سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان مخابرات برای دومین روز به صف خرید رسید و فعلا 7 ملیون صف داره.
خدا رو شکر بازار امروز بازار فراتر از انتظار و قوی ای تا اینجا بوده ، امیدوارم بزرگان بازار به ارزندگی قیمت ها پی برده باشن و پولاشونو وارد کنن.
رمپنا و شبندر هم همچنان در حال لیدری و حفظ کلیت بازار هستند.
خدا رو شکر ، ایشالا که دوران قوت گرفتن بورس شروع بشه و همینطور قوی بمونه
سلام دوستان.
خدا رو شکر بازار امروز تا این لحظه با تمام فراز و نشیب هاش مثبته.
انشاالله که بازار داره جون دوباره میگیره . اخابر به زیبایی بالاخره از محدوده 260 واکنش نشون داد و 3 روز کاری گذشته رو با 4% مثبت و صف خرید گذروند.
تنها ایراد بازار امروز اینه مه حجم معاملات بورس و فرابورس باهم تا این لحظه 100 ملیارد تومنه که کمهههه...
اخابر تا چند میره بالا بنظرتون؟
خوبه بخریم؟
به نظر من میتونه تا 310 تومن رو هم ببینه ، البته نه در این دوره صعودی.
فعلا که صف خرید سنگینی داره و فکر نمیکنم بهتون چیزی برسه ، ولی به نظرم قیمت محدوده 270 ارزنده تره و من بازهم منتظر نزول قیمت میمونم برای خرید بیشتر.
برای فرصت خرید باید شرایط روانی بازار رو سنجید ، ممکنه هر لحظه که حس کنم شرایط خوبه بازم بخرم. اگر در گروه لاین عضو باشید فرصت پیش بیاد سریعا اعلام میکنم.
امروز هم وسوسه شدم در زمانی که صف خرید عرضه شد مقداری بردارم و لی متاسفانه این کارو نکردم
آقا عظیم من نمیدونم روش کار تو بورس چطوریه دوست دارم تو این کار وارد بشم اما خیلی میترسم که سرمایم رو از دست بدم. بنظر خیلی تخصصی میاد
ببینم آدم هر وقت که بخواد میتونه بفروشه ؟ یا نه ؟
گروه لاین؟
کجاس دقیقا؟
گروه لاین. در نرم افزار لاین هستش. نرم افزارهای تحت اندروید.
اگر خواستید شمارتون را بدید تا ادد بشید
یعنی با گوشیه؟
من گوشیم اندروید نیست
(06-07-2014 01:16 PM)کاظم... نوشته شده توسط: [ -> ]آقا عظیم من نمیدونم روش کار تو بورس چطوریه دوست دارم تو این کار وارد بشم اما خیلی میترسم که سرمایم رو از دست بدم. بنظر خیلی تخصصی میاد
ببینم آدم هر وقت که بخواد میتونه بفروشه ؟ یا نه ؟
سلام.
بله هروقت بخواید میتونید بفروشید. اتفاقا حدستونم درسته و ممکنه سرمایتون رو از دست بدید اگر تخصص نداشته باشید.
(06-07-2014 04:54 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی با گوشیه؟
من گوشیم اندروید نیست

بله با گوشی های اندرویدی قابل استفاده است.
خوب کی میخره از فروشنده شاید اونموقع همه بخوان بفروشن
لینک مرجع