سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(01-30-2014 11:07 AM)mohamad021 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان برای شروع کدوم کارگزاری رو پیشنهاد میدین؟؟؟
آنلاین چجوری میتونم خرید و فروش کنم؟؟؟

کارگزاری مفید خوبه
اینم لینک دانلود جزوه خرید و فروش آنلاین در کارگزاری مفید
http://blog.emofid.com/?page_id=1779
کارگزاری مفید در عرضه های اولیه هنگ می کند و ترافیک بالایی دارد
سیگنال خرید برای ختراک قیمت = 2340
مبلغ هدف = 3500
تاریخ هدف = 1392/12/29
داشتم نمودار اخابر رو نگاه میکردم متوجه شدم در ریزش اخیر زیر ابر کومو اومده و حدود 327تومن به یه مقاومت میخوره و 15 تا 20 روز اینده زمان میخواد تا بتونه خودشو به بالای ابر برسونه (البته اون موقع یه بررسی دیگه میخواد)
خودم که از این تحلیل خنده ام میگیره اما میخوام اینبار بهش عمل کنم حداقل ضرر نمیکنم.دوستان اگه نظراتشون رو بدن تصمیم بهتری خواهم گرفت.(هر چند ممکنه با فشار خریدهای هیجانی به راحتی مقامتشو بشکنه و بالای ابر تثبیت بشه .پس باید حواسم به حجم معاملات هم باشه.)
واقعا کم کم میفهمم چرا تحلیلگرا اینقد از این رفتارها ناراضی هستن و دعا میکنن این گروه برای همیشه از بازار خارج بشن چون به راحتی نمودار رو داغون میکنن و خودشون نمودار آفرین میشن.

ضمنا ممنون از جناب arshoبرای سیگنال ختراک .جای خیلی خوبیه واسه ورود میشه گفت ابتدای روند صعودی بعد از یک اصلاح مناسب و حداقل پتانسیل تاچ کردن قیمت قبل یعنی حدود 323تومن رو داره.

فقط نمیدونم تاریخ29 رو بر چه مبنایی دادید چون اولا این روز تعطیله رسمیه ضمنا از اواسط اسفند خیلی ها ممکنه برای پایان سال شروع به نقد شدن بکنن!بازم مطمئن نیستم.
(01-31-2014 12:21 AM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]داشتم نمودار اخابر رو نگاه میکردم متوجه شدم در ریزش اخیر زیر ابر کومو اومده و حدود 327تومن به یه مقاومت میخوره و 15 تا 20 روز اینده زمان میخواد تا بتونه خودشو به بالای ابر برسونه (البته اون موقع یه بررسی دیگه میخواد)
خودم که از این تحلیل خنده ام میگیره اما میخوام اینبار بهش عمل کنم حداقل ضرر نمیکنم.دوستان اگه نظراتشون رو بدن تصمیم بهتری خواهم گرفت.(هر چند ممکنه با فشار خریدهای هیجانی به راحتی مقامتشو بشکنه و بالای ابر تثبیت بشه .پس باید حواسم به حجم معاملات هم باشه.)
واقعا کم کم میفهمم چرا تحلیلگرا اینقد از این رفتارها ناراضی هستن و دعا میکنن این گروه برای همیشه از بازار خارج بشن چون به راحتی نمودار رو داغون میکنن و خودشون نمودار آفرین میشن.

ضمنا ممنون از جناب arshoبرای سیگنال ختراک .جای خیلی خوبیه واسه ورود میشه گفت ابتدای روند صعودی بعد از یک اصلاح مناسب و حداقل پتانسیل تاچ کردن قیمت قبل یعنی حدود 323تومن رو داره.

فقط نمیدونم تاریخ29 رو بر چه مبنایی دادید چون اولا این روز تعطیله رسمیه ضمنا از اواسط اسفند خیلی ها ممکنه برای پایان سال شروع به نقد شدن بکنن!بازم مطمئن نیستم.

چون این حالت وجود دارد تا در بعداز عید با قیمت بالایی بازگشایی شود.
29 به معنی انتخاب فروش قبل از عید و یا بعداز عید
(01-31-2014 04:08 AM)arsho نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-31-2014 12:21 AM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]داشتم نمودار اخابر رو نگاه میکردم متوجه شدم در ریزش اخیر زیر ابر کومو اومده و حدود 327تومن به یه مقاومت میخوره و 15 تا 20 روز اینده زمان میخواد تا بتونه خودشو به بالای ابر برسونه (البته اون موقع یه بررسی دیگه میخواد)

چون این حالت وجود دارد تا در بعداز عید با قیمت بالایی بازگشایی شود.
29 به معنی انتخاب فروش قبل از عید و یا بعداز عید

ممنون منظورتون اینه تعدیل مثبت یا افزایش سرمایه ای در کاره؟؟؟؟
- اولین تعدیل مثبت را با 600 درصد بازگشایی نمود ولی با منفی های پی در پی تعدیل مثبت خنثی شد و حالا همانند فنری فشره می باشد تا آزاد شود.
- برای بعد از عید به احتمال زیاد تعدیل مثبت دومی را خواهد داشت
دوستان یه خبر در حد شایعه شنیدم قراره بانک تجارت افزایش سرمایه بده از نوع دلاری اولین بار در تاریخ بانکی!!!! تحقیق و تصمیم با خودتون .
(01-31-2014 05:56 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه خبر در حد شایعه شنیدم قراره بانک تجارت افزایش سرمایه بده از نوع دلاری اولین بار در تاریخ بانکی!!!! تحقیق و تصمیم با خودتون .

آلمای عزیز 5 میلیون نفر صف خرید دارد. وتجارت سهم ارزنده ای است البته برای میان مدت و بلند مدت.
مقایسه شرکتهای بورسی در صنعت بیمه :
http://www.bmibourse.com/c/document_libr...upId=10327
لینک مرجع