سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-01-2014 10:30 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان پیشنهاد می کنم خزامیا ، ولساپا و کچاد را برای میان مدت بررسی کنن.
نمودار هر سه دارن باهام حرف می زنن. میگن امیر بگیر امیررررررررررررررررر.
برای خزامیا و ولساپا مطمئنم که حداقل 100% سود می دن

ممنون از لطف همه ی دوستان بویژه استاد بزرگ
2تا خودرویی دارم فعلا کافی به نظر میرسه.امروز کمی شپنا خریدم نوبتی هم باشه نوبت رقص فیلهاست.ولی کاملا مشخصه سهم داره کنترل میشه و رنجهای منفی میکشیدن که شانس اوردم تو مثبت نخریدم و یکی از این رنجها نصیب ما شد. در هر صورت ریسکشو قبول کردم اما تو این 2هفته ای که بیشتر سهمها مثل ابشار ریختند اینا کمترین اصلاح رو داشتن و تو کف حرکت میکردن.

ضمنا امیر خان شما که استاد نوسانگیری هستید کمی بازی حق ها رو به ما هم یاد بدید ظاهرا سودهای خوبی نصیب بازیگرانش میکنه!!!
(02-01-2014 08:32 PM)amirE5Ey
[/quote' نوشته شده توسط: [ -> ]
بنظرم بهترین وقت برای خرید سیمانی ها اسفند ماهه. چون بعد عید ساخت و ساز شروع می شه و تقاضا برای سیمان بالا می ره و اگر به نمودار سیمانی ها دقت کرده باشین متوجه میشین که معمولا از اواخر اسفند و یا بعد عید شروعه می کنن به صعود. که معمولا بین 30 تا 70 درصد تا تیر ماه میرن بالا. البته امسال استثنا بود.
با توجه به اینکه تحریم های بانکی برطرف شده و سیمانی ها هم اجازه صادرات پیدا کردن و از طرفی با توجه به احتمال افزایش قیمت سیمان آینده ی خوبی را می توان برای سهم های سیمانی متصور بود. اما باز معتقدم اوخر اسفند ماه بهترین زمان برای ورود به سیمانی هاست. خودم اواخر اسفند ماه حتما از سیمانی ها در سبدم خواهم داشت و البته یکی از حتما های دیگه سهام های قندی است که 100% اواخر اسفند ماه می خرم. چون تا تیر ماه حداقل 50% سود خواهند داد.

با احترام
با نظر شما مبنی بر رونق ساخت و ساز بعد از عید مخالفم چون ملک وارد دوران رکودش شده و دیگه این بازار برای سفته بازها جذاب نیست.ضمن اینکه آپارتمانهای زیادی رو دست سازنده ها مونده.اما با مسئله ی صادرات موافقم اتفاقا همسایگان ما به شدت نیاز دارن.در هر صورت با تعیین نرخ مازوت برای کارخانه ها مطمئن ترمیشه خرید کرد.
(02-01-2014 11:22 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-01-2014 08:32 PM)amirE5Ey</blockquote>
بنظرم بهترین وقت برای خرید سیمانی ها اسفند ماهه. چون بعد عید ساخت و ساز شروع می شه و تقاضا برای سیمان بالا می ره و اگر به نمودار سیمانی ها دقت کرده باشین متوجه میشین که معمولا از اواخر اسفند و یا بعد عید شروعه می کنن به صعود. که معمولا بین 30 تا 70 درصد تا تیر ماه میرن بالا. البته امسال استثنا بود.
با توجه به اینکه تحریم های بانکی برطرف شده و سیمانی ها هم اجازه صادرات پیدا کردن و از طرفی با توجه به احتمال افزایش قیمت سیمان آینده ی خوبی را می توان برای سهم های سیمانی متصور بود. اما باز معتقدم اوخر اسفند ماه بهترین زمان برای ورود به سیمانی هاست. خودم اواخر اسفند ماه حتما از سیمانی ها در سبدم خواهم داشت و البته یکی از حتما های دیگه سهام های قندی است که 100% اواخر اسفند ماه می خرم. چون تا تیر ماه حداقل 50% سود خواهند داد.

[/quote' نوشته شده توسط: [ -> ]
با احترام
با نظر شما مبنی بر رونق ساخت و ساز بعد از عید مخالفم چون ملک وارد دوران رکودش شده و دیگه این بازار برای سفته بازها جذاب نیست.ضمن اینکه آپارتمانهای زیادی رو دست سازنده ها مونده.اما با مسئله ی صادرات موافقم اتفاقا همسایگان ما به شدت نیاز دارن.در هر صورت با تعیین نرخ مازوت برای کارخانه ها مطمئن ترمیشه خرید کرد.

