سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(05-31-2014 10:20 AM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]الان شما پیشنهاد میکنی چی بخریم؟
من منتظرم خپارس آزاد شه بخرم...
ما که به اندازه شما اطلاعات بورسی نداریم
سلام.
راجع به خپارس که اطلاعاتی ندارم ، ولی چندتا سهم رو بهتون توضیح میدم ، خدتون برید راجع بهش تصمیم بگیرید ، چون مطمئنا استراتژی من با شما فرق داره.

فولاد : این سهم اساسا سهم مطمئنی هستش در دراز مدت و شرکت هم بیدی نیست که با یکسری باد ها بلرزه ( در کل فولاد خوزستان شرکت قوی هستش) ، محدوده 400 تومن هم کف خیلی خوب و قوی هست براش ، و احتمالا هم دیگه فعلا اون رو نمیبینه ، و همین قیمت های 410 تا 416 تومن براش کف محسوب میشه.

اخابر : این ایام کاملا راجع بهش توضیح دادم ، و دلایلم رو گفتم . اونطوری که بررسی های من نشون میده سهم اصلا مشکل خاصی نداره که بخواد اینطوری افت رو تجربه کنه. و 245 تا 250 کف براش محسوب میشه ، و واقعا در قیمت های فعلی هم جای تعجب داره. اما ما که نمیتونیم بازار رو مجبور کنیم! فقط شما برید میزان خرید حقوقی ها رو در روزهای گذشته و حتی امروز نگاه کنید.اکثرا حقوقی داره خرید میکنه. حقوقی ها معمولا حوصبه زیادی دارند ، پس من و شما هم باید صبر داشته باشیم.

وخارزم : این شرکت در سال مالی جدید یکسری تغییراتی در ترکیب دارایی هاش باید ایجاد کنه و سود شرکت هم سود خوبی خواهد بود. سال مالی جدید از تیر ماه هستش ، و مجمع امسال هم در حوالی مهر ماه.
به نظر من هرچی به سمت 170 و پایین تر بره جذاب تره. خودم مقداری در 190 گرفتم و چون حمایت رو شکست دیگه نخریدم تا به نقطه مورد نظر برسه ، از محدوده 170 دوباره پله پله خرید میکنم. اکثر خرید های من هم در کلیه سهام، در کف قیمت روز انجام میشه ، کلا چون آدم خونسردی هستم عجله ای در خرید ندارم،توصیه می کنم شما هم خونسرد باشید.

وپاسار : این سهم بانکی هم در محدوده 270 تا 280 به نظرم جذابه ، همین امروز در 2749ریال کمی برداشتم ، نزدیک مجمع هم هست و پارسال همین موقع ها دقیقا تا روز قبل مجمع 40% ازش سود گرفتم و خارج شدم ، برای امسال هم محدوده 300 تا 310 رو مناسب میدونم برای خالی کردن. من برای یک ماه آیندش 10% در نظر دارم.

تاپیکو: به نظرم خیلی در قیمت خوبی قرار داره ، ولی هنوز خودم واردش نشدم ، باید بیشتر بررسی کنم ، ولی محدوده 480 کف خوبیه براش.

تیپیکو : این سهم محدوده 620 تا 630 تومان تقریبا کف ثابت شده ، بسیار آینده دار ، ولی سهم کندی هستش ، باید پاش 5و6 ماه صبر کنید ، من که در حد جزیی باهاش نوسان گیری کردم این مدت.

وساخت : سهم پر ریسکیه ، ولی قبلا هم در 320 معرفیش کردم ، الان هم که شایعه شده سود اقتصاد نوین قراره افزایش پیدا کنه ، قاعدتا این سهم هم تاثیر خوبی میگیره ازش. ولی شخصا به مقدار کمی باهاش درگیر شدم.

سهام صنایع برقی هم از آینده داران مملکت هستند ، ولی فعلا نوسان دارند و روی ثبات نیفتادند . بمپنا با گرفتن حق و حقوقاتش از دولت ، جون تازه ای میگیره و اساسا تا سال 97 که قرار داد تضمین شده با دولت داره ، نونش تو روغنه ، ایران داره به یک صادر کننده برق در منظقه تبدیل میشه و قراره این صنعت به عنوان یک صادرات ارز آور رشد خوبی داشته باشه. فعلا شخصا وارد این صنعت نشدم.

تمام این حرفایی که ردم معنیش این نیست که معتقدم این سهم ها از فردا دیگه صف خرید دارند ، نخیر ! باز هم ممکنه با کاهش قیمت مواجه بشن ، اما معتقدم زهر ریزش بازار گرفته شده و درگیر روندی خنثی هستیم ، و ارزش داره آدم با سهم های پر پتانسیل همراه بشه و پله ای خرید کنه
برادر عظیم چه عجبا...
داداش پیشنهادت همین سهمایی که تو این ارسال دادی برای خرید این یکی دو هفته؟
(05-31-2014 11:33 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]برادر عظیم چه عجبا...
داداش پیشنهادت همین سهمایی که تو این ارسال دادی برای خرید این یکی دو هفته؟

