سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
امروز با بازاری کم جون موجه هستیم و دیگه از صف های خرید اخابر و مپنا هبری نیست.

طبق اعلام قیلی قراره معامبه بلوکی بانک صادرات امروز انجام بشه ولی به شرط اینکه قیمت تابلو زیر 100 تومان نباشه ، حالا نمیدونم آیا این معاملهدر قیمت 90 تومنی تابلو انجام خواهد شد؟!!!!!!
سهام پر پتانسیل در این بازار زیاده ، فقط نمیشه به روند کلی بازار اعتماد کرد ! امروز اخابر لحظاتی تا 272 تومن هم ریزش داشت که میتونه برای ورود خوب باشه ، من که حواسم نبود و نشد بگیرم ، اما ثبت سفارش کردم تا اگر دوباره به اون قیمت رسید کمی بردارم.
بمپنا ، پاکشو ، اخابر ، وخارزم ، تیپیکو ، شسپا و... از سهم های ارزشمند بازار هستند ، ولی فعلا هرکدوم درگیر بازی های خاص خودشونن.
وخارزم که درگیر مسئله نیروگاه هستش و تا زمانی که این نیروگاه و پروژه های ساختمانی شرکت وارد پرتفو نشوند حقوقی تا میتونه میزنه تو سر سهم تا مفت خری کنه !
پاکشو به دنبال مجوز افزایش قیمت محصولات هستش ولی دولت فعلا قصد نداره اجازه این کار رو بده.
تیپیکو هم که یک هلدینگ دارویی هستش و واقعا در این قیمت ها که نزدیک به عرضه اولیه هست جذابه ، ولی باید حداقل 3 ماه براش در نظر بگیری تا اون رشدش رو شروع کنه ، سهم کندی هستش.
بمپنا هم واقعا سهم با پتانسیلی هست ، دریافت مطالباتش از دولت ، قرار داد ثابت فروش برق تا سال 97 با دولت ، هدف ایران برای تبدیل شدن به صادر کننده انرژی و... همگی از ویژگی های این صنعت و این شرکت هستند.
شسپا هم که درگیر موضوع آتش سوزی و جو خراب بازار در این روز ها شد! بنده خدا حتی رنگ 2000 تومن رو هم به خودش ندید !
بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه در تهران
این دوره از نمایشگاه با حضور 351 شرکت داخلی و 9 شرکت خارجی از سوییس، آلمان، انگلیس، ترکیه، ایتالیا، کره جنوبی، قبرس، یونان و عمان برگزار خواهد شد.
http://poolnews.ir/fa/pages/?cid=112817
والا بازار یه روز یه جوره...فرداش یه جور دیگه...
اصلا نمیشه به هیچی اعتماد کرد
بورس به نظر یه جور قمار میاد که کمی قابل پیش بینیه نه خیلی چون خیلی چیزا سیاسیه
البته نظر منه شاید هم خیلی درست نیست چون متخصص بورس نیستم ٰ استدلال عقلیه
(06-08-2014 03:42 PM)کاظم کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]بورس به نظر یه جور قمار میاد که کمی قابل پیش بینیه نه خیلی چون خیلی چیزا سیاسیه
البته نظر منه شاید هم خیلی درست نیست چون متخصص بورس نیستم ٰ استدلال عقلیه
والا اگه شراکت با گروه خودرو سازی ایران خودرو برای تولید ماشین و همکاری با شرکت های پتروشیمی برای تولید محصولاتشون قماره ، بورس هم قمار بازی میشه ...!!!
آقا صفحه بورس رو عوض کردن یا برا من اینطوری شده
نمایش روز های معامله شده رو برداشتن...نه؟
(06-10-2014 09:24 AM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا صفحه بورس رو عوض کردن یا برا من اینطوری شده
بله ظاهرا از امروز عوض شده است
(06-10-2014 11:13 AM)سعید محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-10-2014 09:24 AM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا صفحه بورس رو عوض کردن یا برا من اینطوری شده
بله ظاهرا از امروز عوض شده است

حالا این روز های معامله شده رو از کجا ببینیم؟؟؟؟
سلام
اقا به نظرتون با تصویب افزایش قیمت خودرو، رونمایی از خودرو های جدید و راهی کردن 2000 تیبا به نمایندگی های سایپا سهام خودرو و خساپا میره بالا یا نه؟
و اینکه تحولات عراق باعث بالا رفتن نفت و پتروشیمی میشه یا پایین اومدنشون
اگه میشه یکم سریع جواب بدین، این پست خوابیده چند روزه...
فعلا که داعش بورس رو به خاک و خون کشیده

مگر خساپا رو با دید بلند مدت برداری بندازی یه گوشه
لینک مرجع