ضمن صادرات سبمان , با توجه به اینکه بودجه عمرانی مورد تائید قرار گرفته با تخصیص بودجه های عمرانی فروش سیمان یحد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.
برای وارد شدن در بورس نوشتیم:
مطالعه و پیگیری اخبار و شرکت در مجامع بورسی از ضروریات است. زمان خرید و فروش را پس از مدتی خود براحتی تشخیص خواهید داد.
تحلیل فاندامنتال
تحلیل تکنیکال
روانشناسی بازار
(دوستان من که سر در نیاوردم چیزی دستگیرتون شد لطفا اطلاع رسانی کنید.سپاس)

سلام و درود بر رفقا
کسانی که بدنبال کف قیمتی سهم جهت ورود یهینه به سهم جهت نوسانگبری هستند میتوانند با فرمول زیر در قسمت ( ساخت و ویرایش ف ی ل ت ر ) سایت TSETMC
ف ی ل ت ر ی بسازند و از آن استفاده کنند . این ف ی ل ت ر سهمهای را که آخرین معامله آنها بالای مثبت 1 + در حال معامله هستند را نسبت به اولین قیمت معامله شان را ف ی ل ت ر می کند.
با این ف ی ل ت ر شما میتوانید در همان دقایق آغازین شروع و همچنین تا آخرین لحظه معاملات سهم هایی را که صف فروش شان جمع آوری میشود را رصد کنید.
نکته مهمی را که بایستی مد نظر قرار دهید وضعیت تکنیال سهم می باشد که حتما حتما بایستی سریع بررسی کنید.
انشاء الله پرسود باشید.

(plp)>1 && (pcp)<-1

این فرمول در سایتhttp://www.tsetmc.comدر قسمت دیده بان بازار و در قسمت تنظیم ها- ساخت و ویرایش فیل ت ر کاربرد دارد
در آنجا و با گزینه فیل جدید می توانید با کپی و پیست این فرمول به هدف برسید
در همان قسمت هم می توانید راهنمای ساخت فیل را بیاموزید
سلام به همه شما مهندسان عزیز

آقا به نظر شما با 2 تومن وارد بورس بشم اونم از مقدماتی خیلی آماتور بهتره یا بدم بیرون سودشو بگیرم بهتره ؟
اصلا کلا 2 تومن ارزش داره ؟
2 تومن چقدر ماه بهم میده ؟

مرسی از همه شما دوستان که جواب میدید
(02-02-2014 12:47 AM)alma نوشته شده توسط: [ -> ](دوستان من که سر در نیاوردم چیزی دستگیرتون شد لطفا اطلاع رسانی کنید.سپاس)

سلام و درود بر رفقا
کسانی که بدنبال کف قیمتی سهم جهت ورود یهینه به سهم جهت نوسانگبری هستند میتوانند با فرمول زیر در قسمت ( ساخت و ویرایش ف ی ل ت ر ) سایت TSETMC
ف ی ل ت ر ی بسازند و از آن استفاده کنند . این ف ی ل ت ر سهمهای را که آخرین معامله آنها بالای مثبت 1 + در حال معامله هستند را نسبت به اولین قیمت معامله شان را ف ی ل ت ر می کند.
با این ف ی ل ت ر شما میتوانید در همان دقایق آغازین شروع و همچنین تا آخرین لحظه معاملات سهم هایی را که صف فروش شان جمع آوری میشود را رصد کنید.
نکته مهمی را که بایستی مد نظر قرار دهید وضعیت تکنیال سهم می باشد که حتما حتما بایستی سریع بررسی کنید.
انشاء الله پرسود باشید.

(plp)>1 && (pcp)<-1

این فرمول در سایتhttp://www.tsetmc.comدر قسمت دیده بان بازار و در قسمت تنظیم ها- ساخت و ویرایش فیل ت ر کاربرد دارد
در آنجا و با گزینه فیل جدید می توانید با کپی و پیست این فرمول به هدف برسید
در همان قسمت هم می توانید راهنمای ساخت فیل را بیاموزید

با تشکر. در صورت امکان منبع را اعلام فرمائید.چون این فرمول جهت راحت دیدن نمادهای شرکنهای هر صنعت است. ممنون.
دوستان بورسی امیدوارم برخلاف قرمزی بازار دلهاتون سبز باشه.

از این فرصتها دارم برای بهینه کردن سبدم استفاده میکنم.تاپیکو و غپینو رو دیروز دادم امروز هم وپاسارو با 10%سود فعلا دارم شپنا میخرم و تو منفی هام حجم اضافه میکنم. امروز سبزی ساراب وسوسه کننده بود کمی هم از اون برداشتم.نمیدونم چرا خودمو از شر این خودرویی ها با این همه حاشیه و استرس راحت نمیکنم.
فکر میکنم بهترین کار رو استاد خسروی انجام دادند خرید ها رو انجام دادند و تا اطلاع ثانوی خودشونو از این همه بالا پایین بازار رها کردند.ان شااله سبدم بهینه شد منم با خیال راحت میرم4ماه دیگه میام.
ضمنا یه مطلب کوتاه تو یکی از فرومها گذاشتم اینجا تقدیم میکنم.

چهار بازار موازی در کشور شامل بورس ،مسکن،طلا و ارز وجود دارد که لازم است در هر بازاری نیم نگاهی به دیگر بازارها داشته باشیم . خصوصا مسکن به عنوان یک رقیب سنتی و دیرینه ی بورس.
ناگفته پیداست که بعد از رشد طوفانی شاخص در ماههای اخیر خیل عظیم سرمایه گذاران مسکن آگاهانه یا نااگاهانه وارد بازار بورس شدند که ضمن رونق این بازار موجب رکود عمیق مسکن شد.این رکود در دراز مدت اثرات نامطلوبی خواهد داشت و حتی ممکن است جهش های قیمتی بالاتری نسبت به اواخر 91 را در سالهای اتی رقم بزند.بنابراین بهترین گزینه بازگرداندن رونق به این بازار به ترفندهای گوناگون است .که افزایش وام مسکن و در راستای ان ناامن کردن بازار بورس بخشی از این استراتژی است (افزایش حجم خرید و فروش در بازار مسکن شاهد این مدعاست).
به نظر میرسد هدف دولت ایجاد تعادل در این 2بازار است .بنابراین روند کلی بورس صعودی است اما نه شارپ و هیجانی چون از دست دادن این بازار برای کشوری که نیاز مبرم به رشد و توسعه دارد محلی از اعراب ندارد.هر چند تصحیح و اصلاح هم ذات بازار است.بنابراین شایسته است ما ایرانیان سرافراز فرهنگ سهامداری را جانشین سهام بازی کنیم باشد که شاهد روزهای طلایی برای کشور عزیزمان در آینده ی نزدیک باشیم.

چشم استاد در اولین فرصت لینکشو میذارم
(02-02-2014 12:59 AM)saj0182 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه شما مهندسان عزیز

آقا به نظر شما با 2 تومن وارد بورس بشم اونم از مقدماتی خیلی آماتور بهتره یا بدم بیرون سودشو بگیرم بهتره ؟
اصلا کلا 2 تومن ارزش داره ؟
2 تومن چقدر ماه بهم میده ؟

مرسی از همه شما دوستان که جواب میدید

دوست عزیز 2 تومان برای شروع خوب است ولی بشرطیکه با مطالعه کامل خرید و فروش شود. نوسانگیری برای افراد مبتدی خطرناک است. معمولا افرادی که تخصص بالا دارند می توانند نوسانگیری کنند. میان مدت و بلند مدت هم بین 4 تا 6 ماه است. با این مبلغ فرد ی که از هر نظر پر است میتواند چند برابرش کند ولی افرادی که بی هوا سهم میخرند به راحتی آنرا از دست می دهند.
حداقل یکماه مطالعه کامل داشته باشید بعدا وارد این بازار شوید.
این تایپیک را با دقت مطالعه فرمائید.
4 سال دانشگاه می رویم بدون ادعای دریافت پول . کلی هم می پردازیم. چند سال کارگری میکنیم به امید اینکه اوستا کار شویم . با اندکی حقوق . (این شد مقدمهSmile)

بورس جائی است که می توان از آن درآمد زائی کرد. نیاز به مطالعه و تمرین و رفتن به تالار و کارگزاری حداقل روزانه 8 ساعت الی.... دارد. اگر واقعا تصمیم به این حرکت گرفتید باید این وقت را برای آموزش و تمرین و مطالعه و.. بگذارید.
من خود زمانیکه با جناب مهندس کاظمی عزیز تصمیم به ورود به این بازار کردم شبانه روز 12 ساعت و اخیرا 15 ساعت مطالعه و رفتن به تالار و... را در نظر گرفتم. بارها عرض کردم نوع کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفندهای کار مهم است. در بورس هم ترفندهای مخصوص بخود را دارد . شما یک ریال یک ریال پیشنهاد خرید خود را می دهید. قبل از معامله باید سریع خارج شوید. باید در نیم ساعت قبل از معاملات بازار بدانی افرادی که خریدار و یا فروشنده هستند دام برای شما پهن نکرده اند. شما وقتی با قیمت آنان وارد صف خرید شدید در چند ثانیه آخر آن اشخاص خارج می شوند و شما مجبور به خرید می شوید و...
پس مطالعه شرط اصلی ورود به این بازار است.
لینک مرجع