سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(12-07-2013 10:57 PM)azim نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-07-2013 01:55 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد من به دوستان اینه که خرید هاشونو از 26 ام به بعد انجام بدن چون تا اون موقع اعتباری ها خالی کردن و سهم ها هم اصلاحشونو کردن و سهم های خوبو میشه شکار کرد و ماه بعدش نوسان خوبی گرفت. نمونه اش خزامیا و تکنو که هرکس اواخر ماه پیش می گرفت الان سود خوبی سیو کرده بود. من خودم تکنو گرفته بودم

به نظر من این کار بیشتر به درد نوسان گیر ها میخوره ، من خودم شخصا از خالی کردن بعضی سهم ها به امید دوران اصلاح ضرر کردم و از بازار عقب موندم. به نظرم برای سهم های پر پتانسبل که حقوقی های قوی پشتشونو نباید این ریسکو کرد
البته حرفتون کاملا صحیح هستش و قبول دارم که این اتفاق می افته.

دوستان برای فردا میخوام رو سهم های زیر مانور بدم :
وسپه ( محدوده 300)
کروی (محدوده 335)
فباهنر(محدوده 380)
ممنون میشم نظرتون رو بگید. به نظرم برای یک ماهه خوب هستند.
مبنای تحلیلیتون برای انتخاب این سهم ها چیه؟
سلام
از کجا میشه فهمید کدوم نمادها بسته میشن؟؟؟
کدام سهام ها را برای فردا خرید کنیم و چهارشنبه بفروشیم بهتر است
دوستان برای شروع کار بورس چه کتابهایی رو پیشنهاد میدین به یک مبتدی؟؟؟
و اینکه من کد سهامداری دارم،چجوری میتونم اینترنتی خرید و فروش کنم؟؟؟
سوالی داشتم
آیا الان می توان سهام خرید نمایم و یا باید منتظر شوم که بورس فردا صبح باز شود . بعدا خرید نمایم.
سلام به همگی دوستان
http://irvex.ir
تو این سایت میتونین بصورت مجازی اما با قیمتها و تغییرات واقعی، سهام خرید و فروش کنین...
آموزش هم داره البته...
برا کسایی مث من که تازه میخوان وارد کار بورس بشن یه سایت بسیار عالیه...
(12-08-2013 06:24 PM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]سوالی داشتم
آیا الان می توان سهام خرید نمایم و یا باید منتظر شوم که بورس فردا صبح باز شود . بعدا خرید نمایم.
فردا صبح می تونی خرید داشته باشید معاملات بورس از ساعت 9 تا دوازده ونیم صبح است
(12-07-2013 11:05 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-07-2013 01:55 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد من به دوستان اینه که خرید هاشونو از 26 ام به بعد انجام بدن چون تا اون موقع اعتباری ها خالی کردن و سهم ها هم اصلاحشونو کردن و سهم های خوبو میشه شکار کرد و ماه بعدش نوسان خوبی گرفت. نمونه اش خزامیا و تکنو که هرکس اواخر ماه پیش می گرفت الان سود خوبی سیو کرده بود. من خودم تکنو گرفته بودم

به نظر من این کار بیشتر به درد نوسان گیر ها میخوره ، من خودم شخصا از خالی کردن بعضی سهم ها به امید دوران اصلاح ضرر کردم و از بازار عقب موندم. به نظرم برای سهم های پر پتانسبل که حقوقی های قوی پشتشونو نباید این ریسکو کرد

وسپه ( محدوده 300)
کروی (محدوده 335)
فباهنر(محدوده 380)
تکنیکال. شخصا به تکنیکال وسپه و باهنر خیلی معتقدم ، البته یکی از آیتم هایی هم که باعث میشه من سهمی رو وارد بشم یا نشم ، همفکری با چند نفر از دوستانم هست که بهشون اعتماد دارم ، البته بازم خودم تصمیم آخر رو می گیرم.
(12-08-2013 09:19 PM)azim نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-07-2013 11:05 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط: [ -> ]

وسپه ( محدوده 300)
کروی (محدوده 335)
فباهنر(محدوده 380)
تکنیکال. شخصا به تکنیکال وسپه و باهنر خیلی معتقدم ، البته یکی از آیتم هایی هم که باعث میشه من سهمی رو وارد بشم یا نشم ، همفکری با چند نفر از دوستانم هست که بهشون اعتماد دارم ، البته بازم خودم تصمیم آخر رو می گیرم.

لطفا تعدادی سهام معرفی نمایید تا فردا بخریم و چهارشنبه بفروشیم
دوستان یک مقدار در مورد صندوق سرمایه گذاری مفید و نحوه کار کردن باهاشون توضیح بدین
ممنون
لینک مرجع