سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(01-07-2014 10:35 PM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]اساتید نظرشان را درباره سهام فاذر بگویند
تا چه مرحله ای قیمت فاذر پایین می آید؟
برای ورود مناسب می باشد؟

الان زمان خرید است البته با دید مبان مدت .

برای خرید هر سهمی حتما خود بررسی کامل را انجام داده و سپس بخرید.
حتما عزیزان مطالعه فرمایند:

حجم معاملات
چرا امکان خرید و فروش سهام در تدبیرتریدر غیرفعال است؟
دوستان عرضه اولیه تیپیکو بزرگترین هلدینگ دارویی رو از دست ندین .
خودم برای اولین باره که میخوام عرضه اولیه بخرم درست نمیدونم مثل سایر خریدهای آنلاین انجام میشه یا نه؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
سهام های زیر را زیرنظر داشته باشید
- ولساپا
- فاذر
- وملت
- شبندر
- قچار
- وبیمه
- سشرق
- خکاوه
(01-10-2014 08:42 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عرضه اولیه تیپیکو بزرگترین هلدینگ دارویی رو از دست ندین .
خودم برای اولین باره که میخوام عرضه اولیه بخرم درست نمیدونم مثل سایر خریدهای آنلاین انجام میشه یا نه؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
آلمای عزیز فکر کنم نماد معرفی شده داروئی نیست. تاپیکو است که نفت و گاز پتر وشیمی تامین است.

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTre...0433388046
در صورت امکان لینک نماد را قرار دهید . ممنون.
(01-10-2014 09:12 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-10-2014 08:42 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عرضه اولیه تیپیکو بزرگترین هلدینگ دارویی رو از دست ندین .
لطفا راهنمایی کنید.
آلمای عزیز فکر کنم نماد معرفی شده داروئی نیست. تاپیکو است که نفت و گاز پتر وشیمی تامین است.

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTre...0433388046
در صورت امکان لینک نماد را قرار دهید . ممنون.

این نماد با نام تیپیکو می باشد
و عرضه اولیه دارد
وهمچنین جلسه معارفه در روز یکشنبه در هتل هما برگزار خواهد شد
ضمنا این نماد بزرگترین هلدینگ دارویی است و زیرمجموعه های دارویی بزرگی دارد که اکثرا در بورس هستند.
عرضه اولیه 10 درصد خواهد بود
لینک خبر :
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921016001008
ازاطلاع رسانی شما بینهایت ممنونم.
فکر کنم این هم چون حسینا و فخار تعداد کمی را به سهامداران بدهند. من توانستم فقط 350 سهم فخار را اینترنتی بگیرم.و الان 70 میلیون صف خرید دارد.
باز هم از اطلاع رسانی خوب شما ممنونم.

(01-10-2014 09:08 PM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]سهام های زیر را زیرنظر داشته باشید
- ولساپا
- فاذر
- وملت
- شبندر
- قچار
- وبیمه
- سشرق
- خکاوه

ضمن تشکر . نظر من روی تمام موارد مثبت است. لطفا کاملا بررسی کرده و سهم را در منفی بخرید.
تو عرضه های اولیه به هر کار گذار یه مقدار سهم میدند {سهمیه دارند }.آقای قربانیان عزیز درست میفرمایند.اصولا چنین مواقعی سیستم اینترنتی هنگ میکنه.سفارش ثبت نمیشه بستگی به شانس شما داره چه مقدار گیره شما بیاد.سهام های عرضه اولیه خوبه اما به نظر من الان چون همه فکر شما را دارند بهتره روی یه سهام شارپ تر تمرکز کنی
مهم :

هیچوقت از صف خرید , خرید نکنید و در صف فروش , فروش نداشته باشید.
ممنون از همه ی عزیزان
ضمنا با توجه به افزایش وام مسکن اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن هم به نظر جای رشد دارند.در حال حاضر قیمت هر برگ 38000تومان است که سال قبل تا 100هزار هم خرید و فروش میشده ( میانگین قیمت اون بین 40 تا 50 بوده .)برای یک وام 35 میلیونی 70 برگ سهام مورد نیاز هست .

متاسفانه اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارم.
لینک مرجع