سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نظر اساتید درباره وضعیت سهام قچار؟
برای ورود
لطفا وضعیت گزارش 9 ماهه قجار را برسی فرمائید و اینکه افزایش سرمایه دارد یا نه؟
زمانی با نمادهای پر بیننده بازار بود.
کاش در زمان بازار مثبت باز می شد.

این هم تطلاعات کاملی از قجار:شرکت قند چهار محال در جدید ترین گزارش 9 ماهه خود پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی 92 را مبلغ 425 ریال اعلام کرد که نسبت به آخرین پیش بینی اعلامی این شرکت، شاهد 10 درصد تعدیل منفی می باشیم . همچنین شرکت در 9 ماهه نخست سال جاری مبلغ 227 ریال که معادل 53 درصد می شود را پوشش داده است . شرکت دلايل انجام اين تعديل را بيان نکرده است اما از طريق مقايسه اطلاعات فعلي با آخرين پيش بيني منتشره سال مالي 92، مشاهده مي گردد که عمده تغييرات مربوط به کاهش 8 درصدي فروش (مبلغ 689ر87 ميليون ريال)، کاهش 10 درصدي بهاي تمام شده کالاي فروش رفته (مبلغ 614ر86 ميليون ريال) و افزايش 21 درصدي هزينه هاي مالي (مبلغ 559ر7) مي باشد.
سئوالی را مطرح میکنم و در نهایت نتیجه این سئوال و جواب عزیزان را بعدا اعلام خواهم کرد.
شاید مهمترین حرکتی باشد که عزیزانی که در این رشته فعالیت میکنند جواب آنرا مرقوم فرمایند. جواب آنان و نتیجه پرسش می تواند بزرگترین تحول را در حرکت فعالیت در بورس را در همگان به وجود آورد.

صنعت برتر بورسی در ایران کدام است ؟ چرا؟

حتما علت انتخاب را دقیقا اعلام فرمائید.
من تجربه زیادی در این بازار ندارم اما همین یک سالی که جسته گریخته تو بازار بودم از طریق مشاهده فهمیدم که صنعت خاصی رو نمیشه گفت که حتما روند صعودی در کل داره بنظرم بیشتر فصلی هستش
من دارویی ها رو دیدم که امثال رشد خوبی داشتند،
فراورده های نفتی که فقط تپش قلب ما رو تو این چند وقته بردن بالا و پایین
من موندم سهمشون رو نگه دارم یا نه
ضمن تشکر از شما.عزیزان حتما جواب سئوال را مرقوم فرمایند.
بابت آموزش مطالبی که از این به بعد تقدیمتان میکنم در این مدت مبلغ زیادی پرداخت کرده ام که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. پس لطفا با دقت بیشتری مطالعه و جواب سئوالات با با بررسی و مطالعه و تحقیق کامل پاسخ دید. ممنون.
گروه پتروشیمی - گروه سیمانی - گروه دارویی - گروه خودرویی
وابستگی شدید اقتصاد ایران به چهار گروه نامبرده
یک پزشک تحصیل میکند و در نهایت یک رشته را انتخاب و برای گرفتن تخصص ادامه می دهد. این پزشک رشته انتخابی را ادامه داده و تخصص کامل پیدا میکند.
عزیزانی که وارد بورس می شوند. لازم است بجای این که از این شاخه به اون شاخه بروند در یک رشته تخصص کامل را پیدا کنند.
بر روی یک صنعت مطالعه کرده و سعی کنند که در حوزه صنعت انتخابی فرصت ها - تهدیدها - چشم اندازها را بشناسند. در مرحله دوم انتخاب چند سهم در بین ابن صنعت است.
لطفا در مورد این مطلب کمی تفکر کرده و مجددا صنعت برتر خود را انتخاب فرمائید.

انتخاب باید و باید بر اساس بررسی - مطالعه و تحقیق صورت بگیرد.
در ادامه کلیدهای دیگری را بشما عزیزان ارائه خواهم داد که نهایت سود را ببرید .
مطلب فوق را کلید شماره 1 منظور فرمائید.
سلام دوستان
ذوب را فردا تحت نظر داشته باشین
آموزش تحلیل تکنیکال

با توجه به مقطع زمانی که در آن قرار داریم و با توجه به شرایط بازار سرمایه که در بیش از یک ماه گذشته شاهد آن هستیم نمی توان توقع زیادی از بازار سرمایه داشت اما سوال اصلی اینجاست که :
روند بازار سرمایه در سال آینده چگونه خواهد بود؟
وضعیت بازار سرمایه در سال آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله بودجه سال آتی و طرح تحول اقتصادی می باشد.

گروه های پتروشیمی، بانکی ها، معدنی و فلزی ها به همراه خودرویی ها را به ترتیب از جمله گروه هایی دانست که در سال آیند می توانند از شانس بالاتری به منظور رشد برخوردار باشند.

البته من یکی از این گروهها را انتخاب کرده و بر روی آن گروه بیشتر تحقیق میکنم.
هر کدام از این گروهها را می توانید انتخاب کنید.
لینک مرجع