سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سیگنال خرید برای ختراک - قیمت 2572
انتخاب خرید و فروش با شماست
سیگنال خرید برای فارس - قیمت 16150
سیگنال خرید برای غبشهر - قیمت 11900
خرید ها با دید میان مدت باشد حداقل سود 50 درصد را می دهد.
سیگنال خرید شکربن - قیمت = 4865
تصمیم خرید و فروش با شماست
سهام های زیر را زیرنظر داشته باشید

-خساپا
-کروی
-سبهان
-اخابر
-وبملت
-فاسمین

تصمیم گیری پیرامون خرید و فروش سهام فقط با مطالعه و آگاهی کامل شما می تواند صورت پذیرد.
(01-21-2014 11:00 AM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-21-2014 01:50 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]مطالعات بورسی من شبانه روز به 15 ساعت رسید.تئوری و عملی.
صرفا می نویسم تا عزیزانی که میخواهند شروع کنند بدانند که باید برای بدست آوردن موفقیت در هر کاری زحمت کشید.

سلام استاد. خدا قوت.
استاد ما هم راهنمایی میفرمایید چه چیزی و کجا مطالعه کنیم.
اگه سایت خاصی مد نظرتون هم هست بفرمایید.
از نظر عملی هم توضیحاتی بفرمایید تا استفاده کنیم ممنون.
علیرضا جان باور بفرمائید اگر وقت بگذارید از همین تایپیک شروع کنید. خوبی این تایپیک در این است که عزیزان اساتید در این تایپیک خالصانه و صادقانه تجربیان و دانسته های خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم میکنند. ضمنا هر پرسشی که دارید جواب هست.
سلام به همه دوستان...
به نظر من بورس در حال حاضر موقعیت های خوبی داره که اگر کسی از روند حرکت های قبلی جا مونده باشه می تونه از فرصت های پیش آمده استفاده کنه....
موفق و سربلند باشید.
اگر خدا کمک کنه بنده هم یواش یواش به جمع دوستان اضافه خواهم شد...
دوستدار همیشگی شما...
جناب قربانیان ارادت کاملHeart
(01-21-2014 02:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-21-2014 11:00 AM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-21-2014 01:50 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]مطالعات بورسی من شبانه روز به 15 ساعت رسید.تئوری و عملی.
صرفا می نویسم تا عزیزانی که میخواهند شروع کنند بدانند که باید برای بدست آوردن موفقیت در هر کاری زحمت کشید.

سلام استاد. خدا قوت.
استاد ما هم راهنمایی میفرمایید چه چیزی و کجا مطالعه کنیم.
اگه سایت خاصی مد نظرتون هم هست بفرمایید.
از نظر عملی هم توضیحاتی بفرمایید تا استفاده کنیم ممنون.
علیرضا جان باور بفرمائید اگر وقت بگذارید از همین تایپیک شروع کنید. خوبی این تایپیک در این است که عزیزان اساتید در این تایپیک خالصانه و صادقانه تجربیان و دانسته های خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم میکنند. ضمنا هر پرسشی که دارید جواب هست.

حرف شما کاملا درست و متین است استاد.از همه دوستان به خاطر عجول بودنم عذر خواهی میکنم.تا صفحه 19 تایپیک خونده بودم همین که وارد صفحه 20 به بعد شدم دیدم که چقدر اساتید مطالب آموزنده قرار دادن.امیدوارم با مطالعه سریع بتونم خودم رو به این صفحه تایپیک برسونم. الان صفحه 25.ممنون از تمام شما دوستان که بدون کمترین چشم داشتی مطالب آموزنده رو در اختیار ما میزارید.من مطمئنم روزی بزرگترین بورس بازان ایران خواهیم شد.و اون روز دیر نیست.
خواهشی دارم.
حداقل یکماه مطالعه داشته باشید. به کارگزاریها مراجعه کنید. اگر توان مالی دارید در کلاسها شرکت کنید.
مطالب این تایپیک را به دقت مطالعه فرمائید.
لینک مرجع