سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-13-2014 12:14 PM)alireza091111 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان.
مییگن روزهای 26 تا 29 این ماه روزای مهمی برای بورسه.
خودم نمیدونم این قضیه تا چه اندازه درسته.
من کاملا نقدم و میخوام با دو ملیون تا 5 ملیون وارد بشم.به نظرتون الان که همه دارن میفروشن و قیمت ها به کف رسیده زمان خوبیه برای خرید.
یا کلا صبر کنم ببینم بازار به کجا میکشه؟؟/

با سلام
بنده هم مثل دوستمون عقیده دارم که منتظر شوید تا روند عوض شه بعد اقدام به خرید نمایید.
در بورس همیشه برای خرید فرصت هست ولی برای فروش نه.
هیچ وقت طمع نکنید .بنده اگر طمع نمی کردم و پس از سقوط بزرگ خارج می شدم الان نزدیک 20 میلیون از سودم کم نشده بود.
امان از طمع که بیچارم کرد اگه زودتر خارج میشدم سودم که هیچ الان 30 درصد اصل سرمایه ام نمی پرید
امیدوارم ضرر همگی جبران بشه.اما یادمون باشه همونقدر که طمع میتونه ضرر بزنه ترس هم همینطور البته این جمله توصیه به خرید نیست اما کسانی که در ضرر هستند میتونن میانگین کم کنند تا در زمان کمتری به اصل پول برسند .ضمنا با یه بررسی میشه سهامی که DPS بالا دارند رو برای موج سواری انتخاب کرد

از طرفی مطمئن باشید اگه قراره تو این کشور سر سوزنی توسعه صورت بگیره باید از جاده ی بورس بگذره پس ضرر اصلی رو حسرت خوردن و ناامیدی به ما میزنه .
نمیدونم شایدم کلا ادم خوشبینی هستم!!!!!ولی هر چی که هست خوشحالم و امیدوارم همگی امیدوار و شاد باشید.ضمنا یادمون باشه بازدهی بالای بورس به دلیل ریسک بالای اونه که همگی با علم به این واردش شدیم.

راستی تتمه ی سبد رو که داشتم میدیدم خیلی هم بد نبود با یکی دو تا افزایش سرمایه و تقسیم سود و ....اخر اسفند واسه خودم یه سودی هم پیش بینی کردم.
به امید خدا شنبه میرم به داد پاسا برسم و میانگین کم کنم .امیدوارم با این پاسا رو اعصاب دوستان نرفته باشم.10_004
ای بابا ! نبینم رفقای بورسیمون بیکار نشسته باشن ! Smile

سلام دوستان!
یعنی عاشق این خوش شانسیمم که تا یک روز پای سیستم نیستیم بورس کن فیکون میشه!!!!

بازار که کم رمق و مث اینکه امروز دوستان سازمان حسابی مهندسی کردن ! شنیدم امروز معاملات محدودیت داشته درسته؟ البته خودمم نمیدونم چه محدودیتی داشته ، آمارشو در آوردم به شمام میگم Big Grin

راستی دوستانی که تو کار طلا هستند ، حواستون هست اونس روند آرام صعودی گرفته؟ حدودا از دو هفته پیش یکی از خط روند های نزولی در تایم روزانه رو به سمت بالا شکست و در پولبک هم در محدوده 1240 حمایت شد.