سلام.
خانم معاونت هیچی نگو که میدونم سایم رو با تیر میزنی ، خدا وکیلی نمیدونی اوضاعم چطوریه ، همین بورسم که هرروز میشینم پاش ، به لطف یه سیمکارت رایتلو تبلت و... هستش Smile
واقعا شرایط سختی درگیرش شدم ، فصل امتحانات دانشگاه هم نزدیکه و تند تند دارم پروژه تحویل میدم ConfusedUndecided Sad
خدا وکیلی هیچ وقت سعی نکن اینقدر واضح سوال کنی چون آدم عذاب وجدان میگیره 10_003 من تحلیلم رو گفتم ، حالا هرکی خودش میدونه چیکار کنه دیگه ، تقریبا هم چندباریه تو تاپیک ها اشاره کردم بیشتر با سهم اخابر و وخارزم موافقم ، فولاد هم سهم خوبیه. بستگی داره به چه دیدی میخوای حرید کنی و برای چه کسی با چه روحیه و سرمایه ای ، اگر مورد خاصی مد نطرته ، بگو تا بیشتر راهنمایی کنم آبجی جان.
من رو خودرو سازی های برای خرید حساب باز کرده بودم میخواستم خپارس و خمحور بگیرم
البته از اطلاعات خیلی مفید شمام استفاده کردم...ممنون..
بانکی ها هم ظاهرا قراره تو این هفته صعودشون شروع بشه
نظرتون راجع به فملی و غبشهر چیه؟
ببخشید من اینقد سوال میکنما...
راستی آقا عظیم میشه ایدی یاهو یا اسکایپت رو بذاری تا بیشتر از حرفاتون استفاده کنیم...البته اگه ممکنه
(05-31-2014 02:15 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]من رو خودرو سازی های برای خرید حساب باز کرده بودم میخواستم خپارس و خمحور بگیرم
البته از اطلاعات خیلی مفید شمام استفاده کردم...ممنون..
بانکی ها هم ظاهرا قراره تو این هفته صعودشون شروع بشه
نظرتون راجع به فملی و غبشهر چیه؟
ببخشید من اینقد سوال میکنما...
راستی آقا عظیم میشه ایدی یاهو یا اسکایپت رو بذاری تا بیشتر از حرفاتون استفاده کنیم...البته اگه ممکنه

راستش راجع به فملی و غبشهر اطلاعاتی ندارم ، چون واقعا آدم نمیتونه روی همه سهم ها بررسی کنه ، ولی سعی میکنم اگر تونستم تا آخر شب تکنیکالش رو نگاه کنم و اگر چیزی دستگیرم شد بهتون بگم.
شدیدا توصیه میکنم وارد خودرویی ها نشید ! این گروه واقعا سفته بازیه و حساب و کتاب نداره ، البته جسارتم رو ببخشیدا ، تحلیل شخصیمه و شاید شما نظر دیگه ای دارید.
ضمنا خیلی کم پیش میاد پای یاهو یا اسکایپ باشم ، اگر دوست داشتید میتونین با وایبر یا واتس آپ باهم ارتباط داشته باشیم.
شماره من : 09124543996
خیلی ممنون، خواهش میکنم شمام نظرتون رو گفتین...منم اونی که تو ظاهر دیدم رو گفتم، خودرو سازی ها یه مدت خوب دارن بالا میرن ، شایعه های افزایش قیمت خودرو و به نتیجه رسیدن مذاکرات هم به رشدشون کمک میکنه، اینطور که پیداست برای سرمایه گذاری کمتر از یه ماه مناسبن.
از این سهم هایی هم که گفتن تاپیکو و خارزم رو یه نیم نگاهی کردم..احتمالش زیاد صعود کنن،
البته شخصا وسکابح و وتجارت دارم که چند روزه دارن میان پایین..حال آدمو میگیرن!!!
راجع به بانکی ها اظهار نظر نکردید..ببخشیدا
ممنون
منم با سود ده بودن وخارزم روی دید حدود 4تا6ماه موافقم
امروز بازار بسیار "منفی"رو شاهد هستیم...خدا بخیر کنه...
سلام دوستان.
حکایت این روزه های بورس ما هم جالبه ! چه سهم هایی که اگر از همین امروز سود مجمع امسال و سال آینده شون رو (حداکثر 15 ماه آینده) حساب کنی اختلاف زیادی با قیمت امروزشون ندارن !!!!!! یعنی یک سال که پاشون صبر کنی از دید سرمایه گذاری 60 تا 70% اصل پولت تضمین شده برگشته!! بقیه رشد قیمت و... هم نوش جونت...

سهم شسپا هم امروز عرضه شد (دیروز هشدار دادم) ولی سهم با پتانسیلی هستش. امیدوارم حداقل دو سه روز دیگه خودشو بکشه بالا و پاسوز بازار نشه.
میدونید این بازار برا کیا خووبه. سرمایه دارانی که لذت میبرن از بز خری ! طرف کچا پولشو بخوابونه که یک ساله اصل پولش برگرده؟؟؟
در این بازار سهم ارزشمند فوق العاده زیاده ! فقط صبر میخواد ققط صبر !!!!! بازاری که نتونه بره بالا محکوم به افته !!!!!!!!
احتمالا شاخص میخواد برگرده به 73000 که یکبار به عنوان کف تجربش کرد. بالاخره یک یهونه ای پیدا میشه تا بازار خودشو پیدا کنههههه
هر چی که هست اصلا خوشایند نیست...از این وضعیت خوشم نمیاد..اعصاب آدم به هم میریزه..
به نظرم همینطوری یهویی اینطوری نشده....شما چی فک میکنین؟
ما که شندر قاز سرمایه داریم..اونم که فعلا هر 4 تا سهممون اومده پایین...هر کدوم هم از یه گروهن...
لینک مرجع