboy , saman. , nazanin fakhary , 4bnava , فرزانه7 , alinezhad_moalem , pargol , حسین فتحی , hellboy1366
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS