سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به خدا خانم معاون کار خاصی نمیخوایم بکنیم4242

من فقط میخوام مطمئن شم که این سبحان میاد. همین!

در ضمن مادر و پدر گفتند که بگو زود بیان که شام در خدمتشون باشیم....
ما هم گفتیم چشم اطلاع رسانی میشود.

خب سبحان رو قراره برا بار اول ببینیم.....پس باید یکم زودتر بیاد تا یه چرخکی بزنیم باهم و جاذبه های توریستی استان تهران رو از نزدیک ببینیم Yosef.gif

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
در ضمن قابل توجه مدیریت محترم و معاونت محترم پدر بزرگوار میفرمایند که اتوبوس اصفهان حتما حتما حتما حتما حتما حتما میاد و از پل میدون جهاد رد میشه و اونجا هم برای مسافر سوار کردن استگاه داره و محمد شموسی هم شاهد بر این ماجرا هست که یکبار پدرم اونجا بردتش و سوار اتوبوس کرد و رفت....

(این رو به این دلیل فرمودند که من رو از ساعت 9 تا 10.5 شب مشغول تماس گرفتن با دوست و آشنا برای هماهنگی آژانس دیدند و دلشون سوخت و گفت که به بچه ها بگو خودم میبرمتون اونجا(میدون جهاد).)

پس من و سبحان و مهیار ساعت 6 ایستگاه اتوبوس های بین شهری میدون جهاد هستیم. و شما هم تا ساعت 6:30 طول میکشه که تشریف بیارید.و ما منتظرتون هستیم.
(04-16-2013 11:37 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]افراد باقی مانده از سفر:
1- آقا شهرام
2- آقا کاوه
3- آقای فرهاد قربانی و همسرگرامی

امیدوارم این سه عزیز هم امشب وضعیت مسافرت خود را روشن کنند. ممنون.
(04-16-2013 11:57 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]به خدا خانم معاون کار خاصی نمیخوایم بکنیم4242

خب سبحان رو قراره برا بار اول ببینیم.....پس باید یکم زودتر بیاد تا یه چرخکی بزنیم باهم و جاذبه های توریستی استان تهران رو از نزدیک ببینیم Yosef.gif

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
در ضمن قابل توجه مدیریت محترم و معاونت محترم پدر بزرگوار میفرمایند که اتوبوس اصفهان حتما حتما حتما حتما حتما حتما میاد و از پل میدون جهاد رد میشه و اونجا هم برای مسافر سوار کردن استگاه داره و محمد شموسی هم شاهد بر این ماجرا هست که یکبار پدرم اونجا بردتش و سوار اتوبوس کرد و رفت....

(این رو به این دلیل فرمودند که من رو از ساعت 9 تا 10.5 شب مشغول تماس گرفتن با دوست و آشنا برای هماهنگی آژانس دیدند و دلشون سوخت و گفت که به بچه ها بگو خودم میبرمتون اونجا(میدون جهاد).)

پس من و سبحان و مهیار ساعت 6 ایستگاه اتوبوس های بین شهری میدون جهاد هستیم. و شما هم تا ساعت 6:30 طول میکشه که تشریف بیارید.و ما منتظرتون هستیم.

این مورد را فردا از راننده اتوبوس می پرسم و خبر می دم بهت که می شه یا نمی شه که اونجا سوار بشید.
( مهدی Yosef.gif تو و زنگ زدن به دوست و آشنا !!! برای آژانس!!!! مهدی دادااااا!!!!!! دروغ 13هه دیگه Yosef.gif)
(04-17-2013 12:02 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-16-2013 11:37 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]افراد باقی مانده از سفر:
1- آقا شهرام
2- آقا کاوه
3- آقای فرهاد قربانی و همسرگرامی

امیدوارم این سه عزیز هم امشب وضعیت مسافرت خود را روشن کنند. ممنون.

جناب قربانی و شهرام نیز فرمودند که فردا اکی میکنند اما از آقا کاوه خبری نیست.
امروز چند بار هم اس ام اس دادم اما خبری نشد.
(04-16-2013 11:51 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-16-2013 09:23 PM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان همسفر
برای شب اول یک سورپرایز برایتان خواهم داشت Smile
دوستان و همسفران عزیز لطف کنید برای داشتن هماهنگی ها و جلوگیری از هر گونه ناهماهنگی در صورت داشتن هر گونه برنامه خاص به غیر از برنامه های موجود در سایت آن را به مدیریت اطلاع دهید و هماهنگ کنید.
با سپاس فراوان10_004

برنامه خاصی نیست فقط یه سورپرایزه
سورپرایزو که نباید از قبل هماهنگ کرد Smile
(04-17-2013 12:03 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-16-2013 11:57 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]به خدا خانم معاون کار خاصی نمیخوایم بکنیم4242

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.

این مورد را فردا از راننده اتوبوس می پرسم و خبر می دم بهت که می شه یا نمی شه که اونجا سوار بشید.
( مهدی Yosef.gif تو و زنگ زدن به دوست و آشنا !!! برای آژانس!!!! مهدی دادااااا!!!!!! دروغ 13هه دیگه Yosef.gif)

باور کن زنگ زدم...چیکار کنم از چندتا از آزانس های محلمون پرسیدم گفتند که ما راننده هامون شبا فعالیت نمیکنند و منهم گفتم ممنون از لطفتون..Yosef.gif

به دوستان زنمگ زدم اونا هم ،همه دنبال عشق و حال خودشون هستند (شمال و کوه و....)دیگه بابام گفت اینکاررو کنید من خودم میبرمتون....
خودتم که میدونی من رو حرف بابام به هیچ عنوان نمیتونم حرف بزنمYosef.gif
منم جوگیر دارم میشم ، فردا برم خونه مهدی اینا Yosef.gif
و با اتوبوس برگردم Smile
نميدانم چرا به دلم افتاده قسمت نميشود دراين سفر دركنارشماعزيزان باشم خدابه خيربگذراند ازآن گذشته بودن كه درحضور فيزيكي خلاصه نمي شود همينكه دلم پيش شماهاست كافيه بهرحال هرچه خداخواست همان مي شوداگه نتونستم بيام به يادمن يك دقيقه سكوت كنيد!
(04-17-2013 12:41 AM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]نميدانم چرا به دلم افتاده قسمت نميشود دراين سفر دركنارشماعزيزان باشم خدابه خيربگذراند ازآن گذشته بودن كه درحضور فيزيكي خلاصه نمي شود همينكه دلم پيش شماهاست كافيه بهرحال هرچه خداخواست همان مي شوداگه نتونستم بيام به يادمن يك دقيقه سكوت كنيد!

مگه بازی فوتباله سکوت کنیم؟12_00212_00212_002
چون نمیشه سکوت کرد پس چاره ایی جز اومدن ندارید10_00410_004
(04-17-2013 12:11 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-17-2013 12:03 AM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]

.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.

باور کن زنگ زدم...چیکار کنم از چندتا از آزانس های محلمون پرسیدم گفتند که ما راننده هامون شبا فعالیت نمیکنند و منهم گفتم ممنون از لطفتون..Yosef.gif

به دوستان زنمگ زدم اونا هم ،همه دنبال عشق و حال خودشون هستند (شمال و کوه و....)دیگه بابام گفت اینکاررو کنید من خودم میبرمتون....
خودتم که میدونی من رو حرف بابام به هیچ عنوان نمیتونم حرف بزنمYosef.gif
اقا مهدی خوشم اومد بالاخره کار خودتو کردی .یه اتوبوس ادم میاد دنبالت.
کاش ما هم اینجوری پارتی داشتیم.10_004
لینک مرجع