شخصا اگر به نتیجه برسم که شرایط برای نوسان گیری از سکه خوب باشه ممکنه با احتیاط وارد بشم. البته باید بیشتر راجع بهش تحقیق و تحلیل کنم ببینم به چه نتیجه ای میرسم.
دوستان اینو برای اونایی میگم که قصد دارن توی صندوقها سرمایه گذاری کنند
زین پس بجای واژه صندوق سرمایه گذاری بفرمایید صندوق کلاه برداری!!!
روز چار شنبه صندوق آگاه و عقیق طی یک اقدام نا جوانمردانه 5.7 درصد بازده منفی داشت و به گفته خودشان زیان ناشی از زیان پتروشیمی ها بوده در حالی که این شرکتها هنوز زیان قطعی ناشی از افزایش نرخ خوراک را اعلام نکرده و معاملاتشان متوقف شده است با شعبه مرکزی آگاه تلفن زدم گفتند این حق صندوق است و به سود سرمایه گذاران این تصمیم گرفته شده !!! مگه وقتی اوضاع بازار خوب بود و وضع پتروشیمی ها بهتر سودهای 5 و 6 درصدی به سرمایه گذاران میداد ؟!که الان اینطوری برای خودشون زیان محاسبه میکنند این یعنی اینکه اینا هر روز دلشون بخواد هر چند درصد که بخوان از سرمایه ملت به اسم زیان کم میکنند بعد اسمشو میذارن قانون و میگن این توی امید نامه شرکت هست
امروز وقتی پشت خط بودم اون مسولیکه اونجا بود داشت برای یه نفر که قصد سرمایه گذاری داشت با آب وتاب از سود سال قبل شرکت میگفت و از ضرر این روزها و از این قانون من در آوردیشون دیگه چیزی نمی گفت .
عرض سلام!

باز باران با ترانه با گهر های فراوان می خورد بر بام خانه ...Smile

ای بابا! بازم که دوستان بورسی ما خواب موندن! من بیچاره که دوباره درس و دانشگاه شروع شد و هفته ای دو روز باید از بازار غافل باشم Sad

دوستان چه خبر؟ میبینیم که بورسمون رو هم دارن به زور چوب و چماق سبز نگه میدارن!
حدود ساعتای 10 بود یکی از دوستانم زنگ زد همچین با هیجان میگفت عظیم بورس ترکید! هی می گفتم چی شده؟؟؟!!!!! باز می گفت نمیدونی چه خبره بورس ترکیده!! =))
گفتم لعنتی قلبم اومد تو دهنم من داشنگام پای سیستم نیستم بگو چی شده ؟!!! بنده خدا دیده بود یسری سهما صف خرید شدن از خوشحالی داشت گریه می کرد =))))))

بزرگواران چرا کسی چیزی نمیگه؟ بابا پرچم بچه های بورسی که نباید با یه بازار قرمز بیاد پایین! Wink

دوستان پوزیشن های خریدو رو کنید که انشاالله دیگه کم کمک داریم به فصل خرید نزدیک می شیم ، عقابان تیز پرواز آماده باشن Smile ببینیم از تو این تاپیک چنتا ملیاردر بورسی میاد بیرون!

راستی دوستان استاد قربانیان کجا هستن؟ دقت کردین چند روزی حضور ندارند؟ استاد خسروی بزرگوار هم که کلا با ما قهر کردن ! امیر هم چند وقتیه نیست! alma , arsho و ... هم که جند روزه حرفی نمی زنند!
نمی خواهم منفی بافی کنم اما این بورس همین طور که خود شما گفتید با چوب و چماغ نگه داشته شده پس احتمال ریزش دوباره روی 77000دور از انتظار نیست
(02-16-2014 07:05 PM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]نمی خواهم منفی بافی کنم اما این بورس همین طور که خود شما گفتید با چوب و چماغ نگه داشته شده پس احتمال ریزش دوباره روی 77000دور از انتظار نیست

ببینید ، ممکنه کمی هم با این محدوده درگیر باشه ، ولی به نظر من نکته داستان اینجاست که الان تقریبا ریسک های موجود در بازار کم شده . در باره نرخ خوراک همین پتروشیمی ها ، من از زبان بسیاری از تحلیل گران شنیدم که واقعیت موضوع اینه که سود آوری پنروشیمی ها رو دچار اختلال نمیکنه و همچنان سود آور هستند ، بعدشم دیدید که جو روانی این روزها تر و خشک رو باهم سوزوند و این جو در حال فروکش کردن هستش. همونطور که میگفتند بازار سودش رو در ایام مذاکرات ژنو پیشخور کرده ، الان هم افتش رو شاید پیشخور کرد و من احتمال میدم دیگه اوضاع آروم بشه.حتی اگر نرخ خوراک هم 15 سنت باشه ، تا پتروشیمی ها شفاف سازی نکنند که بازشون نمی کنن ، پس مجبور میشن واقعیت رو اعلام کنن.چه بسا پتروشیمی جم هم این کار رو انجام داد و فکر می کنم مدیر عاملش این موضوع رو در یک مصاحبه ای مطرح کرد.

