سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اخبار بورس + آموزش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چرا این تاپیک خلوته ؟

۴-۵ نفر از دوستان که تو بورس هستند بیان یه صحبتی داشته باشیم سهم ها رو بررسی کنیم

من بعد ۳ سال مجدد این هفته قصد دارم برگردم به میادین بورس بعد از اون شکست سنگینی که متحمل شدم.

کسی هست که فعالیت داشته باشه در حال حاضر ؟ فعال باشه

بازار چطوره در این زمان؟
خلاصه نوشته دوستان در گروه بورسی

دیروز به توصیه یکی از دوستان داشتم صورت های مالی شرکت معدنی املاح ایران(شاملا) رو میخوندم ، اونقدی که من سوادم میرسه شرکت تر و تمیز و خوبیه

از نظر قیمتیم تقریبا کف قیمته،فقط مشکلش اینجاس که الان صف خریده Smile))

شاملا رشد سود آوریش توی دو سه سال گذشته خوب بوده و هر سال ضریب نسبت سود خالص به حقوق صاحبان سرمایه رشد خوبی داشته
یکی از سهم های خوب مرقامه

حول و حوش ۲۲۰ منتظرشم
کاذر رو هم تونستین حول و حوش 650 و 660 بگیرین
الان سهام کوتاه مدت با سود بالا بخوام بخرم کدوم سهم بهتره ؟
با سلام خدمت همه دوستان و جناب skp اگه همچین سهمی پیدا کردید بگید ما هم بخریم با تشکر فراوان پرسود باشید
نوشته امروز دوستان لاینی

من امروز آکنتور سیستم و کی بی سی خریدم
دیروز ارفع برداشتم که امروز فروختم

مرقام داره جاهای جالبی میرسه
فردا ۲۲۰
در این بازار من فقط سهامداری کرده ام.
(08-19-2013 07:32 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]یک روش دیگر هم که تازگی ها حسابی رونق پیدا کرده صندوق های سهام هست

شما دراین صندوق ها فقط پول هاتون رو سرمایه گذاری میکنید وشرکت های فعال در بورس توسط کارشناسهای خبره خودشان بجای شما سرمایه گذاری میکنند وبه شما سودش رو میدهند

انگار پول گذاشتی بانک وداری سودش رو میگیری با این تفاوت که سود خیلی زیادی دریافت میکنی

اگر اشتباه نکنم کارگازی مفید هر سهم صندوقش 500 هزار تومان بود ودر سال91 هم 90 درصد سود بین سهام دارانش تقسیم کرد.........((( نکته: خرید فروش این سهام هم یکر وش کسب درامد هست))
سلام میشه در مورد این سرمایه گذاری بیشتر توضیح دهید.
دوستان نظرشون درمورد فباهنر چیه؟
دوستان لاینی گروه وایبر ندارن؟
لینک مرجع