دوستان بیاین نظرامون رو درباره دو هفته آینده بازار بگیم ، فکر می کنم بحث مفید و جالبی باشه
(02-16-2014 04:59 PM)azim نوشته شده توسط: [ -> ]عرض سلام!

باز باران با ترانه با گهر های فراوان می خورد بر بام خانه ...Smile

ای بابا! بازم که دوستان بورسی ما خواب موندن! من بیچاره که دوباره درس و دانشگاه شروع شد و هفته ای دو روز باید از بازار غافل باشم Sad

دوستان چه خبر؟ میبینیم که بورسمون رو هم دارن به زور چوب و چماق سبز نگه میدارن!
حدود ساعتای 10 بود یکی از دوستانم زنگ زد همچین با هیجان میگفت عظیم بورس ترکید! هی می گفتم چی شده؟؟؟!!!!! باز می گفت نمیدونی چه خبره بورس ترکیده!! =))
گفتم لعنتی قلبم اومد تو دهنم من داشنگام پای سیستم نیستم بگو چی شده ؟!!! بنده خدا دیده بود یسری سهما صف خرید شدن از خوشحالی داشت گریه می کرد =))))))

بزرگواران چرا کسی چیزی نمیگه؟ بابا پرچم بچه های بورسی که نباید با یه بازار قرمز بیاد پایین! Wink

دوستان پوزیشن های خریدو رو کنید که انشاالله دیگه کم کمک داریم به فصل خرید نزدیک می شیم ، عقابان تیز پرواز آماده باشن Smile ببینیم از تو این تاپیک چنتا ملیاردر بورسی میاد بیرون!

راستی دوستان استاد قربانیان کجا هستن؟ دقت کردین چند روزی حضور ندارند؟ استاد خسروی بزرگوار هم که کلا با ما قهر کردن ! امیر هم چند وقتیه نیست! alma , arsho و ... هم که جند روزه حرفی نمی زنند!

سلام و خدا قوت
راستش حرفی برای گفتن نیست .در خصوصی هم خدمت یکی از دوستان عرض کردم .با اینکه هیچ توصیه ای برای خرید یا فروش ندارم دارم سهام مناسب رو همچنان میخرم چون دیدم دراز مدت هست .هر ماه نیمی از حقوقم رو سهم میخرم .یه نیم نگاهی هم به طلا دارم که کف خودشو دید که از نظر من باید ببینه با مبلغی که پیش بینی کردم وارد خرید میشم .

در هر دو مورد هیچ عجله ای ندارم .اهسته و پیوسته.
راستی ساراب رو که به دید افزایش سرمایه تو اون بازار خراب گرفتم خوشبختانه حقش دیروز به پرتفوم اضافه شد و منتظر بقیه ی افزایش سرمایه ها هستم.پاسا هم انچنان داره رشد میکنه که جا موندم و نتونستم میانگین کم کنم اونم سود خوبی پیش بینی کرده.
ضمنا با وجود عدم علاقه ی بازار به سیمانیها قصد دارم روی این صنعت بیشترین خریدهام رو به دید بلند مدت انجام بدم.

با ارزوی موفقیت سایر دوستان10_004
سلام
خیلی جالبه هنوز ساعت 9نشده یه صف 97 میلیونی واسه اخابر چیدن و البته بیشتر سهمها!!!!!
این عزیزان همونایی هستن که چند روز پیش تو صف 40 میلیونی فروش بودن .
دیگه دارم مطمئن میشم سرسوزنی تحلیل ندونی و فقط برخلاف تصمیمات این ملت همیشه در صحنه عمل کنی برد میکنی.
جسارت نباشه دوستان ولی بدبختی اینه که همه ی تصمیماتمون احساسیه .اخه من نمیدونم طی این چند روز چه اتفاقی تو اخابر افتاد که دارن اینکارارو میکنن؟؟؟
ضمنا یادمون باشه توی مذاکرات یکی عطسه کنه بازهمه میرن تو صف فروش.
اگه یه ذره به احساساتمون غلبه کنیم میشه از این بازار سود خوبی گرفت.
پرسود باشید10_004
لینک مرجع